Skocz do zawartości

Nie ma takiego moderowania


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Oświadczam co następuje.

 

Z dniem dzisiejszym kończę ze sprawowaniem funkcji moderatora na forum braciasamcy.pl 

 

Te 2,5 roku spędzone tutaj jako 'straż miejska' dało mi dużo doświadczenia - zarówno tego pozytywnego jak i również niestety tego negatywnego, za co kierowany zasadą: 'nie ma złych eksperymentów, są tylko niewyciągnięte wnioski' jestem niezmiernie wdzięczny tak społeczności forum (zwłaszcza tej spotkanej na żywo), kolegom moderatorom, jak i samemu Markowi.

 

Nie odchodzę z forum definitywnie, ale będę na forum zdecydowanie rzadziej niż to było do tej pory.

Jak to się mówi - hajs się sam nie zarobi, a dodatkowo chciałbym poświęcić czas na swój własny projekt.

 

Z uszanowaniem obok podpisany etc, etc

  • Like 30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brzytwa pamiętam jak po rozmowie z Tobą zmieniło się moje postrzeganie pewnych spraw, za co jestem wdzięczny i dziękuję. Życzę powodzenia i trzymam kciuk za to, żeby udało Ci się zrealizować projekt o którym wspomniałeś. No i mam nadzieję, że w przyszłym roku wyruszymy na jakiś festiwal goa :D Jeszcze raz dzięki i trzymaj się!

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U hejterów impreza i łzy szczęścia, strzelają korki od szampanskoje, fabia przełączona pierwszy raz od kilku lat w tryb PB95 by poruszać z piskiem opon, ale zaraz... przecież jeszcze jest nie znający litości (i nienawidzący tego słowa) Mosze Red :>

 

Hejterzy, impreza odwołana.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że będziesz wpadał co jakiś czas, proponuje "Rezerwat":D, tam się dzieję.

Fajnie także, że wróciłeś do swojego starego avatara, bo dla mnie zawsze byłeś Koleś:)

Nie dr, nie Mordechaj, i nawet nie @Brzytwa, tylko, po prostu Koleś, po prostu Koleś ;) - choć ostry.

Tak się sprawy mają Panie Lebowsky:).

 

Powodzenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurwiłeś mnie paroma swoimi decyzjami, gdyż nie szczędziłeś mi banów. Nieraz się zastanawiałem, żeś niby taki człek sukcesu, a non stop siedzisz na forum, więc kiedy masz czas zdobywać ten świat? Życzę Ci jednak sukcesów i wracaj szybko.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.