Skocz do zawartości

Kobieta mówi o męskich cipkach


Rekomendowane odpowiedzi

I tu się właśnie różnimy, bo jak widze Ty lubisz się bawić procesem, a to jest coś czego nigdy nie umiałem. Przeglądanie ich niecnych zamiarów wychodziło mi zawsze, podobnie przyłapywanie na kłamstwie, jak też wytykanie im że jedno pierdolą drugie robią, natomiast analiza mowy ciała idzie mi o wiele gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To komenatrz mojej 20-letniej siostry na temat facetow, taka mloda i juz wie;

 

dziewczyny, i ja tez, wola takich lekkich chamów, co nie mowia codziennie ze kochaja i nie prawią Ci non stop komplementów bo takiego chłopaka mozna łatwo wykorzystywać do swoich celów. dziewczyny lubia takich meskich facetów co postawia na swoim i maja swoje zdanie i wgl a nie takie cioty co ze wszystkim sie zgadzaja i sa na kazde zawolanie

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Fajnie koles mowi, dobrze o tym kontakcie fizycznym, o kontakcie psychicznym i 'zjednoczeniu'. No ale jest taki troche malo meski, z drugiej strony na wiele lasek to dziala.

 

Milo ze ktos taki reprezentowal nas Polakow w zagranicznej telewizji.

 

W trzeciej minucie zorientowalem sie ze program jest po hiszpansku (nigdy sie nie uczylem hiszpanskiego) i poszukalem napisow... :-D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.