Skocz do zawartości

Czarna


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie potrafie i o dziwo jak z nia dzis rozmawialem to na takim naturalnym luzie :) Czyzby jakas wymiana wzorcow w mojej glowie? :) Czasami jeszcze dostaje lawine negatywnych mysli,przekonan i tak dalej w zyly,ale to chyba stary system sie broni :) Ogolnie czarnula jest spoko,dotyk i glebokie patrzenie w oczy pokazuje ze ma chec :) Ale ryzyko jest,nigdy tego nie robilem z ''innymi''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś okazję taką czarną przelecieć. Liczyłem sobie 21 wiosen, byłem całkowicie trzeżwy ona z kolei była pijana w sztok i mam wrażenie że było jej wszystko jedno z kim, byle tylko jak najszybciej ktoś ją zapiął. Tak się akurat złożyło że to ja się napatoczyłem po drodze. Nie skorzystałem jednak, tylko ją brutalnie odepchnąłem.

Podobno angielki jak są po mocnym spożyciu idą do łóżka praktycznie z każdym. Ale to tylko zasłyszane z wielu opowieści. Mamy kolegę który pracuje w Anglii. Assasyn - możesz to potwierdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie slyszalem o tym ze anglice chodza do lozka z kazdym,ale sadzac po ich zachowaniu na imprezach,wygladzie i tak dalej jest to prawda.Niestety nami Polakami malo sie interesuja bo wiedza ze jestesmy tu robolami ,dlatego ja umiejetnie omijam ten temat :P Aczkolwiek na ostatniej imprezie jak wspominalem poszlismy na parkiet i wchodze do takiego trojkacika (ze mna)

 

Taniec i calowalem sie z jedna i druga angielka,pozniej jedna z nich zaczela mi wkladac reke pod bluzke i lapala za tylek,byla twarda i mocno sie calowala szarpiac mnie za moje cialo...Po chwili odchodze rozgladam sie po sali,nie daleko siedzi angielka kolejna ,chyba ze swoim chlopakiem,trzymam z nia kontakt wzrokowy i po chwili patrzac sie na mnie symuluje robienie minety... :) Takze duzo wrazen jak na jeden wieczor.Ogolnie Sodoma i Gomora ,dla nich sex to jak splunac...Ogolnie fajnie sa ubrane ale mam wrazenie ze sa tak tepe jak but z lewej nogi...Nastawione na szybkie dymanie i siano.Ostatnio byla historia pewnej angielki na wakacjach w Hiszpanii ,obciagnela fujare ponad dwudziestu chlopa takze to mowi samo za siebie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiem wam jedną historię. Rok temu był w Gdyni na Babich Dołach festiwal Heineken Open Air. Mnie on osobiście mało interesuje ponieważ nieszczególnie odpowiada mi muzyka jaką tam grają, poza tym jest drogo. A jak wszyscy wiemy, tam wali towarzystwo z całej Europy. Ale jako że wychodziłem wcześnie w wakacje na rower więc już o 5:00 rano ruszyłem w trasę. Pojechałem tak: Gdynia Śródmieście - Grabówek - Chylonia - Cisowa - Rumia Janowo - Rumia - Kazimierz - Dębogórze - Kosakowo - Pogórze Górne - Oksywie. Właśnie sobie jechałem dosyć szybko ulicą prostopadłą (płk. Dąbka) do Zielonej, która to prowadzi na Babie Doły. Zapomniałem w ogóle że jest Open Air. Nagle uwagę moją przykuło ciało leżące po mojej lewej stronie 500 m od drogi na trawie. Schodzę z roweru, idę w tamtą stronę i patrzę, a to nie jedno ciało tylko trzy - a dokładnie trzy dziewczyny, tak pijane że aż zaraz myślałem że zejdą. Nie były w stanie nawet ruszyć rękoma. Zarzygane, brudne, wytarzane w jakimś błocku, porobiły tez pod siebie w tym stanie upicia. Wokół pełno puszek po browarach i butelek po 0,5 litra. Belkotały coś niezrozumiale. Obraz istnej nędzy i rozpaczy Panowie. Stoję tak nad nimi i przyglądam się im z politowaniem. Nagle jedna otwiera oczy, bo pewnie coś wyczuła, patrzy na mnie i zapijaczonym głosem mówi:

 

"Yyyyyyyyyy... whaaat the fuuuck you're looookin at?"  ;)

 

A obciąganie fujary 20-tu chłopom w wakacje to kiepski wynik. Powinna się bardziej postarać. Znam takie panienki do których ona w tej materii nie ma najmniejszego startu.   :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia z zycia wzieta Vincent :)) Kiedys znajomy wspominal cos o tym zeby wybrac sie w paru na Kazantip .czyli festiwal muzyki na Ukraine tam sie dzieje...Polecam obejrzec filmiki na Youtube ;) Tam nawet nie musisz sie specjalnie wysilac ...Panny same sie pchaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że mnie tam w tym momencie nie było. :(  Od razu byś miał u mnie piwo za taki tekst do Paniusi. Jak będziesz następnym razem w Trójmieście Pikaczu to ustawiamy się na piwo. Tym razem nie ma zmiłuj. :)

 

Assasyn, a wejdę sobie na YouTube z ciekawości. Ogólnie nie lubię takich masowych spędów. Jak jadę na festiwal, to po to żeby posłuchać muzyki, a nie żeby się rżnąć non stop z pijanymi i łatwymi dziewczynami. Dlatego wybieram się od dłuższego czasu tylko na Assymetry Festival we Wrocławiu. Jednak muzyka tam grana nie jest już dla każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze coś dodam, choć pewnie nikogo to nie zszokuje - w 2007 roku jak byłem na koncercie Behemotha w gdyńskim Uchu (którego lider, Nergal był niegdyś moim dobrym przyjacielem, obecnie już nie jest) to z tyłu w rogu sali, tam gdzie było bardzo ciemno dziewczyna robiła kolesiowi laskę, a on siedziałm w rozkroku z wyciągniętymi nogami. Zrobili to bardzo szybko, niemal ekspresowo, tak że chyba poza mną nikt się nie zorientował i ich nie nakrył. Ja akurat wracałem z kibla i to widziałem. Zaraz potem zrobił się młyn pod sceną i oboje do niego wskoczyli.   :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że też Łodzi nikt nie odwiedza, do diaska!

 

A co do czarnej, Assasyn, bądź jak dziecko! :D Nie koniecznie co do ręki to do buzi, ale obudź w sobie dziecięcą ciekawość, jak coś cię zainteresuje to nie pytaj o pozwolenie, tylko sprawdzaj jak to smakuje. I będziesz od razu miał więcej do zwierzania się, zamiast "chłopaki co robić?", będziesz mógł rzucić "a wiecie co panowie? ostatnio przeleciałem czarną".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vincent na takich koncertach to normalka

 

Teraz to wiem doskonale. Kiedyś, w wieku 18 lat byłem takim zdarzeniem naprawdę zaszokowany, zniesmaczony i zburzyło to mój cały niemal światopogląd na relacje damsko-męskie. Dla młodej duszy, karmionej bzdetami o uczuciowości, miłości, oddaniu, empatii i tym podobnych babskich odzywkach bez pokrycia w rzeczywistości, był to niemały szok i kubeł zimnej wody wylany na naiwny i nic nie wiedzący o życiu młodzieńczy łeb.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy rade z tym piwem.po skm macałem dziwki w sklepie na żabiance.takie epickie balety mam :D ucho dlamnie to patologia.moja noga tam nigdy nie postanie chyba ze na gruzach.nawet na figo fagot tam nie chodze.kubłem zimnej wody było dlamnie odkrycie ze im ładniejsza lala tym mniej delikatna i uczuciowa.ale to już inna para kaloszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.