Skocz do zawartości

Propozycja wyjazdu, jak jej to przedstawić?


kafu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,  

Potrzebuje pomocy kogoś doświadczonego kto nieco naprowadzi mnie w jaki sposób można przedstawić nowo poznanej dziewczynie propozycje wyjazdu na majówkę.  Jakich słów dobrac, jak to zformułować. Krótki opis relacji: poznałem ją na afterze po koncercie na którym doszlo dość szybko do całowania,  macania itp. do seksu nie doszło.  Myślałem że to poprostu taka panna,  typowa klubowiczka.  Nie chciałem jej brać do siebie bo nie interesuje mnie zbytnio mechaniczny seks. Kilka dni po wspomnianym afterze umówiłem się z nią na spotkanie.  Poszliśmy na piwo. Ku mojemu zdziwieniu okazało się że ma ona całkiem fajne zainteresowania ( dokładnie takie jak moje) jest oczytana noi jak na kobietke inteligentna. Ona studiuje we Wrocławiu a ja w Katowicach i w kato jest raz na dwa tygodnie. W tym tygodniu właśnie przyjeżdża. Planuję umówić się na kolejne spotkanie i przedstawić jej moja propozycje wyjazdu na 3-4 dni. Wyjazd ten ma być do rezydencji mojej siostry która mieszka w pięknej okolicy pod lasem w miejscowości z pięknym parkiem, jeziorem. Piszę z nią rzadko natomiast przedstawiłem już jej chęć spotkania przy najbliższej okazji oraz zapytałem się jej czy ma jakieś plany na majówkę bo jeżeli nie to ja na najbliższym spotkaniu coś jej zaproponuje. Tak więc moi drodzy czy mogę liczyć na jakieś wskazówki jak rozegrać to na spotkaniu?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze możesz.

 

-Hej.

-Witaj

 

-Jest sprawa.

-Jaka? 

- Jest opcja. Moja siora ma zajebistą rezydencje nad zajebistym jeziorem. Jako że niedługo Majówka to mam zamiar spędzić tam trochę czasu. Niestety wszystkie ciekawe osobistości maja już plany i pozostała największa nudziara i opcja rezerwowa czyt. Ty. Sam nie pojadę bo boje się burzy a zapowiadają akurat na któregoś tam maja. 

Zainteresowana?;]

 

Dzizas Krajst Panowie.

Za chwile będziecie budować pomniki dla płci przeciwnej.

Prosto z mostu, bez je*ania;) mało tego wokół?

 

Jak nie będzie chciała jechac to spędzisz majówkę sam ze sobą czy tam z siostra i wierz mi ze poranna kawa w samotności zrobi Ci o wiele lepiej niż zamartwianie się "czy doszła" ;]

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qbacki święta racja. Nie ma co drżeć i się zastanawiać, tylko zapytać i już. I nie trząść się jak osika w bezwietrzną pogodę. Laska nie będzie chciała, to nie pojedzie, ale trzeba pamiętać, że to Ty jesteś facetem i pamiętaj - BYĆ FACETEM, TO JAK BYĆ INSTYTUCJĄ!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kafu, to Ty chcesz spędzić fajnie majówkę (nie wiem czy w naszym klimacie się da ;)) - ona może się tylko przyłączyć (lub nie) do Twojego, zaje-planu. Rozumiesz gdzie jest bug w Twoim sofcie? 

Zasadniczo - prosto i po męsku z takimi rzeczami. Po co gierki? Całe życie chcesz pogrywać (albo co gorsza, dawać się ogrywać)?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Masz jakieś plany na majówkę?

   -Nie, a co?

-To nie planuj nic.

   -dlaczego?

-Może będę miał fajną propozycje.

   -jaką?

-Nie powiem bo nie chcę zapeszać.

 

Dzwonisz 2 godziny przed wyjazdem, pakuj rzeczy na 3 dni, zaraz po Ciebie będę....

