Skocz do zawartości

Seks oralny- Pytania do mężczyzn


Angellla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.  Jestem tu nowa. Zapewne uznacie mnie za trola, jednak sprobuje.  Ogolnie wiem ze mezczyzni wola seks oralny od klasycznego. Pogodzilam sie z tym. 

Ale chce wiedziec czy jest chociaz cien szansy, zeby seks waginaly byl chociaz rownie przyjemny? Nie mam nic do orala, nie jestem tez kloda (przynajmniej sie staram). Staram sie cwiczyc mniesnie PC aby w koncu opanowac Singapurski Pocalunek. Czy ktos mial z tym stycznosc?  Wiem ze jezyk mi nie urosnie ale podobno kobiety z mocnymi miesniami potrafia takie cuda... ale do tego dluga droga. Dlatego chce wiedziec jakie jest spojrzenie panow na to, czy usta pobudzaja delikatniej , subtelniej? Z taka opinia tez sie juz spotkalam. Osmieszam sie, pewnie wiekszosc to udostepni i mnie wysmieje. Juz sama nie wiem czego szukam, ciagle chyba sie ludze, widze cien szansy dla seksu waginalnego. Prosze tylko o szczere opinie. Czy jest chociaz szansa? 

 

Edytowane przez Angellla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Angellla niekoniecznie to jest tak, że oral i już. To jest rodzaj urozmaicenia, a nie przymus. Z mojego punktu widzenia bardzo przyjemna sprawa i owszem, ale jeżeli akurat się nie składa ku temu, to wszystkie inne sprawy też są fajne. Zależy od okoliczności. Jeżeli chodzi o to, czy doznania są lepsze, to powiem tak - zależy od osoby, dnia, nastroju i mnóstwa innych spraw, bo czasami jest tak, że dziewczyna, która po mistrzowsku potrafi oral, ma zły dzień i jest w ten sposób beznadziejna. A czy seks klasyczny może być równie przyjemny? Jest przyjemny i wszystko na ten temat. Najważniejsze to się poznać, co kto lubi. Ale mi się wydaje, że to dłuższy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolisz, że odpowiem Ci z perspektywy wieloletniego działacza na rzecz równouprawnienia płci. Tak jest to możliwe, pod warunkiem, że te 90 % ogólnej populacji kobiet, która to nie dochodzi inaczej niż za sprawą palcówki/minety zdoła w jakiś cudowny sposób odmienić swoje skandaliczne, wygodnickie przyzwyczajenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Drizzt zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.