Skocz do zawartości

Szkolenie z uwodzenia


Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie dziękuje za wszystkie opinie. Jak na chwile obecną dominuje opcja negatywna.

Dodam ze nasz Marek w jednym z filmikós wypowiadał się pozytywnie o wspór organizatorze szkolenia w którym rozważam udział.

 

@seba33 - czytałem, od szkolenia oczekuje nauczenia się (poćwiczenia) trików aby poszerzyć swój arsenał.

@Tramal - nie jest moim celem zdobyć seks. chce poszerzyć swój arsenał "tekstów", zachowań itp.

 

@żniwiarz - jednak seks z prostytutką daje mniejsza radość niż ONS.

@Damian - To twoja opinania oparta na ogólnej znajomości życia, czy masz jakieś powody aby sugerować ze organizatorzy podstawiają dziewczyny?

 

@SennaRot -  Przeczytałem w ciągu życia ok 10 książek z tego zakresu. Od dwóch pozycji autorstwa Marka, przez Gra, i 2 poradniki Adepta i kilka pozycji dawno temu co nie pamiętam ani autora ani tytułu(10 lat temu).

 

@Brat Jan, @Headliner - Kiedy ja chce kupić wędkę nie wiadro ryb.

 

@Wrażliwy Egoista - mam ok 30 lat i inwestuje w siebie, rozwijam się a to ma być jeden z kierunków rozwoju.

@DeMasta -  Możesz więcej napisać o tych gościach i szkoleniach na jakich byli. 

 

@GluX - dziękuje za opinie, całkowicie się zgadzam z opinią o poznawaniu ludzi. 

 

@Brat Jan - zadałeś bardzo dobre pytanie o tą terapie. Mam problemy z żoną, i świadomość "większych możliwości" pozwoli mi być twardszym w negocjacjach. Dodatkowo w przypadku niepowodzenia to jest to plan B.

 

 

Edytowane przez RRRR_WWWW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, PewnySiebie napisał:

Zależy jakie szkolenie:

- stylistka

- nauka tańca

- teoria

- praktyka

 

To Wg mnie jest to bardziej opłacalne niż udanie się jednorazowo do profesjonalistki, ponieważ jest to praca z wzorcami jakby nie patrzeć, oczywiście dołożyć do tego kobietopedię .

Ale ryzyko wtopy jest zarówno jeśli chodzi o szkoły uwodzenia jak i profesjonalistki, więc nie można generalizować.

 

 

W klubach większość gości wraca sama do domu, a agencje przeżywają oblężenie po imprezach. Jak widać nie jest to takie proste skoro istnieją szkoły uwodzenia oraz agencje towarzyskie.

Weź pod uwagę,że z klubów też większość lasek wraca sama do domu:) to raz.

Dwa - to musisz wiedzieć, że z posiadania kobiety na dłuższą metę wynika więcej problemów niż z jej nie posiadania- Tak jest I musisz o tym pamiętać. 

Mam 38 lat i piszę że swojej perspektywy- czyli myślę, że mam jakieś doswiadczenie.

To, że agencje przeżywają oblężenie po sobotnich imprezach jest wynikiem oblężenia przez stada pijanych facetow, bo nie oszukujmy się, jak nawalisz się wódą , niewiele zdziałasz na imprezie.

Swoją drogą na prawdę uwierz mi, że lasek jest tyle, że nie ma sensu płacić.

W sensie jeśli chcesz szybkiego seksu z profesjonaliską to sobie zapłać ale jeśli masz zamiar płacić, bo wg Ciebie nie masz szans ma darmoche, to bez sensu. 

Ktoś tu wyżej pisał, że żeby być poderwaneym przez kobietę to trzeba osiągnąć poziom aktora czy modela itd . Oczywiście jest to nie prawda. 

Nie dawaj kasy coachom z PUA tylko zainwestuj w jakieś fajne ciuchy, jakiś dobry trening, żebyś nie wyglądał jak przysłowiowy Janusz z brzuchem i będzie dobrze. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.05.2017 o 12:39, GluX napisał:

@RRRR_WWWW

 

To zależy. Bo jest masa ludzi, którzy sprzedają takie szkolenia, a ich doświadczenie i wiedza jest kpiną. Mimo to, szkolenie takie kosztuje u takich pasierbów 3k za 2-3 dni. Gościu zatrzymuje się u Ciebie w mieście i wyruszacie na miasto do kawiarni za dnia i wieczorami pub/club.

 

Ja miałem przyjemność spotkać się i rozmawiać z gościem który prowadził takie szkolenia za 6-7k na weekend. Teraz jest tak dobry, że "trenuje" bogatych, aby potrafili lepiej tworzyć relacje i korzystniej zamykać negocjacje. Niestety, tam "uciekli" wszyscy dobrzy wyjadacze kobiet. Bo jeśli umiesz dobrze budować relacje z kobietą, to czemu nie zrobić to z facetem na tle finansowym jako biznesmeni?

