Skocz do zawartości

Memownia - Żarty podszyte prawdą


Selqet

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

@Helena K. Życie, wszystko prawie przerobiłam z nawiązką :D

Co prawda nikt mnie nie porwał, ale miałam wrażenie, że ktoś chciał zapłacić, żeby to nastąpiło. Sny erotyczne też miewałam :D

A i kasy trochę przejebałam "królewiczów", też im współczuję. Pamiętam, wspominam, tego mi nikt nie odbierze :D

Teraz szukam milionera, po dwóch zawałach, ciężko, ciężko :D

Przypomniała mi się sytuacja, jak wydawało mi się, że mój urok osobisty odbiera wszystkie chwyty osobnikom płci przeciwnej. Wsiadłam do auta, była zima, błoto, mokro, brudno, siadłam, zerknęłam na dywanik, i ze skruszoną miną rzekłam: o jeeeeej, ale Ci nabrudziłam (chciałam pokazać, że mi przykro ;)) A Pan kierowca, spojrzał na mnie, sięgnął ręką za mój fotel, wyciągnął szufelkę ze szczotką, podał mi mówiąc: "możesz to naprawić" :D

Też wspominam ;)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Własny żarcik o wymaganiach wobec partnerów/rek. 

 

Kobieta ma do wyboru modela z 2 lewymi rękami i obok faceta z nadwagą, który dobrze zarabia i umie postawić dom:

- wybieram drugiego! Jestem taka niewybredna, bo wybrałam brzydszego! 

Mężczyzna ma do wyboru modelkę z 2 lewymi rękami oraz kobietę z nadwagą, która dobrze zarabia i umie postawić dom:

- wybieram pierwszą! Jestem taki niewybredny, bo wybrałem tę bez umiejętności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.