Skocz do zawartości

Szybkie randki - Speed Dating - Czy ktoś był? opinie


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Brat Jan napisał:

w Hiszpanii przerabiają Toyoty na Ferrari

Na pewno gdzieś jest kraj, w którym przerabiają Skody na Land Cruisery ;)

 

Godzinę temu, SennaRot napisał:

sam wiesz, że to drogie zabawki w takim stanie

No tanie jakoś nie są, ale na drogie nie wyglądają :)

 

No i na koniec - @PewnySiebie - koniecznie zdaj nam relację! Najlepiej od razu w sobotę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SennaRot napisał:

- VW Patheon coś koło 2005

 

Wiem, wiem zaleciało buractwem i tanim aranżem? Ostatnio rypałem przez pół polski właśnie VW Patheonem (2005 chyba), nie mój samochód i zauważałem ten błysk w oku Pań.

A nie masz na myśli VW Phaetona?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Rnext napisał:

Na pewno gdzieś jest kraj, w którym przerabiają Skody na Land Cruisery ;)

 

No tanie jakoś nie są, ale na drogie nie wyglądają :)

 

 

Nie aktualne, ale może jakiś zdolny blacharz... 

http://www.rp.pl/Przestepczosc/302159913-Hiszpania-Przestepcy-przerabiali-toyoty-na-ferrari.html#ap-1

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, PewnySiebie napisał:

 

To też jest dobry feedback, ale dla osób z mocną psychiką.

Idę tam z nastawieniem żeby zaobserwować dynamikę relacji k-m. 

Poza tym Twoja opinia jest subiektywna, bo jakby Ciebie wybrała jakaś fajna dziewczyna, to byś pewnie z zachwytu piał (bez urazy).

 

 

 

 

@PewnySiebie W tym sęk, że fajnych dziewczyn nie było...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seba33 na tym forum chowamy ego, ja też byłem orbiterem, białym rycerzem. Czyli wychodzi, że nawet niefajne dziewczyny Cię nie wybrały. Taka prawda nie ma co się smucić, pewnie przyszły podreperować swoje próżne ego, dowiem się w sobotę :D . Już widzę, że jedna uczestniczka ma mniej niż 24 lata , bo organizatorzy nie trzymają się sztywno wieku (grupa 25-35). Jak ktoś chce może przyjść 20 latek na spotkanie 50+ :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym kogoś oceniał z góry po profilu na FB, ale wystarczy popatrzeć na osoby, które zapisują się do takich wydarzeń na FB żeby wyrobić sobie opinię na temat tego, kto na coś takiego chodzi...

Dla mnie to pachnie straszną desperacją. 

Weźcie się Panowie w garść i nie nabijajcie kasy tym naciągaczom. Jest tyle różnych opcji/okazji w życiu na poznanie naprawdę interesujących Pań.

Trzeba tylko zacząć wychodzić z domu do ludzi i organizować sobie życie. 

Nie róbmy sobie jaj, jaka normalna, pewna siebie, fajna i atrakcyjna laska, mająca jakieś zainteresowania zdecyduje się pójść na coś takiego ? 

Naprawdę chcielibyście do długoterminowej relacji mieć kogoś komu w akcie desperacji pozostał jedynie "speed-dating" ?

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na takich randkach jeden raz. Poszedłem i zobaczyłem przebywających na miejscu wydarzenia ludzi. Powiedziałem, że za chwilę wrócę. Nie wróciłem. Zobaczyłem kobiety wyglądające staro i nieatrakcyjnie ( a miało być do wieku 26 czyli tylko 2 lata więcej niż mam ja). Nie miałem tam czego szukać i poszedłem pić alkohol :lol:

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Oktabryski napisał:

Snoopy, to różnie, znam całkiem ładną i swego czasu normalną laskę, która była na speed datingu. Taka 8/10. Była po prostu ciekawa co to takiego. Ale nie można na jej podstawie wyciągać wniosków.

 

Ps w Bielsku Białej są ładne laski, byłem, poznałem jedną.

 

Zgadza się. Zdarzają się wyjątki od reguły. 

Niemniej jednak patrząc na chłodno, ze statystycznego punkty widzenia, jaka jest szansa, że kogoś takiego znajdziesz  ? 

