Jump to content

Żenujące zachowania pod wpływem cipką zarośniętych oczu

Recommended Posts

Jakieś dwa lata temu spotykałem się z dziewczyna której fundowałem jakiś obiad w restauracji czy w lokalu mając tzw. gest. Raz mi się zdarzyło zapłacić nawet jej za Ubera jna powrót do domu. Koszt nie był majątkiem - coś 20zl. Jednak jako biały rycerz łudziłem się, że w relacji mi to coś pomoże.

• Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Hmm. Duzo tego bylo, sprobuje cos przypomniec. Gdy moja powoli sygnalizowala ze chce odplynac w sina dal, wieczorem byla lekko nieprzystepna i wiadomo bylo ze do lozka nie pojdziemy - znienacka p

Owszem. Jestem zwiazany emocjonalnie. Jednak gdy probowalem grac fair, wedlug zasad - nie dzialalo bo baby maja inna logike. Zadzialalo gdy zaczalem chodzic na boki. Zrozumiala ze nie j

@cst9191Kuuurde przypomniałem sobie akcje z mojej pierwszej pracy ale nie wiem czy mi uwierzycie...   Dobła, laska wychodzi bo kończy zmianę i mówi te młody tylko żadnych dziwek nie wpuszcza

• 1 year later...

Czy była to przypałowa akcja to nie wiem, sami może oceńcie.

Otóż lata temu robiłem prawko i tak wyszło że przez chwilę siedziałem w "Elce" z dziewczyną, która miała mieć zaraz egzamin i się stresowała.

Ja chcą ją pocieszyć palnąłem: "Na pewno zdasz, nie tacy idioci zdawali".

Prawdopodobnie pomogło, bo zdała :)

• Haha 6

@cst9191Kuuurde przypomniałem sobie akcje z mojej pierwszej pracy ale nie wiem czy mi uwierzycie...

Dobła, laska wychodzi bo kończy zmianę i mówi te młody tylko żadnych dziwek nie wpuszczaj a ja, dla ciebie zawsze otwarte. 

I zwolnili mnie z roboty 2 tygodnie późnej.☹️

I dopiero po 2-3 latach skumałem czemu.

• Thanks 1
  • Haha 10
11 minut temu, BlacKnight napisał:

@cst9191

I dopiero po 2-3 latach skumałem czemu.

Strzeliles w dziesiatke dlatego wyleciales .

• Haha 1

Mnie ex wprawiła w takie kompleksy, że ją zdradziłem ze swoją koleżanką z klasy maturalnej. Kręciłem z dwoma przez ok 1 rok :D 

• Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.