Skocz do zawartości

Angażowanie w związek


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czytam forum i coraz więcej wiedzy już mam. Lecz mam pytanie, wielu pisze aby się nie angażować emocjonalnie w związek ? Lecz jak to zrobić ? Przecież ciężko jest nie angażować się jeśli spotykamy się z kobietą, mieszkamy z nią itp.

 

Kolejna sprawa, nagrody i kary za zachowanie ? Ktoś może rozszerzyć to w jaki sposób odpowiednio karać i nagradzac? Podobno obojętność dla kobiety jest najgorsza kara, lecz na czym to polega ? Nie zwracać uwagi na nią ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się angażuję, ale nie błagam, Staram się rzacjonalnie stwierdzić, czy coś jest rzeczywiście moim przewinieniem, czy nie, jak nie to nie daję sobie tewgo wmówić, myślę, że jestem sprawiedliwy :D I biorę tą poprawkę, że czasem dobrze jest być brutalem :D Mimo początkowej dezaprobaty, później emocjonalnie kobieta jest bardziej wyluzowana.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to nie dać się przekupić za dupę. Trzeba znaleźć swój sposób na opanowanie popędu. Laska gdy zobaczy, że ma dzięki temu przewagę to nie popuści i zaczną się szantaże z jej strony. A silniejszy niemal zawsze wykorzystuje swoją pozycje. Chyba, że jest białorycerzem :)

Edytowane przez Ksanti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

wielu pisze aby się nie angażować emocjonalnie w związek ? Lecz jak to zrobić ? Przecież ciężko jest nie angażować się jeśli spotykamy się z kobietą, mieszkamy z nią itp.

Czytaj między wierszami.

Bo widzisz, nie da się z psychologicznego punktu widzenia nie angażować emocjonalnie w relację, o którą ty dbasz. Nie możesz sobie założyć wyimaginowanej granicy i powiedzieć, że tej już nie przekroczysz.

Chodzi o to, abyś nie utożsamiał swojego szczęścia jedynie od bycia z tą jedyną kobietą. Jak to osiągnąć?

 

Jeżeli dbasz o własny samorozwój, masz pasję, znajomych, kochasz siebie - to czujesz się naprawdę świetnie.

I dopiero teraz kiedy czujesz się dobrze sam ze sobą, możesz włączyć jakąś kobietę do swojego życia.

Wiemy, że bycie z kobietą nie ma samych plusów więc, czysta matma:

 

Czujesz się naprawdę świetnie + [masz kobietę - skala 100 pkt]                          

Jednak związek który Cię satysfakcjonuje to składowa z  minimum 70pktkorzyści (wynikających z jej obecności)oraz 30pkt strat (wynikającej z jej obecności i osoby). 

 

Więc czujesz się dobrze sam ze sobą + 70pkt związek, i  - 30pkt za związek.

 

Wciąż jesteś na plus - jednak kiedy punkty minusowe zbliżają się do punktów za korzyści -  wtedy kończysz związek.

A jak skończysz to zobacz co się dzieje(O ile jesteś mężczyzną i nie zaniedbałeś swoich spraw w związku):

Cytuj

Czujesz się naprawdę świetnie + [masz kobietę - skala 100 pkt]   

        

Ze wzoru usuwasz związek. Co Ci zostaje?

Ty sam.

Gratulacje, dalej możesz cieszyć się życiem.  Tylko trzeba nad sobą panować i o siebie dbać, oraz nigdy nie wnosić więcej w związek niż kobieta - co praktycznie robi każdy biały rycerz "bo ona się tak stara,oh".

 

Myślę, że zrozumiałeś, ale jeszcze podsumuję:

Nie utożsamiaj swojego szczęścia ze stopniem zaangażowania emocjonalnego w związek. Możesz czuć się szczęśliwy, i darzyć kogoś uczuciem - lub... czuć się szczęśliwym i nie darzyć go nim. 

Edytowane przez Wrażliwy Egoista
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sobie uświadomić, że angażujesz się we własne wyobrażenie a nie w realną osobę. Czynisz ją pionkiem w grze własnej wyobraźni.

Może czegoś w domu nie dostałeś i masz nadzieję (podświadomie) znaleść to z kobietą? Takie gierki gra umysł bardzo często.

Może próbujesz wypełnić scenariusz jaki widziałeś wiele razy w filmach i opowieściach?

 

Kary fizyczne, lanie pasem w ramach miłosnej gry. Wejdź sobie na Kink.com. Mają tam taki kanał "Sex&Submission".

Zobacz sobie scenę pt Hogtied / "Henpecked Husband Grows A Pair" z Dani Daniels.

 

Nie traktuj tego poważnie. To jest pewna forma gry która musi uspokoić pewne mechanizmy biologiczne. Taki trik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.