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kafu napisał:

WKrótki opis relacji: poznałem ją na afterze po koncercie na którym doszlo dość szybko do całowania,  macania itp. do seksu nie doszło.  Myślałem że to poprostu taka panna,  typowa klubowiczka.  Nie chciałem jej brać do siebie bo nie interesuje mnie zbytnio mechaniczny seks.

 

Potem k.rwa płaczecie, że Wam się dziewczyny, żony i inne przystawki k.rwią, a jak się trąbi żeby dobierać Panny z głową, tą górną, to nieważne byleby poruchać albo mieć kogo za rękę złapać...

 

Jprdl....

 

Najważniejsze:

 

17 minut temu, SennaRot napisał:

Lepiej kup sobie książki Marka i przeczytaj wszystkie w tą majówkę. Jeszcze kilka pozycji chłopaki też by Ci polecili. Lepiej na tym wyjdziesz w perspektywie.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, kafu said:

Ku mojemu zdziwieniu okazało się że ma ona całkiem fajne zainteresowania ( dokładnie takie jak moje) jest oczytana noi jak na kobietke inteligentna.

No na pewno... Też jestem zaskoczony...

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha. Ty prawdopodobnie jesteś z tych, którzy myślą ze ładne kobiety nie robią kupy. Człowieku, popracuj nad sobą bo się niebawem przez dziewczyny w bagno wpędzisz. Przeczytaj tematy Długowłosego, Subiektywny, Mosze Red, liźnij choć jedną książkę Marka a potem przeproś w tym temacie i powiedz ze byłeś pijany jak pisałeś temat.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Eliteq napisał:

Hahahahaha. Ty prawdopodobnie jesteś z tych, którzy myślą ze ładne kobiety nie robią kupy. Człowieku, popracuj nad sobą bo się niebawem przez dziewczyny w bagno wpędzisz. Przeczytaj tematy Długowłosego, Subiektywny, Mosze Red, liźnij choć jedną książkę Marka a potem przeproś w tym temacie i powiedz ze byłeś pijany jak pisałeś temat.

 

Widzę, że jesteś świeżo upieczonym (zarejestrowanym) forumowiczem, a dajesz teksty jakbyś tu był od początku. Pozostałe osoby dały już taką poradę Ty, wcześniej i Twój prześmiewczy ton jest nie na miejscu. Facet zapytał - dostał odpowiedź. Dziękuję.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kafu - Co do tyc zainteresowań/pasji niemalże zgodnych z Twoimi, to bym radził ostudzić zachwyt. Kolega @jaro670 przytoczył Kameleona na zdjęciu jako odniesienie do manipulacji kobiet tzw. maskowanie Kameleona. Kobieta udaje, że ma te same ulubione sporty/filmy/pasje po to by facet pomyślał: "O kurwa znalazłem chyba swoją połówkę". 

Spróbuj ją nieco przyszpilić takimi głębszymi pytaniami dot. pasji, to zacznie zmieniać temat albo kombinować z odpowiedziami i zgrywać głupią ;). 

Oczytana - Bo pochwaliła się, że czytała: Zmierzch/Paulo Coelho/Harrego Pottera/Stephena Kinga albo 50 twarzy Greya? 

Inteligentna - Z czego taki wniosek? Bo studiuje? Studia gówno znaczą jeśli człowiek ma gówniany kierunek bądź chodzi na nie by tylko zaliczyć papier. 

Zbyt szybko wyciągasz wnioski na temat osoby, którą poznałeś. Jak będziesz miał z nią kontakt te pół roku i będzie iskrzyło, to wtedy można coś ocenić, ale niektóre potrafią maskować się nawet latami ;). 

Edytowane przez CalvinCandie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój panowie, ciśniecie mu jakbyście swoich początków nie pamiętali :)

Gość widać totalnie zielony w temacie, przypomnijcie sobie siebie i swoje myślenie :)

Generalnie mimo wszystko należy doceniać takich początkujących żeby uświadomić sobie w jakim miejscu jesteśmy teraz. 

