Skocz do zawartości

Nocleg w Gdyni i Gdańsku


Rekomendowane odpowiedzi

Nocleg w Gdańsku mam - ale na przypadek zawitania do Gdyni, przydałaby się ewentualnie na kilka dni kwatera.

 

Musi być jedynka z kiblem w środku - parking żeby mi nie zajumali auta, i w miarę bezpiecznie żeby nie ukradli kompa. Patrzyłem na ceny hoteli i hosteli, to cena mnie przyprawiła niemalże o zawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochany mój przyjacielu Adolfie, nie mogę być u Ciebie, ponieważ celem jest DMT - muszę spróbować się dowiedzieć, dlaczego w taki sposób choruję i tak mam przejebane. Żeby wejść w ten stan muszę wyeliminować całkowicie alkohol i osiągnąć czystość, którą dadzą mi samotne spacery nad morzem.

 

Bardzo poważnie do tego podchodzę.

 

No ale jak zakończę eksperymenty, i uda mi się tam zostać, to pewnie się jakoś spotkamy. Ale głównym celem jest test DMT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Twój wybór, nie musisz ze mną spożywać, nikt nie będzie Cię zmuszał, namawiał, sugerował. Daję Ci spokojne, przytulne poddasze z kibelkiem i prysznicem, oraz sypialnie z widokiem na wzgórza i łąki. W odrębnym budynku. Cisza spokój, możesz sobie pracować nad czym chcesz. 

Nikt nie będzie Ci truł dupy, robisz co chcesz, wracasz o której chcesz, parking na posesji. Miejsce wspaniale z komunikowane, do centrum 10km, do trzech różnych plaż ok 10km.

Lepiej nie znajdziesz. No i za darmochę! Oszczędzaj piniondze, przydadzą Ci się.:)

   Twój wybór, w każdym bądź razie zapraszam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popularne wyszukiwarki sprawdzałeś (np. www.booking.com)?

Zawsze sobie można wybrać czy ze śniadankiem czy bez, czy jest parking (a najczęściej jest), wybrać pokój. Wiadomo, kwestia przeznaczonych finansów.

Ewentualnie spojrzeć na cenę, lokalizację i zadzwonić do hotelu/hostelu i sprawdzić jaką mają cenę poza serwisem (ja tak robię).

 

No i ta niezależność i anonimowość - nikt Cię nie zna, nikomu nie musisz tłumaczyć co robisz i gdzie idziesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zapraszam, zresztą Was obu - może nie na nocleg. gdyż Adolf ma dużo lepsze warunki ode mnie i to co napisał wyżej potwierdzam w 100%. Ale możecie wpaść na żarełko. Żona gotuje wporzo i piecze bardzo dobre ciasta... Mogę tez zamówić catering z lepszej knajpy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adolf napisał:

   Twój wybór, nie musisz ze mną spożywać, nikt nie będzie Cię zmuszał, namawiał, sugerował. Daję Ci spokojne, przytulne poddasze z kibelkiem i prysznicem, oraz sypialnie z widokiem na wzgórza i łąki. W odrębnym budynku. Cisza spokój, możesz sobie pracować nad czym chcesz. 

Nikt nie będzie Ci truł dupy, robisz co chcesz, wracasz o której chcesz, parking na posesji. Miejsce wspaniale z komunikowane, do centrum 10km, do trzech różnych plaż ok 10km.

Lepiej nie znajdziesz. No i za darmochę! Oszczędzaj piniondze, przydadzą Ci się.:)

   Twój wybór, w każdym bądź razie zapraszam.

 

 

Nie jestem dziadem, żebym brał za darmochę. 10km do plaż? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

 

10km do plaż? 

 

Jest bliżej, ale trzeba sprawę postawić we właściwym świetle. Otóż w Trójmieście to właściwie nie ma morza, tylko jest jego namiastka - zatoka.

Nad otwarty akwen to lepiej udać się do Władka, Jastrzębiej tudzież Dębek. Tylko niestety zimny maj się trafił i raczej pustki są tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

10km do plaż? 

Tak.

1.Rewa

2.Mechelinki

3.Gdynia Babie Doły

4.Gdynia plaża miejska.

Miejscówka okolice Gdynia ul.Złota.  Zobacz Google maps. Można szukać kwatery w Rewie lub Mechelinkach, teraz jest tam spokój i tanio.

Nie ma co pchać się do centrum Gdyni, chyba żeś typowy turysta.:D

Znalezione obrazy dla zapytania turysta

Edytowane przez Adolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Stulejman Wspaniały napisał:

jaka jest szansa że mi ktoś porysuje wóz bo warszawskie blachy?

 

W ostatnich latach ponad 9 latach miałem dwa samochody w Trójmieście na takichż blachach i nigdy nic się nie stanęło... nawet wpuszczali mnie gdy zmieniałem pas. Gdańsk i Gdynia to nie Poznań czy Kraków, animozje ze stolycą są mniejsze.

 

Raz jeden kiedyś zaiwanili mi kołpaki oryginalne, ale to nie przez blachy tylko brak zabezpieczenia z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Normalny zależy mi na byciu w Gdyni koniecznie. Potem mogę przejechać gdzie indziej. A w Gdyni na booking ceny ponad stówę za dobę blisko morza gdzie chcę być. Bo jak będzie kilka km od morza, to z IBS nie da się tak po prostu pójść, bo dostanę paniki albo strasznych bóli. Muszę dojechać autem więc jest to upierdliwe. Dlatego blisko morza wychodzę, i od razu jestem na plaży.

 

@Endeg no to super, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie na piechotkę to bardzo duże ryzyko, może się pojawić panika, ból brzucha i szybki sprint pod drzewo, ale gdzie drzewo na plaży? Chyba że wezmę leki, ale na drugi dzień je odchoruję. Coraz gorzej to wszystko zaczyna wyglądać jak o tym myślę, nie wiem czy nie rzucam się na za wysoki dla mnie mur. Żeby to się nie skończyło tragedią wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.