Skocz do zawartości

Dzielenie się audycjami radiowymi radio samiec z partnerem


Pola

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zrobię inaczej. Poczytam na laptopie, pójdę po coś np. do żarcia i zostawię forum na widoku. Wrócę i jak się będzie pytał co to jest zacznę go podejrzanie zbywać, udawać, że nie chcę mu pokazać. :> Wtedy sam się zainteresuje. :D Wiem jak to może być z polecaniem, brat nic nie chciał przejrzeć, spotykał się z dzieciatą i moja rozmowa z nim na ten temat skończyła się stwierdzeniem, że generalizuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Mam książki Marka (w pdf, jak będę miała wolne 400-500 zł i znowu będzie wydruk książek papierowych - to kupię!), od trzech miesięcy przy sprzątaniu, czy w wolnej chwili leciała mi audycja Radio Samiec z youtube. Mojemu Narzeczonemu raz audycje się podobały, raz nie. Zauważyłam, że po wysłuchaniu przez mojego Właściciela audycji - w łóżku jest teraz no nieźle. Zrobił się taki, że jak coś powie, to musi być zrobione, czy przestrzegane i mi się to podoba.  :D No Marek ma rację! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.