 

Kolego @kafu chociaż pewnie nie zastosujesz się do naszych rad, bo ciśnienie masz na nią wysokie: daj sobie spokój z tą majówką i z jej całym towarzystwem, bo mogą być z tego niepotrzebne problemy.

Kup książki marka, posłuchaj audycji na YT, zacznij czytać forum i przemyśl całą sytuację. Dopiero potem zacznij działać. 

 

Tyle i aż tyle, tylko dokładnie na odwrót niż byś prawdopodobnie zrobił przychodząc na forum po radę ws. Twojego potencjalnego problemu z kobieta...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 godzin temu, kafu napisał:

do seksu nie doszło.  Myślałem że to poprostu taka panna,  typowa klubowiczka.  Nie chciałem jej brać do siebie bo nie interesuje mnie zbytnio mechaniczny seks.

Czyli przyznajesz, że gdybyś ją zaprosił to doszłoby?

 

10 godzin temu, kafu napisał:

 Poszliśmy na piwo

Dużo wypiliście? O czym z nią gadałeś?

 

10 godzin temu, kafu napisał:

Tak więc moi drodzy czy mogę liczyć na jakieś wskazówki jak rozegrać to na spotkaniu?  

Zadaj sobie pytanie czego oczekujesz od tego wyjazdu?

Jeżeli sexu to sprawdź czy w tym czasie nie będzie miała okresu.

Kup gumki, nie wiadomo kto ją już penetrował, jeżeli taka "łatwa" w klubie była.

Co o nie wiesz? W jakim środowisku się obraca? Czy ćpa?

Ma jakieś owrzodzenia lub wokół cipki lub ust? Czy robiła test na HIV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kafuNa podrywaj.org z takimi pytaniami, :D tam Ci poradzą jak ją podejść. A tak serio, nie rób z tego nie wiadomo czego, to nie fizyka kwantowa tylko jakaś loszka z klubu.
Zresztą to Ty robisz jej przysługę, że ją zapraszasz ją do fajnej rezydencji i będzie miała okazję spędzić zajebiście czas jak to opisujesz, a nie ona Tobie, że się ewentualnie zgodzi czaisz?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Odlotowy

 

Zrobim to komisyjnie. Ocenimy, czy panna nada się, czy nie :D

 

Pytanko ad tematu- czyj koncert?

 

Wracając do głównego tematu- Kolego, Halo! Tu Ziemia! Spotykasz się, zadajesz pytanie. Bez owijania w bawełnę.

 

Jeżeli nie potrafisz wprost- odpuść sobie jeszcze panny, bo przejadą po Tobie jak ja w błotku, czyli na pełnej piździe. Na początku bedzie milusio, lecz jak zobaczy że nie masz cohones, to wykorzysta Cię ile się da, potem pójdzie w tango z kumplem a na koniec będzie to Twoja wina a Ty będziesz zastanawiał się przed nami, gdzie "dałeś dupy"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @Arox i @Długowłosy. Weź daj sobie spokój z panienkami na razie, ogarnij samego siebie a dopiero potem pakuj się w jakiekolwiek relacje. Póki co masz sieczkę i taka samica łatwo sobie owinie Ciebie wokół palca a potem przylecisz z płaczem, że ona Cię olewa albo, jeżeli jakimś cudem się z nią spikniesz, poszła w tango z innym. Cholernie ją idealizujesz a potem jak to wszystko pierdolnie to zostaniesz z rozdziawioną japą i pytanie "ale... ale... ale myszko, jak to tak?". Majówkę, to Ty spędź na lekturze forum i książek. Wyjdzie Ci to na zdrowie.

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech cwiczy.

Im szybciej zaplaci frajerskie tym lepiej, zostaniu mu wiecej czasu na prawdziwe zycie,

 

Do kafu:

Jesli nie bzykniesz jej minimum DWA razy ZANIM wyjedziecie - zapomnij o sexie na majowce.

Zasadniczo powinno byc trzy. Trzeci to zakotwiczenie.

 

Wrocimy do tematu za  3+ tygodnie.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.