Skocz do zawartości

Dlaczego nie mam tego programu ?


Pola

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, powiem wam jak to jest naprawdę. Część samic robi tutaj naprawdę niezły burdel na kółkach a reszta się nawet nie chce wysilić, aby coś z nimi zrobić. Dlatego też Guru zaczął nam płacić za pisanie tutaj, bo nikt z mężczyzn za darmo nie chciał tutaj zaglądać i się wypowiadać. Niektórzy nawet pomimo wysokich kwot proponowanych przez Szefa odmówili, co świadczy tylko o tym, że tutaj niezłe cyrki się odprawiają :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku tematach, które ciągnęły się przez 20 stron tylko po to żeby samiczka na koniec napisała dokładnie to samo co na początku, bez żadnego zrozumienia contentu włożonego przez braci, bez znikomej chęci poznania innego zdania niż jej własne, po prostu odechciewa się... Niestety, większość panienek przychodzi tutaj A. potrolować B. po atencję C. dla brechty. Wielu użytkowników zdaje sobie z tego sprawę i niechętnie zapuszcza się do Rezerwatu.

 

Podobnie w normalnym życiu. Tyle, że po takim pierdololo można przynajmniej poruchać. A tu co? No bez sensu :P Tak, tak, wiem, są wyjątki. Ale Wy kobitki myślicie, że wszystkie jesteście wyjątkowe. To jaki to kurwa wyjątek? 1/100 to rozumiem, ale 99/100 ? W sumie wyjątkiem jest ta, która nie myśli, że jest wyjątkowa :D

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, HORACIOU5 napisał:

Niektórzy nawet pomimo wysokich kwot proponowanych przez Szefa odmówili

 

@HORACIOU5 Ja odmówiłem z całkiem innego powodu;).

Wysyła mi ciągle forse na "zwykłe konto" w Polsce i US może mi sie przyczepić do 4 liter.

Same przelewy po 100 zeta za post (w rezerwacie) i do tego zawsze opisane tak samo: "zasilenie konta".

Jeszcze mi doje@#^ią karę za "nieujawnione źródła dochodów":P.

 

Pisałem do Guru aby może zamienił na wpłaty na moje konto zagraniczne albo wpłacał w BTC,

ale Szef ciągle zajęty jest i nie chcę mu się w to bawić:D.

@Mosze Red'a o pośrednictwo nie prosiłem, wiecie jak to jest z pejsatymi:)

 

Więc robię to już od dłuższego czasu pro publico brachu:D.

A Szef ma więcej na szaleństwa swoją nową Skodą Supersilver:), silnik V24 w dieslu , 1001 KM:) , pełny wypas, szklany dach, skóry i takie tam.

Robiona na zamówienie;), karoseria jest ze srebra jak dla szejka:rolleyes:

------------------------------------------

 

4 godziny temu, Drizzt napisał:

W sumie wyjątkiem jest ta, która nie myśli, że jest wyjątkowa :D

 

- Sprzeciw wysoki sądzie, błąd logiczny, "taka" nie jest w stanie tak pomysleć a co dopiero to wypowiedzieć.

- Fakt, podtrzymuje, dzięki mecenasie;).

 

-------------------------------------------

 

 

Godzinę temu, Pyrrus napisał:

@Pola nie słuchaj ich, ja Ci wierzę. Umówimy się na małe co nieco? :mellow:

 

Ja też jej wierzę ale co do umówienia się byłbym ostrożny, wiesz "antygen" , 63 lata ? i do tego może być transeksualistką:lol:.

 

a i standardowe, bo byłbym zapomniał xD xD xD xD xD xD xD xD xD..........................

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się zczaiłem jak Pani @Pola nie odpowiedziała wprost na moje pytanie. Takie zabawy to do piaskownicy. Zresztą czego ja miałem się spodziewać w rezerwacie..... gdyby Boss nie obiecał tego Aston Martina nie właziłbym nawet tutaj ;)

 

Edytowane przez SennaRot
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek jest jednym z dobrych przykładów dlaczego loszki mogą pisać tylko w rezerwacie. Ktoś mógłby poświęcić czas na napisanie istotnego dla niego wątku a potem przyszła by jedna z drugą, narobiła syfu albo sprowadziła wszystko do heheszków i cały temat szlag by trafił. Żeby było zabawniej to nic nie musimy robić, aby to wszystko się objawiło. Świetnie dokonujecie samozaorania (to słowo... takie piękne) a potem macie zdziwko, czemu możecie się udzielać tylko tutaj. A no tak, to pewnie przez tych złych niedobrych mężczyzn, bo przecież wy jesteście kochane ;)

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pola To ja dodam swoje co do tych dzieci - to wszystko w każdej chwili może Ci się odmienić. Znam koobietę, która zarzekała się, że ona to dzieci mieć nie będzie, bo nie chce i to się na pewno nie zmieni nigdy. I co? Nagle po 30 jej się odmieniło i ma trójkę dzieci (a ciągle jest przed 40). A najbardziej w tej sytuacji zaciekawiła mnie jedna sprawa. Otóż ta kobieta powiedziała coś w tym stylu "zastanawiam się czy dobrze zrobiłam, że urodziłam te dzieci w takim niewielkim odstępie. Ale w sumie... potem będę miała spokój" - tak jakby to był jej obowiązek, kara B) I nie da się nie mieć "programu", każdy człowiek ma ten sam biologiczny program. I akurat o wyjątkach tu nie ma co mówić, bo to byłoby sprzeczne z biologią. Ona dąży do tego, aby człowiek mógł przekazać swoje geny dalej w postaci potomstwa. To jest metoda na przetrwanie i każdy ma to zakodowane i tyle.

Napisalaś "nigdy nie chciałam mieć dzieci" -  tak jakby posiadanie ich było czymś złym, a Ty jesteś super wyjątkowa, bo ich nie chcesz? Chcenie dzieci nie jest według mnie wyznacznikiem wyjątkowości, tylko raczej nasze czyny i myślenie. I często wykorzystywanie rozumu, żeby właśnie się przeciwstawiać tym zwierzęcym zachowaniom.

 

Antygen D-... :wacko::D

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 40 lat i nie chce mieć dzieci :))) jestem o tym przekonana. Nie oznacza, to że nie lubie dzieci. Mam do nich takie samo podejście do dorosłych jedne lubie bardziej, drugie mniej. Ostatnio strasznie zafascynowałam sie tańcem kizomba :)))) oczywiscie natychmiast musiałam zapisac się na lekcje ....ps. nie uważam się za wyjatkowo osobą :) jestem bardzo zwyczajna ..tylko zastanawiało mnie dlaczego nie mam takiego podstawowego programu i jaki program mają mężczyzni, którzy są z kobietami dla kasy ?! hmmm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja już nawet nie patrze co Pola pisze bo @Selqet rozjebał system tym obesrańcem :D ahahahahahahah 
Pola Ty masz 17-21 lat i to jest bardziej niż pewne;] Moja była pier*oliła słowo w słowo tak samo. Znam ten schemat do porzygania. Wyczulony na to jestem jak kret na słońce.

 

Dachowy obesraniec... aleś chłopie dał po zaworach na wieczór :D kur*a jasna hahaha :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pola napisał:

Mam 40 lat:lol: i nie chce mieć dzieci

 

Tak , tak , tak :rolleyes:....tak, tak, tak ..........

 

19 minut temu, Pola napisał:

U mnie w dlugoletniej relacji mężczyna chciał posiadać potomstwo więc sytuacja, która opisujesz mnie nie dotyczy. 

:lol::lol::lol:

 

niezla_babka_2014-04-19_20-28-06.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.