Skocz do zawartości

Nerka


rejdi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam braci,

 

Mam takie pytanko. Czy ktoś z was preferuje może nerki na lato? Nosze przy sobie zawsze sporo rzeczy porozrzucanych po różnych kieszeniach. Niezręcznie mi je wyjmować i czasami nie wiem gdzie co mam. Zimą jeszcze spoko, gdyż mam dużo kieszeni w kurtce zimowej. Sprawa się komplikuje latem, gdy musze wszysyko upychać w krótkich spodenkach, które mi spadają. Jeśli ktoś taką nosi proszę o pomoc w wyborze:). Nie interesuną mnie jakieś dresiarskie nerki. Licze się z konsekwencjami, że jest taką nerke łatwiej ukraść gdy mam wszystko w 1 miejscu.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuściłbym sobie zakup czegoś takiego. 

Serio, to wygląda jak drugi brzuch, a kojarzy się wyłącznie źle. :D 

 

Będąc w Hiszpanii praktykowałem to co wszyscy, a mianowicie większość młodych osób nosi worek na plecach, przełożony dwoma paskami. (Taki plecak, tylko, że składa się ze ściąganego worka i 2 sznurków na ramiona.) 

 

Coś w tym stylu, choć to jest damska wersja. Są również męskie, czarne - old-scholowe. Wygodne to, lekkie i poręczne. No i dobrze się prezentuje jeżeli masz choć odrobinę garderoby casualową/sportową. Do marynarki i koszuli raczej to średnie - tak samo jak z nerką. 

 

Ogólnie bag x100 >>>>> nerka.

ppe.jpe

plecak.jpe

Edytowane przez Wrażliwy Egoista
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Sorki kolego - nie mam zamiaru Cię obrażać ale moim zdaniem- wolalbym wyglądać jak drech z nerką ( nawet najka ) niż jak pedał z workiem na plecach - jak dla mnie tragedia.

Torebka przez ramię, też słabo- wiem, że dla pań się to też mocno - metro seksualnie kojarzy. 

Wg mnie z tych trzech to nerka najlepsza.

Nie twierdzę, że super ale to jak z głosowaniem- głosuję na PiS bo rywalem są PO i SLD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co macie do toreb przez ramię. Jednak trzeba ją dobrze dobrać. Niby subtelna różnica w rozmiarze a jednak kolosalna w odbiorze. Nerki wg mnie spoko - praktyczne. Lekko lóźne na pasku, np. w całości ze skóry wyglądają zajebiście. Trzeba łamać konwenanse w modzie :D 

Co do toreb na ramię. Wg mnie:

NIE!
I520x520-calvin-klein-milo-torba-na-rami

Murzyn to tam chyba rower schował, który zajebał przed chwilą.

LH25%20sk%C3%B3rzana%20torba%20na%20rami

ELEGANCKO!

I520x520-pier-one-torba-na-ramie-cognac-

TAK.

pol_pl_Meska-torba-na-ramie-skora-natura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.