Skocz do zawartości

Spódnica VS Spodnie


Spódnica vs Spodnie  

72 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co jest bardziej estetyczne?

    • Spódnica
      58
    • Spodnie
      14


Rekomendowane odpowiedzi

1. Co częściej nosicie? Spodnie, spódnice i sukienki na specjalne okazje

2. Jakie plusy / minusy dostrzegacie?

Spodnie = wygoda, większa mobilność, nie trzeba się martwić czy coś podwiewa, zawiewa, gniecie się

Spódnica = na wyjścia, kiedy chcę wyglądać lepiej, bardziej efektownie

3. Jeżeli spódnica, to jakiej długości - mini/midi/maxi? Zdecydowanie midi (okolice kolan)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Hippie napisał:

 

Pierwszy raz się spotykam z tym, że facet może sprawić swojej kobiecie jakieś ubranie (nie licząc bielizny) :D 

 

Czesto sie z tym spotykalam, u tych Panow co to kontrole chca miec nad wszystkim, nawet nad tym w czym chodzi ubrana ich partnerka. Jeszcze dyktuja jaka fryzure czy kolor wlosow ma nosic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2019 o 19:53, Hippie napisał:

Znalazłam na internecie i kusi ale trochę ryzykowne bo mogę źle trafić z rozmiarem. 

Pierwszy raz się spotykam z tym, że facet może sprawić swojej kobiecie jakieś ubranie (nie licząc bielizny) :D 

No co ty, rożne prezenty się kupuje. Ty facetowi nigdy nie kupiłaś spodni, koszuli czy innej części garderoby poza bielizną?
Podasz mi linka do tej spódnicy? :)

 

W dniu 12.04.2019 o 20:03, deleteduser33 napisał:

Czesto sie z tym spotykalam, u tych Panow co to kontrole chca miec nad wszystkim, nawet nad tym w czym chodzi ubrana ich partnerka. Jeszcze dyktuja jaka fryzure czy kolor wlosow ma nosic.

Złe doświadczenie przypina łatę wszystkim facetom? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2019 o 19:53, Hippie napisał:

Pierwszy raz się spotykam z tym, że facet może sprawić swojej kobiecie jakieś ubranie (nie licząc bielizny) :D

Opowiem,jak to się robi dziś.

On pyta, co robisz, Ty mówisz - że przeglądasz w Internecie buciki, albo piżamki.  On oczywiście chce, żebyś mu pokazała. Wysyłasz mu screena, żeby zachować pozory, że nie żądasz od niego, żeby dokonał zakupu. 

Mówisz tylko, że nie wiesz, czy różowy,  czy może beżowy.

On nie wie, jak wygląda beżowy. W końcu więc posłysz mu link z piżamką w beżowym kolorze.

On mówi, że chce cię w tym zobaczyć i ci sam zamawia nie konsultując z Tobą koloru. Tylko pyta cię o dokładny kod pocztowy. 

 

Ewentualnie bardziej jawnie, ja tak zrobiłam może kilka razy.

Że zdjęcia wysyłałam w szpilkach, które mi się podobają, albo zdjęcia perfum, z zapytaniem czy kupi.

Pół żartem, pół serio oczywiście. 

Ale chyba nie wyłapali żartu. 

Kiedy ostatnio byłam w jedynym porcie, i wysłałam zdjęcie pięknego jachtu. wysłałam zdjęcie mojemu, i zapytałam - to kiedy mi taki kupisz?

Niestety wówczas nie otrzymałam odpowiedzi na moje pytanie, chyba za bardzo pojechałam.  ?

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ariok Kupowałam my bieliznę i t-shirty ale nic więcej, bo on sam woli sobie dobierać. Ja jedynie mu doradzam czasem w doborze. 

Mój jest facetem, który ma alergię na zakupy i raczej w tej kwestii sam nie czuje się dobrze doradzając, a co dopiero kupując mi cokolwiek.  I nie mam mu tego za złe. ;) 

 

@Cuba Libre Dzięki, nie musisz mi mówić jak to się robi, zwłaszcza, że znam mojego faceta pod tym względem i u nas to tak nie działa :) 

Raz tylko się zdarzyło jak wyjawił mi, że widzi mnie w pończochach, przeglądałam przy nim w jakich m/w krojach mnie widzi. A tak po za tym to on zdaje się raczej na moją kreatywność w tych tematach, bo on sam się w tym gubi ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Sukienki i spódniczki ubieram, kiedy się wybieram na specjalne spotkania. A w pracy, to mój strój obowiązkowy.  

A ogólnie, to chodzę z dżinsach, mam taką słabość i skłonność, że lubię sobie przyjąć wyluzowaną pozycję, która wyzwala kreatywne myślenie, czyli kostka jednej nogi na kolanie sobie spoczywa. 

Często sobie też sznuruję buty, opierając sobie niedbale nogę o krzesło. 

Raz miałam taką sytuację, profesor zabrał nas na jedną obronę doktoratu. Miałam dżinsy, czerwone conversy. Postanowiłam zadać jedno pytanie, nie omieszkałam przy tym zawiązać sobie sznurówki w moim trampku. 

Wiem, to było bezczelne i niekulturalne.  Ale gdybyście widzieli minę mojego profesora, obok którego na krześle tego buta sznurowałam, zadając pytanie, to powtórzyłabym to pytanie jeszcze kilkanaście razy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2017 o 21:50, Selqet napisał:

1. Co częściej nosicie?

2. Jakie plusy / minusy dostrzegacie?

3. Jeżeli spódnica, to jakiej długości - mini/midi/maxi?

Nie noszę spódnic tylko sukienki 

1. Zależy od pory roku. W lato jak jest ciepło to sukienki a zimą spodnie.

2. Plusy sukienek że ładnie się wygląda, wiele osób zwraca uwagę i traktują cię na mieście jak księżniczkę. Minusy czasem faceci patrzą jak zboki czego nie lubię bo się wtedy czuję osaczona.

3. mini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2020 o 19:20, JudgeMe napisał:

Sukienki i spódniczki ubieram, kiedy się wybieram na specjalne spotkania. A w pracy, to mój strój obowiązkowy.  

Chciałabym u siebie w pracy też nosić spódnice i sukienki...niestety nie mogę. :( Charakter pracy na to nie pozwala... No, chyba, że pracowałabym w biurze... Na mojej hali jest zbyt brudno + ze względów bezpieczeństwa niedopuszczalne. Mamy nosić długie spodnie, nawet latem. Łatwo się u mnie skaleczyć, poharatać o metal/drewno

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
W dniu 29.03.2017 o 21:50, Selqet napisał:

1. Co częściej nosicie?

2. Jakie plusy / minusy dostrzegacie?

3. Jeżeli spódnica, to jakiej długości - mini/midi/maxi?

1. Sukienki, spódnice wiosną, latem i jesienią, w zimę raczej spodnie. 

2. Plus - wygodniejsze od spodni, bardziej kobiece, minus - w chłodniejsze dni trzeba do nich ubierać rajstopy.

3. Mini/midi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.