Skocz do zawartości

Polka zamordowana w Egipcie


Zukko

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio w Internecie rozpętała się prawdziwa burza w związku z tą sprawą i ciekaw jestem – co wy o tym sądzicie? 

 


„To miała być romantyczna niespodzianka: pochodząca ze Zgorzelca, ale mieszkająca we Wrocławiu, 27-letnia Magda w tajemnicy przed swoim chłopakiem wykupiła wycieczkę do Marsa Alam. Gdy mu jednak o tym powiedziała tuż przed wylotem z Katowic we wtorek tydzień temu, okazało się, że nie ma on ważnego paszportu. Magda postanowiła, że poleci sama.

 

Opowiada jej przyjaciółka: - 24 godziny po przybyciu na miejsce kontakt z nią zaczął się rwać. Nie mogliśmy się do niej dodzwonić. Nie wysłała żadnego zdjęcia. Czasem kontaktowała się tylko z telefonu egipskiego rezydenta, ale wiadomości, które od niej przychodziły były zagadkowe. Pisała na przykład, że czeka na nas w pokoju hotelowym. Potem dopytywała, gdzie jesteśmy i kiedy do niej przyjdziemy. Gdy w końcu zadzwoniła była jak otumaniona. Mówiła, że ktoś chyba dosypał jej czegoś do drinka.

 

Z telefonu rezydenta do znajomych zaczęły przychodzić dziwne zdjęcia, jak na przykład to, na którym Magda leży nieprzytomna na hotelowym korytarzu. A, jak mówią jej znajomi, nie byłą osobą, która się upijała. Nie cierpiała również na żadne zaburzenia, nie chorowała.


W piątek 28 kwietnia obsługa hotelu odnalazła ją nieprzytomną w pokoju. Personel natychmiast zawiadomił pogotowie ratunkowe, zaś w szpitalu wykonano szczegółowe badania. Okazało się, że kobieta miała liczne rany głowy, klatki piersiowej, rąk i nóg. Następnego dnia w wyniku poważnych obrażeń zmarła.


Sprawą od piątku zajął się detektyw Rutkowski : „- Gdy polska kobieta sama przylatuje do Egiptu, to rezydenci przekazują sobie, że mają tzw. "łup do zrobienia". Dostajemy wiele informacji, że w Egipcie do drinków podawane są tabletki odurzające. Objawy, które miała Magda potwierdzają się u osób, które wcześniej tam były i zasmakowały przyjemności wypicia takiego drinka - powiedział Rutkowski.
Zapytany o swoje przeczucia, co do wydarzeń w Hurghadzie odparł:
- Mogło dojść do pobicia, gwałtu, nawet do gwałtu zbiorowego. Zachowanie Magdy mogło być spowodowane takim właśnie przeżyciem.”

 

 

Tajemniczości sprawie dodaje udostępniony film, który od kilku dni krąży po sieci. Zarejestrowano na nim rozmowę Polki z partnerem przebywającym w Polsce. Na nagraniu widać, że dziewczyna ma problemy z mówieniem, jest przestraszona, płacze i cały czas spogląda w kierunku stojących obok mężczyzn,  w dodatku widać jej obie ręce, więc na pewno ktoś jej trzymał telefon"

 

Feralne nagranie: 

https://www.youtube.com/watch?v=80F7U8I6C5Q

 

 

 

(http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,21756877,27-letnia-magda-zginela-w-egipcie-mowila-ze-ktos-jej-czegos.html
http://www.pudelek.pl/artykul/109794/27-letnia_polka_zamordowana_w_egipcie_padla_ofiara_porywaczy/)

Edytowane przez Zukko
Akapit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to był rabunek + gwałt. Dodatkowo rozważali opcję porwania dla okupu.

 

W takich sytuacjach polskie służby powinny robić to co robiły izraelskie z niemieckimi zbrodniarzami. 

 

Zidentyfikować, znaleźć i wysłać do Allaha w jakiś spektakularny sposób. Żeby było wiadomo, że polskich obywateli się nie tyka. 

  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samotna niebieskooka blondyneczka u arabów to niespotykany kąsek. Cała ta historia jest mocno szemrana. Wg. wielu internetowych relacji rezydent-alibaba ma w chój podobnych sytuacji na koncie. Sroka podobno padła po locie z 1 go piętra, a kilka dni później, media informują, że w u nas gostek przeżył upadek z 11 go !

Obstawiam, że pojechali ją lipnymi dragami nagrywając przy tym różne z nią wyczyny i przesadzili. Wyczytałem kiedyś ciekawostkę, że problemy z nerkami mogą spowodować wzrost toksyn w krwioobiegu co może wywolywać zachowania przypominające chorobę psychiczną, a araby już dziewczynie przytuliły niewydolność nerek. Ale lekarzem nie jestem i nie będę się spierał. Obawiam się, że po arabskiej sekcji, niewiele dla naszych lekarzy zostanie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dziewczyna podobno ćwiczyła taniec na rurze. A na nagraniu w internecie słychac jak ktoś mówi do jej chłopaka tego co to nagrywał żeby ją tak nie cisnął bo jeszcze coś wygada. Dla mnie sprawa jest jasna. Ona pojechała na wcześniej umówione przez internet sex spotkanie z arabem a jak wiadomo oni płaca tysiące za blondynki z Europy. Tylko że może ten arab dał kolegom ją do zgwałcenia. Odurzyli ją zgwałcili potem jej psychika siadła chciała wygadać i ją zabili. Koledzy nie miejcie złudzeń, 99% polek jeździ do krajów arabskich a także Włochy Grecja Hiszpania aby uprawiać sex. 