 

Oczywiście dam sobie uciąć rękę, że większość powyżej nie miała styczności ze środowiskiem podrywaczy i kobieciarzy, ale się wypowiedzą. Ja dodam to od siebie, że taka umiejętność poznawania kobiet niczym się nie różni od umiejętności zarabiania pieniędzy. Osobiście wolałbym się spotkać z facetem, który zarabia miliony rocznie i porozmawiać z nim. Mieć możliwość zrozumienia i przechwycenia jego mindsetu/świadomości niż czytania mało praktycznej kolejnej książki z zakresu ekonomii (książki z zakresu ekonomii niezbyt często są praktyczne). Bo to jest główną ofertą w takich szkoleniach - możliwość obcowania i słuchania zasad, wskazówek od osoby, która jest dalej od Ciebie. A umiejętność poznawania kobiet i ludzi w ogóle jest bardzo ważną umiejętnością życiową. Nawet jedną z najważniejszych jeśli chodzi o szczęście, zdrowie, sukces materialny czy społeczny.

 

Kolejna sprawa to czytanie takich wypowiedzi jak @Lemuel Guliwer "Po co Ci kobieta? Przecież i tak zrobi Cię w chuja" jest słabe i pokazuje, że jednostka ma złe doświadczenia z płcią przeciwną i w ramach zaprzeczenia zgeneralizowała cały przypadek na zasadzie "sąsiad mnie zrobił w chuja, to wszyscy ludzie teraz są źli". Potrzebę seksu i bliskości posiada każdy z nas, warto jej nie wypierać i zaakceptować - a co najważniejsze - nie wstydzić się. Tutaj sporo facetów ma problem jednak, zresztą jest to tendencja prawie wszystkich facetów (słabo wykształcona rola kochanka w życiu). Warto spotykać się z ładną i wartościową kobietą/kobietami (o dziwo jest ich więcej niż możemy się spodziewać - kwestia ustawienia filtru na rzeczywistość [ego]). Oczywiście, nie dać się zrobić w chuja i nie stać się pantoflem to podstawa o której nie zapominamy skąpani w euforii hormonalnej.

 

W ramach poznania takiej osoby, która prowadziła takie szkolenia, dowiedziałem się, że w tym wszystkim chciał przekazać jedną myśl:

 

"Warto poznawać ludzi, bo nigdy nie wiadomo co dobrego przyniesie ta znajomość"

 

Ciekawe jest to, że 99% ludzi myśli kompletnie na odwrót, stąd m.in. problem z kobietami.

 

 

 

Po pierwsze:

jak byś czytał Marka i słuchał jego audycji, to bus wiedział, ze to nie jest wypowiedz skrzywdzonego  mężczyzny, tylko standardowe zachowanie kobiet. ( generalizuje, jest wiele aspektów pobocznych)

Po primo 2 wartościowe kobiety poznaje się w bibliotece, a na szkolenia PUA facet idzie, żeby zaruchac( generalizuje, ale wiem to z doświadczenia )

po primo 3 wypowiedz okraszona ";) ;p" jest z natury ironiczna i możesz wyciągnąć kij z dupy;)

Edytowane przez Lemuel Guliwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Donovan  masz racje że co innego działać bezmyślnie, a co innego mieć świadomość siebie, dlatego nie mogę się zgodzić ze ww post jest wartosciowy( znaczy się jest ale na zasadzie jak nie postępować)

Dlaczego?

 

Na jakiej podstawie możemy określić, czy dane pragnienie( związku, rodziny, 3k znajomych ja FB) jest naturalna potrzeba serca, czy wpojony programem, dla powielenia schematu?

Naturalną potrzebą człowieka jest spanie jedzenie i wypróżnienie, nie wydaje mi się ze szkolenie PUA jest tego częścią.

 

 Takie szkolenie, mogło by być wartościowe, wtedy i tylko wtedy, kiedy człowiek jest świadomy siebie. Kiedy człowiek jest świadomy zależności panujących na świecie. 

Tu jednak nasuwa się pytanie ty człowiek świadomy programów mu wpojonych i pracujący nad nimi, dla obserwacji relacji samic z samcami, wybierze szkolenie za kilka tysięcy złotych, czy usiądzie za free w parku i będzie obserwował spacerujące pary z potomstwem?

 

Jezeli zaś obserwacja wzorców nie jest celem uczestnika szkolenia, jak i nauka bezmyślnego zarywania lasek, to co? Nie afektywne wykorzystanie zasobów finansowych?;)

 

Oczywiscie, ze wiedzę z zakresu psychologi, ludzkich zachowań itp, można, a wręcz należy wykorzystać dla swojego dobra, np. Kontaktów biznesowych, jednak nie wydaje mi się, ze ktoś kto pragnie rozwijać się w tym kierunku, będzie się efektywnie szkolił pi kilku drinkach w głośnym klubie.