Jak dla mnie zbyt mała, żeby w ogóle się w to bawić...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod spotkaniu. Wchodzisz , dostajesz plakietkę z imieniem oraz kartkę z imionami gdzie zaznaczasz TAK/NIE i czekasz na dzwonek. Rozmawia się 6 minut z każdą Kobietą. Facetów: 10, kobiet: 6 , bo sporo osób nie przyszło i małe miasto 200 tys. też zrobiło swoje. Dzwonek...
Kobiety:
Nr 1: 32 lata, samotna matka, 8/10 milf, bardzo seksowna, szpilki czerwone, paznokcie czerwone, sukienka czerwona, umalowana na tip top. Powiedziałem jej, że sam nie mam dzieci, dlatego nie chciałbym się spotykać z takimi kobietami, ona przyznała mi rację że ona jakby była Panną myślałaby tak samo (szacunek dla takiej Kobiety). Nawet miła i sympatyczna, bo stwierdziła że nie jestem szowinistą z tego powodu :) Poza tym była wyższa 176 cm, dodałem na odchodne, że facet zaczyna się od 180 cm hehe :-P . Przyszła sama bez koleżanek. Jestem na NIE.
Nr 2: 29 lat, z wyglądu 5/10. 1 raz na speed dating.Przyszła sama bez koleżanek. Dużo się nie dowiedziałem przez 6 minut, dlatego daję w ramach eksperymentu TAK.
Nr 3: 28 lat, 6,5/10. 1 raz na speed dating. Chciała zobaczyć jak to wygląda. Jest z 3 koleżankami ;) Wykształcona i sympatyczna, ale przebywa w damskim towarzystwie, znam ją z widzenia ze szkoły. Wiem że długo szuka faceta. Jeden kolega kiedyś stwierdził, że jest brzydka, ale to kwestia gustu. Pogadaliśmy o wspólnych znajomych i czas szybko zleciał. Jestem na TAK.
Nr 4: Lekko otyła kobieta, nauczycielka matematyki. Zrobione paznokcie na tip top i włosy. Rozmowa na poziomie. Była 1 raz. Wcześniej korzystała z portali randkowych i chciała spróbować szybkich randek jak to wygląda. Mówi że się stresuje.Jest sama, bez koleżanek. Ciekawa rozmowa, ale tylko 6 minut. Daję TAK.
Nr 5: Włosy, makijaż tip top. Widać dużo randkowała. Jest z koleżankami dla zabawy. 1 raz na speed dating , ale pamiętaj: nigdy nie wierz kobiecie!. Rozmowa na poziomie z wyglądu 6/10. Daję TAK.
Nr 7: Kolejna nauczycielka... tym razem wczesnoszkolna 1-3. Trochę zmieniłem plan, miałem czekać 6 minut przy pustym stoliku (bo się 1 dziewczyna nie pojawiła) i potem ona, ale zmieniłem plan działania i podszedłem do niej do stolika. Stawiała się , widać że ostra dziewczyna. Rozmowa jakby z oporami. Jest z koleżankami. Nic na siłę, daję NIE.

Faceci:
Biali rycerze czekający na jedyną (jeden koleś 30 lat i 0 związków na koncie, 1 PuA, źle ubrani, jeden miał 33 lata i tenisówki jak w przedszkolu), a pozostali ... 2 najlepszych konkurentów uciekło, bo nie chciało im się czekać na swoją kolei i zostawili pustą kartkę :P Z racji słabej konkurencji pewnie dostanę kilka namiarów. Na maila mają kontakty przyjść do 24 godzin :D.  Ogólnie polecam, można spotkać wykształcone kobiety, ale perełek 10/10 się nie spodziewajcie. Co najwyżej 7/10.

 

@snoopy @Oktabryski @Carl93m

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kobiety zadają pytania? ( lecą klasyki co robisz, czym się zajmujesz? )

Czy czy są bierne i czekają na inicjatywę faceta w rozmowie?

Czy są schematyczne i powtarzalne? (wiem ciężko ocenić po pierwszym razie).

Kiedy przychodzą te wyniki? jak wrócisz do domu?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SennaRot

1. Głównie Ty pytania zadajesz , Ty jesteś facet i prowadzisz rozmowę. Kurwa jak z dzieckiem :/

2. Tak! Zabawiaj mnie!! jestem księżniczką

3. Nie. Inteligentne kobiety są na spotkaniach, ale imperatyw biologiczny się kłania ;)

4. Szybko przyszły, po paru godzinach od spotkania, ale miały być max do pon.

Jestem wkurwiony, że kumpla 0 kobiet wybrało. Chuj im w oko!!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Odlotowy napisał:

Dzięki temu więcej lasek dla Ciebie, nie bądź Matką Teresą, myśl o sobie.

Kiedyś mój kumpel na wiejskim festynie do latającej za nim loszki powiedział "słuchaj, jeśli naprawdę mnie kochasz, to zrób mojemu koledze loda, jeśli tylko mnie kochasz". Zrobiła. Było to w zamian za wyświadczoną wcześniej przysługę, którą był winien.
Fakt była to tylko naiwna nastolatka, ale przy 25l-30l sytuacja jest analogiczna; tylko słownictwo bardziej dobrane.

