Skocz do zawartości

Spódnica VS Spodnie


Spódnica vs Spodnie  

72 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co jest bardziej estetyczne?

    • Spódnica
      58
    • Spodnie
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

- spodnie, ponieważ zapracowana jestem więc, wygodnie, szybko

- jak jakaś okazja to raczej sukienka taka to kolan, wiem, wiem sukienka czy spódnica to wygląda się kobieco, ale ja akurat nie bardzo lubię zwracać na siebie uwagę, a po za tym trzeba mieć       figurę, a nie straszyć haha, nic na to nie poradzę, przyzwyczaiłam się i jest ok, ale w domu chodzę w sukienkach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Selqet masz rację i w spodniach można straszyć :D, zaś moja figura, no jakaś tam jest, ale ja jakoś dziwacznie wyglądam i się czuję ;), a i z racji już wieku paradować - mankamenty trza ukrywać :Dmłode i piękne niech chodzą - czas mój minął, a i nie przeszkadza mi to  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pracy i jak jest chłodniej to oczywiście spodnie i w sumie to chyba częściej raczej spodnie niż spódnice ;)

+ pasują do większości butów, łatwiej dobrać górną część garderoby

+ nie są krępujące przy schylaniu się

+ dobrze dobrane ładnie podkreślają sylwetkę ( o ile ma się ją zgrabną. ;)) 

- szybciej się rozchodzą, zwłaszcza jak nosi się prawie codziennie. Łatwiej o dziury, przetarcia np w kroku albo przy udach zwłaszcza jak się ma parę gramów więcej gdzie nie gdzie. ;)

 

spódnice, sukienki latem jak najbardziej i w sumie wtedy częściej je ubieram niż spodnie/ spodenki. 

Spódnice preferuje rozkloszowane mini, midi ale czasem też założę długą a'la hippie ;)

+ estetycznie i kobieco się w nich wygląda, zwłaszcza jak dopasuje się ładne obuwie do nich 

+ nie krępują tak ruchów jak długie spodnie i są przewiewne 

- nie nadają się na wietrzne dni i chłodne dni - no chyba że właśnie długie... ;) 

- rajstopy są tu utrapieniem bo łatwo o oczka a wtedy juz nie wygląda to estetycznie... ;) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zdecydowanie najlepiej  wyglądam w spódniczkach czy sukienkach.  Spodnie są praktyczniejsze, jednak jeśli tylko nie ma takich paskudnych mrozów czy wiatru to lepiej kobieco .

Długość za kolano plus dobrej jakości  eleganckie z ciekawym wzorkiem np. czarne rajstopy z polskiej firmy na G, która reklamowała Steczkowska żeby nie było reklamy;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie. W zimę oczywiscie spodnie, a jak robi się cieplej to zdecydowanie wole i częściej nosze sukienki, chociaż w sumie w dopasowanych legginsach tez dość często chodzę . :) 

Spódnice/sukienki przeważnie mini, ale bez przesady i pare cm przed kolano, do polowy uda. :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

1. Co częściej nosicie?

Częściej spodnie, ze względu na nasz wspaniały klimat :D Latem przy upałach sukienki. Nie wyobrażam sobie spodni w upał.

Cytat

2. Jakie plusy / minusy dostrzegacie?

Spodnie= często niewygodne, latem strasznie się dupa w nich poci, ale za to nie podwiewa nic zimą. Sukienki/spódnice= mega wygodne, ale nie nadają się na zimę :(

 

Cytat

3. Jeżeli spódnica, to jakiej długości - mini/midi/maxi?

Midi/maxi :P Maxi są idealne, bo nawet i na trawie można sobie usiąść bez problemu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku się przełamałam i zaczęłam chodzić w spódnicach i sukienkach nawet zimą. Ale to może też dlatego, że tutaj w UK nie jest aż tak zimno...przynajmniej w tym roku. Po za tym jak włoży się grubsze rajstopy to się aż tak nie zmarznie. ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mrowka pończochy to jak już to na jakąś imprezę ewentualnie specjalnie dla mojego samca zakładam jak jesteśmy sam na sam. Normalnie, na co dzień uważam je za zbyt wyzywające. Tak no jakoś... ciężko by mi było się przełamać. ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od spódnicy i spodni - temat gładko przesunął się w kierunku  bielizny - może to przez moje gadanie o rajstopach ...
@Mrowka

Cytat

 ja ogólnie sukienkę zakładam na jakieś specjalne okazje, ale rajstopy zawsze źle leżą w kroku, zsuwają się i ogólnie irytują :D

Może zły rozmiar kupujesz- czy może warto wypróbować z innej firmy ? Bo faktycznie źle dopasowane są wkurzające...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Lalka napisał:

 pończochy tylko do seksu i tylko z tym mi się kojarzą.

Tak jak i mnie. :) W innym celu nie zakładam.  ;) Nawet jakbym je dobrze ukryła pod długą spódnicą/sukienką to i tak czułabym dyskomfort. Zwłaszcza, że lubią się rolować. 

A jak już jesteśmy przy temacie rajstop... 

Co myslicie o takich różniastych, wzorzastych etc... coś tego typu :

gi_Flower-Net-Tights.jpg

 tr_Trasparenze-Kiwano-Tights.jpg

or_Oroblu-Riga-Lux-Tights-Silver.jpg

gu_Giulia-Tiffani-80-Tights-N2.jpg

Zbyt wyzywające? Czy jeszcze ujdzie? Założyłybyście? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.