 

Sadze ze szkolenia PUA mogą jedynie podnieść, czyjaś samoocenę, jednak jakie ma to znaczenie, kiedy taka skorupa, nie jest świadoma.

nie wie dlaczego ma niska samoocenę, nie wie dlaczego chce podrywać laski i co tak bardzo ciągnie go do związku. Na koniec będziecie tylko jednym z miliardów, w łańcuchu życia.

 

A człowiek świadomy, zamiast wydawać kilka tysięcy na szkolenie w wąskiej dziedzinie, ukierunkowanej, na powielenie wzorca, pojedzie na pół roku do lasu. Odcinając się od bodźców, poznawać siebie. Kto wie może dojdzie do wniosku, ze las, tez nie jest dla niego. Ze to tylko kolejny wzorzec utrwalony przez fajne programy typu survival.

 

Reasumujac:

zastanowmy się jaka wartość dla rozwoju( prawdziwego rozwoju) człowieka ma coś co jest nastawione na powielanie zakorzenionych wzorców. Czy świadomy człowiek wybierze labirynt, w którym będzie błądził, czy prosta drogę.

To jest jak z rybakiem łowiący w celach zarobkowych. Czy będzie łowił z drogiej wędki, dla ćwiczenia techniki, czy użyje sieci, dla dobrego efektu, który spełni początkowe założenie, czyli cele zarobkowe.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lemuel Guliwer

Otóż potrzeby społeczne są potrzebami dla większości ważnymi (chyba, że ktoś ma jakieś zaburzenia). Niestety, duża ilość facetów - śmiga w takim schemacie - dom-praca-dom (czasem wyjście z kumplami) i nie ma w tym wszystkim kobiet. A jednak potrzeba seksu jest - jasne, można ją wyprzeć - tak jak z jedzeniem robią to osoby z bulimią - ale niektórzy chcą ją zaspokoić. W dobie chujowych materiałów na necie, chcą "umieć sobie radzić z kobietami" czyli je zwyczajnie poznawać. Dlatego i po to zgłaszają się na takie szkolenia. Nie oceniam tego kompletnie. Nie mówię, też jest to dobre czy złe. Ale uważam, że umiejętność poznawania ludzi jest umiejętnością najważniejszą jeśli chodzi o sukces i szczęście.

 

A co do pouczania mnie i budowania jakiejś niezgody w Twojej wypowiedzi: to Marek ma sporo racji i napisał bardzo wartościowe książki - ale to są zachowania kobiet KIEDY TY NA TO POZWOLISZ(patrz wspólnota majątkowa)(Czyli patrz 99% związków). Bo mężczyzna ma dużą możliwość kontroli relacji(zwykle o tym nie wie i po to jest to forum), tym bardziej że emanuje domyślnie energią dominującą. Marek opisywał standardowe zachowania w związku większości nie uświadomionych chłopaków. A kobieta, jako energia lustrzana będzie Cie traktować tak jak sam traktujesz siebie.

 

Zastanów się nad sobą, bo widzę sporo nihilizmu w Twoich wypowiedziach. Co znaczy, że gdzieś jest problem w materii.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, GluX napisał:

Bo mężczyzna ma dużą możliwość kontroli relacji(zwykle o tym nie wie i po to jest to forum), tym bardziej że emanuje domyślnie energią dominującą

 

11 minut temu, GluX napisał:

A kobieta, jako energia lustrzana będzie Cie traktować tak jak sam traktujesz siebie

 

Były te zagadnienia omawiane na forum?

Bo jak sięgam pamięcią to tylko zdawkowo przewijały się pojedyncze zdania w różnych tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkolenie PUA,najgorzej i najgłupiej wydane pieniądze i nie ważne czy to 500zł czy 3 tyś.

Wydaj 2 tyś na zegarek, a za tyś wypożycz jakiegoś mietka na weekend,podjedź pod modny klub w Twoim mieście i będziesz miał większe rwanie ,niż po miesięcznym szkoleniu PUA :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lemuel Guliwer napisał:

 

 

Na jakiej podstawie możemy określić, czy dane pragnienie( związku, rodziny, 3k znajomych ja FB) jest naturalna potrzeba serca, czy wpojony programem, dla powielenia schematu?

 

Należy się nauczyć rozróżniać głos duszy od głosu ego(porównywania się do innych). Jest mnóstwo rzeczy na ten temat w necie i jołtjube, ale nie będą drażnił moderacji.



MEDITATION!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Z podrywaniem jak z jazdą na łyżwach. Nie da się tego teoretycznie nauczyć. Musisz zaryzykować upadki i ćwiczyć. Wzmacniać postawę, wyciągać wnioski z upadków, ale ćwiczyć. A jak będziesz już stał pewnie na nogach to wtedy szukaj trenerów do piruetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.