  • Także jeśli masz coś kumplowi do oddania, to jest to dobra okazja; skoro możesz przebierać. ;)
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, The Saint napisał:

Kiedyś mój kumpel na wiejskim festynie do latającej za nim loszki powiedział "słuchaj, jeśli naprawdę mnie kochasz, to zrób mojemu koledze loda, jeśli tylko mnie kochasz". Zrobiła. Było to w zamian za wyświadczoną wcześniej przysługę, którą był winien.
Fakt była to tylko naiwna nastolatka, ale przy 25l-30l sytuacja jest analogiczna; tylko słownictwo bardziej dobrane.

Mojej byłej raz kiedyś powiedziałem w towarzystwie znajomych, że teraz(jak już nie jesteśmy parą) mogę puknąć ją w trójkącie. Jej mina bezcenna...skończyło się tym, że na drugi dzień na basenie, w szatni ciągnęła mi druta a reszty dopełniliśmy u niej. Najlepsze jest to, że ona wtedy miała już nowego faceta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem, ale słyszałem od kilku znajomych, że to jest słaba opcja. Takie poznawanie się na siłę jak w jakimś markecie/wystawie moim zdanie jest najgorszą opcją z możliwych. Brakuje dreszcza emocji. Jak przy produkcji taśmowej. Next, next, next.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Odlotowy A okazało się, że Nr 2 to samotna matka i do tego pielęgniarka (ze statystyk ogólnodostępnych najczęściej się rozwodzą z wszystkich grup zawodowych).

Chyba lepiej iść do grupy 18-29 niż 24-34 lat. 

 

@gornet Dreszcz emocji tam jest, uwierz mi. Poza tym nie byłeś. Sam idź i się przekonaj. Znajomi różne rzeczy opowiadają. Ponoć każdy ksiądz to pedofil , a laski w klubie to tępe dzidy. Daj Pan spokój z takimi stereotypami, bo demotywujesz tylko. Z takim podejściem, to nic nie warto robić.

Edytowane przez PewnySiebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Saint przypominała mi sie pewna dziewczyna z osiedla powiedzmy o ksywce Żaba. Zaba sie zakochała w pewnym cwaniaku a on miał ja w pizdzie, jezeli mnie kochasz to obciągnij moim kolegą. (Jedenastu chłopa). Job done, pózniej jej brat z ojcem weszli na mała orgie w ich domu, wszyscy wpierdol, a ona ogolona głowa. I zła prasa na osiedlu jak tylko szła po ulicy:

-eee Żaba dawaj na loda itd.

 

Ostatnio dowiedziałem sie ze zaginęła (usta zrobione, cycki zrobione jaka praca? wiadomo). Zrozpaczony brat prosił o pomoc na fb. Nie znaleźli jej do tej pory, pracowała w WWA, wiec gryzie glebę albo pracuje juz u Turka z Hamburga.....

 

czasem błędy młodości psują całe życie, a w zyciu rożnie bywa...

 

 

ja tam nie mam nic przeciwko slow czy spęd dating co kto lubi, ale sam bym chyba nie poszedł, brawo @PewnySiebie korzystaj. Skąd dane o rozwodach piguł? Moja siora to piguła i tam mocno nie trybi.

 

@Odlotowy - walo ty łotrze! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, PewnySiebie napisał:

@Odlotowy A okazało się, że Nr 2 to samotna matka i do tego pielęgniarka (ze statystyk ogólnodostępnych najczęściej się rozwodzą z wszystkich grup zawodowych).

Chyba lepiej iść do grupy 18-29 niż 24-34 lat.

 

@PewnySiebie

No popatrz, masz już kontakt dla kolegi :)

 

2 godziny temu, zuckerfrei napisał:

 

@Odlotowy - walo ty łotrze! ;)

 

@zuckerfrei

Do usług :)

Edytowane przez Odlotowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei (Poprawka, Nr 2 nie jest samotną matką, ale nadal pielęgniarka + 31 lat + koty). Skąd dane? Z obserwacji + dane oficjalne:

 

Cytuj

Zawody najbardziej zagrożone ryzykiem rozwodu

1. Tancerz, choreograf - 43,05 proc.
2. Barman - 38,43 proc.
3. Masażysta - 38,22 proc.
4. Kasjer w kasynie - 34,66 proc.
5. Operator maszyn przemysłowych - 32,74 proc.
6. Pracownik kasyna - 31,34 proc.
7. Operator maszyn w przemyśle żywieniowym - 29,78 proc.
8. Operator telefonii stacjonarnej i komórkowej - 29,30 proc.
9. Operator maszyn w przemyśle tekstylnym - 29,02 proc.
10. Pielęgniarka, psychiatra, opiekun - 28,95 proc.

 

@Odlotowy 4 kontakty, 1 sama do mnie napisała (za wysoka dla mnie a pisze), 1 odpisuje długo więc wiadomo o co chodzi, 2 napisałem sam i jest ok.

Edytowane przez PewnySiebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.