Skocz do zawartości

Czarna


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Coz, Motloch i bydlo w mojej skromnej osobie stwierdzi, ze jednak popiera komuniste owsiaka i pokedzie w przyszlym roku na kolejny woodstock, nie dlatego by okazac poparcie wyzej wymienionemu, lecz z kilku bardzo pragmatycznych powodow:

1. Jest to jedyny czas gdy moge sie z moja cala "ekipa" spotkac i jest nas ponad 50 osob z kazdego praktycznie zakatka swiata.

2. Na tym festiwalu mam pare dni gdy moge oddac sie w obiecia dionizosa, amora i paru innych ciekawych postaci i zrobic to ze swiadomoscia iz nikomu nie zaszkodze a zwlaszcza sobie samemu.

3. Klimat- nawet jesli w oparach alkoholu i narkotykow to jednak tchnie jednoscia, radoscia i wyczuwalnym tym czyms. Coz, dla innych moze bzdura, ale w moim przypadku laduje baterie na caly rok.

4. Muzyka- nie oszukujmy sie, ale gdybym mial podliczyc koszty biletow na zespoly tego formatu co tam wystepowaly, to mysle ze w ciagu tych 6 lat moglbym myslec o dobrym okolo 4 letnim samochodzie klasy sredniej w bardzo bogatej opcji.

Motloch zadaje pytanie na koniec: kto z Was byl na woodzie osobiscie?:-P

P.S. to forum jest zajebiste dopoki nie wchodzimy na tematy polityki. Nawet sport mi nie wadzi bo mam nietuzinkowe zainteresowania. Zostanmy przy kobietach lub tego rodzaju dywagacje prowadzmy w osobnych tematach, do tego przeznaczonych bo woodstock z zadanym tematem co ja z moja prapraprababka :-P

Co do czarnej....

rznij bracie, rznij do rana

Niech ubija sie smietana....

A nastepnie pochwal sie jak bylo :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motloch zadaje pytanie na koniec: kto z Was byl na woodzie osobiscie?:-P

 

 

Cóż, nie byłem niemniej wystarczy mi że zobaczę Jurka Owsiaka, przypomnę sobie o jego przeszłości i jego ojcu, pułkowniku MO, jak pomyśle sobie o tych wszystkich ryjach ze świata polityki (Bredzisław Komoruski - WSI) tam zapraszanych, o deprawatorze młodzieży, tradycji i wszelkich wartości Jakubie Wojewódzkim o rodowodzie iście bolszewickim i od razu odczuwam niechęć. Nic na to nie poradzę, nienawidzę komunizmu i socjalizmu w każdej postaci. I podejrzewam że zaraz napiszesz mi, że ludzie nie mogą odpowiadać za przeszłość swoich rodziców. Tylko na to czekam i zaraz kontraatakuje z ripostą. Niestety z Woodstocku zrobił się wiec polityczny i indoktrynacja młodzieży. Ja temu mówię stanowcze nie. 

 

Co do taplania się w błocie, chlania, ćpania, ruchania, wypadania przez okno pociągu - mi to osobiście nie przeszkadza. Niech ludzie robią co im się żywnie podoba. Bawią się, tańczą itp. itd.

Róbta co chceta!!!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vincent ,uwazasz ze Kuba Wojewodzki ma ciemna przeszlosc? Masz jakies info na ten temat ,chetnie poczytam...Swego czasu lubilem ogladac jego programy i wystapienia...Chlopina inteligentny i bystry moze dlatego ogladalem odcinki jego programu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.