Skocz do zawartości

Dom Samca


deleteduser45

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy założyłem temat w odpowiednim dziale, jeśli nie to proszę moderatorów o przeniesienie w odpowiedni.

Ostatnio słuchałem audycji na Radiu Samiec pt. "Dom Samca". Wszystko ok ale nasuwa mi się jedno pytanie.

Wszystko już jest, dom stoi, ma być praca. Ale skąd weźmiemy pieniądze aby była praca aby wypłacać wynagrodzenie pracownikom? 

Czy to ma wyglądać tak, że jest dom, i w tym domu mieszkają tylko wybrani ludzie, są pomieszczenia i każdy ma swoje biznesy?

Jak wy to widzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic w życiu nie ma za darmo, więc taki "Dom" musi jakoś zarabiać na siebie jak każda nieruchomość. Może idea podobna do "inkubatorów przedsiębiorczości". Lokale dostępne dla samców na własne biznesy oczywiście za stosowną opłatą. Do tego jakiś bar ze typowo męskimi rozrywkami. Na pewno hasło "Tylko dla mężczyzn" skusiło by wiele osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Doggie napisał:

Na pewno hasło "Tylko dla mężczyzn" skusiło by wiele osób.

 

Już widzę te wszystkie feministyczne hasła skierowane przeciwko takowej inicjatywie. :D Co oczywiście nie stoi w sprzeczności z tworzeniem "lokali tylko dla kobiet, tudzież zabraniającym mężczyznom wstępu". ;) 

 

Stwórzmy własny Fight Club:ph34r: 

Taki podziemny klub, na całą Polskę. 

<Marzenia>

Edytowane przez Wrażliwy Egoista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.