Skocz do zawartości

Memownia - Żarty podszyte prawdą


Selqet

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, Ramzes napisał:

@Chandler A to trzeba wybierać? 

Aa, chcesz mieć ciastko i zjeść ciastko.

Niech zgadnę, najlepiej żeby miała duży biust, duży tyłek, płaski brzuch, super charakter i do tego była nimfomanką, zgadłam? ; )

2 godziny temu, Ramzes napisał:

 A ja zastanawiałem się dlaczego bielizna nie pasuje góra/dół. 

W życiu potrzeba odrobiny szaleństwa :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Ramzes napisał:

Pudło. :P  Im dłużej obserwuje atawizmy tym bardziej zaskakuje mnie to co aktywuję gadzi mózg zarówno u mnie jak i w otoczeniu. :) Super charakter przy nie odrzucającej genetyce to już dużo. :P 

Co to jest ten cały gadzi mózg? 

Oho, jasne, jasne, super charakter, oczywiście, ze Ci wierzę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Chandler napisał:

Co to jest ten cały gadzi mózg? 

Powiedzmy,że to szereg cech i zachowań, które wpływają na nasze poczucie przyjemności. Mechanizmy tego typu kierują naszą uwagą i pożądaniem.

Przed chwilą, Chandler napisał:

Oho, jasne, jasne, super charakter, oczywiście, ze Ci wierzę ;) 

Nic nie mam do małej dupki/cycków jeśli nie ma odrzucającej genetyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kurwa, nie rozumiem kobiet. Zapoznałem taką loszkę 7/10, fajna, ładna i skoczna sarenka, szminka na ustach i apaszka na szyi. Gadamy sobie i słucham jej. I słucham. I słucham. I słucham. I po godzinie pieprzenia o jakichś tam książkach, nauce języków, filmach czy wycieczkach postanowiłem zmienić temat na taki godny ludzi mądrych i świadomych. Zapytałem ją czy sądzi, że państwo może odebrać dziecko rodzicom jeśli go nie karmią. Trochę się zmieszała, ale ostatecznie powiedziała, że jest za pomocą innym i współczuje dzieciom. Zapytałem jej czy wie co Rothbard pisał w Etyce Wolności o samoposiadaniu się dzieci i czy wie jakie to ma konsekwencje. Nie wiedziała co powiedzieć, więc chcąc ją zachęcić do rozmowy na tematy ważne, kontynuowałem - dzieci samoposiadają się, co oznacza, że rodzic nie ma prawa do dokonania agresji na swych dzieciach, lecz także nie powinien mieć prawnego obowiązku, aby je karmić, ubierać czy edukować. Zażartowała, że w sumie nie powinniśmy rozmawiać o dzieciach na pierwszej randce.

Bardzo śmieszne kurwa. Obowiązki są narzucane rodzicom siłą czyli pozbawiani są naturalnych praw a ona żartuje.

Po tym jak wypiliśmy kawę spojrzała na telefon i oznajmiła, że musi iść. Zaproponowałem, że ją odprowadzę, ale odmówiła.

Po raz kolejny w swoim życiu przekonałem się, że kobiety nie mają zainteresowań.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gdzieś w sieci pojawiło się, nazwy pośrednika może lepiej nie podam :D

 

 

@Daenerys

Niezłe miny robisz :P

 

Szczęścia jak widać przynosisz, bo miejscowi zarówno mecz jak i serię przerypali i jadą na ryby, ale lista tytułów zacna :)

 

 

 

Tylko czasami mnie smokami nie poszczuj, bo trochę ich będzie szkoda :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ancalagon napisał:

 

@Daenerys

Niezłe miny robisz :P

@Ancalagon no co ja poradzę, że jestem taka urocza jak mnie ktoś wkurzy ?? Ostatnio jak jakiś Pan popędzał mnie w autobusie, żebym szybciej wyszła wbijając mi palec w plecy, odwróciłam się, spojrzałam, a on "przepraszam, że księżniczkę dotknąłem"... ten wzrok ?... pomijam drobny fakt, że bezczelny nazwał mnie księżniczką, a nie Królową ?

 

8 godzin temu, Ancalagon napisał:

Szczęścia jak widać przynosisz, bo miejscowi zarówno mecz jak i serię przerypali i jadą na ryby,

I to jakie, tylko przebywać w moim towarzystwie... jakiś czas temu jedno z biur podróży i polskie tanie linie lotnicze ogłosiły upadłość za raz po tym jak skorzystałam z ich usług... także ten ?. Jak masz kogoś komu trzeba "przynieść" szczęście to daj namiary ?

 

8 godzin temu, Ancalagon napisał:

Tylko czasami mnie smokami nie poszczuj, bo trochę ich będzie szkoda :P

Jakbym śmiała zaczynać z Tobą Wielki Ancalagon... poza tym został mi już tylko jeden smok ??.

Tak więc między nami wszystko ok, nie gniewam się ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ancalagon  no bo kto oddaje władzę kobiecie ?? I to jeszcze farbowanej ??

 

No zdenerwowali mnie i emocje poszły górą ?, fakt troszkę się uniosłam, może niepotrzebnie, ale wiesz zbliża mi się okres i hormony przejęły władzę nade mną ?. To nie moja wina ?

 

Ale co sobie porządziłam to moje ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.