Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Spódnica vs Spodnie  

60 members have voted

1. 1. Co jest bardziej estetyczne?

• Spódnica
      50
    • Spodnie
      10

Recommended Posts

Spodnie to ubiór męski a konkretnie koczowników i jeźdźców. Powstały już kilka tys. lat temu. Spódnice, tuniki itp. to strój kobiecy związany z koniecznością częstego kucania i menstruacją.

Koniec tematu.

• Like 1

11 minut temu, ntech napisał:

Spódnice, tuniki itp. to strój kobiecy związany z koniecznością częstego kucania i menstruacją.

Akurat menstruacje mi wygodniej przezyc w spodniach

Menstruacja, to chyba od monstrum, monstruacja, w tym okresie kobieta zmienia się w monstrum 😆

1. Co częściej nosicie? Spodnie, spódnice i sukienki na specjalne okazje

2. Jakie plusy / minusy dostrzegacie?

Spodnie = wygoda, większa mobilność, nie trzeba się martwić czy coś podwiewa, zawiewa, gniecie się

Spódnica = na wyjścia, kiedy chcę wyglądać lepiej, bardziej efektownie

3. Jeżeli spódnica, to jakiej długości - mini/midi/maxi? Zdecydowanie midi (okolice kolan)

Dnia 8.04.2019 o 00:14, Hippie napisał:

Szukam też takiej brązowej spódnicy. Pasuje mi właśnie do białych topów/golfów albo też czarnych koszul/golfów...:

500_500_productGfx_437a7d74e16cc1de8ea63

@Hippie znalazłaś? żonie bym sprawił, bo fajna :)

@ariok Znalazłam na internecie i kusi ale trochę ryzykowne bo mogę źle trafić z rozmiarem. 

Pierwszy raz się spotykam z tym, że facet może sprawić swojej kobiecie jakieś ubranie (nie licząc bielizny) :D 

9 minut temu, Hippie napisał:

Pierwszy raz się spotykam z tym, że facet może sprawić swojej kobiecie jakieś ubranie (nie licząc bielizny) :D 

Czesto sie z tym spotykalam, u tych Panow co to kontrole chca miec nad wszystkim, nawet nad tym w czym chodzi ubrana ich partnerka. Jeszcze dyktuja jaka fryzure czy kolor wlosow ma nosic.

W dniu 12.04.2019 o 19:53, Hippie napisał:

Znalazłam na internecie i kusi ale trochę ryzykowne bo mogę źle trafić z rozmiarem. 

No co ty, rożne prezenty się kupuje. Ty facetowi nigdy nie kupiłaś spodni, koszuli czy innej części garderoby poza bielizną?
Podasz mi linka do tej spódnicy? :)

W dniu 12.04.2019 o 20:03, deleteduser33 napisał:

Czesto sie z tym spotykalam, u tych Panow co to kontrole chca miec nad wszystkim, nawet nad tym w czym chodzi ubrana ich partnerka. Jeszcze dyktuja jaka fryzure czy kolor wlosow ma nosic.

Złe doświadczenie przypina łatę wszystkim facetom? :)

W dniu 12.04.2019 o 19:53, Hippie napisał:

Opowiem,jak to się robi dziś.

On pyta, co robisz, Ty mówisz - że przeglądasz w Internecie buciki, albo piżamki.  On oczywiście chce, żebyś mu pokazała. Wysyłasz mu screena, żeby zachować pozory, że nie żądasz od niego, żeby dokonał zakupu. 

Mówisz tylko, że nie wiesz, czy różowy,  czy może beżowy.

On nie wie, jak wygląda beżowy. W końcu więc posłysz mu link z piżamką w beżowym kolorze.

On mówi, że chce cię w tym zobaczyć i ci sam zamawia nie konsultując z Tobą koloru. Tylko pyta cię o dokładny kod pocztowy. 

Ewentualnie bardziej jawnie, ja tak zrobiłam może kilka razy.

Że zdjęcia wysyłałam w szpilkach, które mi się podobają, albo zdjęcia perfum, z zapytaniem czy kupi.

Pół żartem, pół serio oczywiście. 

Ale chyba nie wyłapali żartu. 

Kiedy ostatnio byłam w jedynym porcie, i wysłałam zdjęcie pięknego jachtu. wysłałam zdjęcie mojemu, i zapytałam - to kiedy mi taki kupisz?

Niestety wówczas nie otrzymałam odpowiedzi na moje pytanie, chyba za bardzo pojechałam.  😃

@ariok Kupowałam my bieliznę i t-shirty ale nic więcej, bo on sam woli sobie dobierać. Ja jedynie mu doradzam czasem w doborze. 

Mój jest facetem, który ma alergię na zakupy i raczej w tej kwestii sam nie czuje się dobrze doradzając, a co dopiero kupując mi cokolwiek.  I nie mam mu tego za złe. ;) 

@Cuba Libre Dzięki, nie musisz mi mówić jak to się robi, zwłaszcza, że znam mojego faceta pod tym względem i u nas to tak nie działa :) 

Raz tylko się zdarzyło jak wyjawił mi, że widzi mnie w pończochach, przeglądałam przy nim w jakich m/w krojach mnie widzi. A tak po za tym to on zdaje się raczej na moją kreatywność w tych tematach, bo on sam się w tym gubi ;)