Skocz do zawartości

Drukarka dla Guru


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Przy laserówce jest ten komfort, że można samemu zregenerować kasetę z tonerem. Mnie się udało 3 razy zregenerować oryginalną kasetę, która była dodana do drukarki. Kupiłem tylko sam toner wraz z chipem. Jedynie trzeba przy tym pamiętać, aby przy każdej wymianie wyczyścić śmietniczkę na niezużyty toner. Zazwyczaj jest ona ulokowana w kasecie wałka światłoczułego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam atramentowe Brother, sam posiadam Brother DCP-J105 i jestem zadowolony. Drukarka sama sobie co tydzień drukuje 1 kartkę, czyści się 2x w tygodniu. Mam już rok czasu i nie mam problemu z drukowaniem, a też nie jestem jakimś wielkim drukarzem. Kilka razy w miesiącu na faktury, papiery służbowe potrzebuję, a potem spokój. 

Jakość druku bardzo fajna, drukowałem sobie nawet kilka plakatów. Niewielkie zużycie tuszu, a tusz bardzo tani. HP mogą mi ssać pałę za te swoje chore ceny tuszów. Do plusów dodatkowych doliczam fakt, że jest BEZPRZEWODOWA przez  WI-FI. Jest możliwość podpięcia usb, ale Wi-Fi świetnie się sprawuje.

Edytowane przez CalvinCandie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.