Rurkowski teraz mówi że ona miała poważne obrażenia jeszcze przed upadkiem. Pojechała zarobić tysiące $ w kilka dni a spotkała śmierć. Taka to historia. Nie ma co jej żałować. Tak robi tysiące polek rocznie. To że tylko jedną zabili to i tak dobry wynik.

A ten tym co skoczył z 11 piętra spadł na drzewo i dlatego przeżył, wiem bo widziałem to miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwsza i nie ostatnia niewiasta, która poleci sama w tamte strony z przekonaniem, że będzie się czuć bezpiecznie. Był to łatwy kąsek dla miejscowych, a rezydent pewnie maczał w tym swoje paluchy. Nafaszerowali ją GHB i innymi narkotykami by wykorzystać ją seksualnie. Nieraz można było usłyszeć o arabskich orgietkach z europejskim dziewczynami, które robiły to dla pieniędzy. Niebieskookie blondynki są w cenie dla muslimów.

Polskie władze z tym nic nie zrobią. Będzie tak jak w przypadku Waldemara Milewicza, którego sprawę umorzono z powodu braku dowodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy one się nauczą, że tam nie mają żadnych praw i w sumie są zasobem w ich rozumowaniu?

 

Jak poleciała sama lub z koleżanką (bez mężczyzny) - to jest to zwyczajnie selekcja naturalna, a nie wypadek.

To tak jakbym się wybrał do dżungli i był zaskoczony, że mnie krokodyl zjadł.

 

Jest to oczywiście dramat, ale spowodowany bezmyślnością.

Edytowane przez GluX
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowała i przegrała - trudno. Każdy decyduje za siebie, czy było to rozsądne według mnie? - Ani trochę.

 

Co mnie wkurwia?

Obrażanie tej laski, za to, że "pojechała się grzmocić z ciapatymi" tudzież "Niech ma kurwa za swoje." "Chciała bolca no to ma hehe."

 

Wkurwia mnie to niemiłosiernie. Wszyscy Ci którzy tak piszą są na równi - powtarzam, na równi ze wszystkimi białymi rycerzami tego świata.

Rozumiem komentarze odnoszące się do sytuacji, ale nie rozumiem komentarzy odnoszących się do tego czym kierowała się ta laska. Ona mogła uprawiać seks nawet z setką ciapatych - jej sprawa.

Nie rozumiem tego komentowania "pobudek" jakiejś obcej dla kogoś laski, i obrażania ją za to, że uprawia seks.

Kurwa.

A Ci to co? Nie przeruchali by azjatek, portugalek tudzież arabskich dziewcząt? Oczywiście, że by przeruchali.

Od razu widać kto, i na ile jest rozwiniętym mężczyzną, a kto zwykłym pozerem. Co prawdziwego mężczyznę obchodzą motywy działania innych lasek? Nic, bo zajmuje się wyłącznie sobą, i ewentualnie bliskimi osobami ze swojego otoczenia.

Myślę, że takie urągające inteligencji komentarze piszą tylko Ci co nie ruchają - a zazdroszczą ruchania innym. 

Edytowane przez Wrażliwy Egoista
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wrażliwy Egoista

 

Pragnę zauważyć tak małą rzecz, lecz jakże istotną w dyskusji a odnoszącą się do tego czym kierowała się ta laska.

 

Powtórzę kwestię z innego tematu:

 

Jadąc do Egiptu- każde biuro podróży zwraca uwagę Twoją na to, czy w momencie przekroczenia granicy Egiptu paszport ma co najmniej 6 m-cy ważności do wygaśnięcia. Tak mają i już. Każą Ci upewnić się, bo nieważny paszport nie przyczyną reklamacji niewykorzystanego wyjazdu i nie stanowi podstawy do żądania zwrotu pieniędzy.

 

Tak więc można domniemywać z ogromną dozą pewności, iż panna jechała tam na bunga-bunga. Albo na żywioł, albo miała już umówione smakowanie smaków Północnej Afryki. Jakże pięknie wybielona w oczach swoich i całego świata- zrobiła niespodziankę i nie wiedziała, że akurat chłopak nie poleci z powodu nieważnego paszportu. "No bo miała być niespodzianka, ja nie wiedziałam, że jemu się kończy... Buuu...

 

No proszę Cię...

 

Naprawdę? Mam łyknąć taką bzdurę?

Co prawdziwego mężczyznę obchodzą pobudki takiej pani? Ano obchodzą, gdyż w ten sposób rodzi się patologia i próby na siłę wytłumaczenia patologii takiej jak: rozwiązłość, zdrada, przemyślane, perfidne zachowania godzące w dobre imię innego samca itd. Trzeba i należy napiętnować takie zachowania, by przynajmniej jedna na dziesięć rozmyśliła się.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Wrażliwy Egoista napisał:

Ona mogła uprawiać seks nawet z setką ciapatych - jej sprawa.

Mogła , a mi i innym może się to nie podobać. To co tu napisałeś to postawa moim zdaniem niemęska- nazywa się to nonjudgmentalizm- czyli " nie masz prawa osadzać". Mam prawo, i każdy to może robić i robi, każdy kto ma jakieś przekonania, albo po prostu zwyczajna ludzka wrazliwosc.  Jak mężczyzna ma kręgosłup moralny, zestaw przekonań, to będzie osądzał, i wartościował wg tych przekonań, jedna postawa się podoba a druga nie, i to jest normalne. Nienormalne jest obrażanie się na to. To jedna sprawa, druga to stawianie na równi płci, zawsze inaczej oceniało się postępowanie w sferze seksu mężczyzn i kobiet, i są ku temu konkretne przyczyny np. biologia, czyli kto może zajść ciąże- takie atawizmy. 

 

Poza tym nikt wcześniej nie napisał że "dobrze jej tak", i nadal nie wiadomo co tam się naprawdę stało. Dziś na tvn ma być Rutkowski, może coś nowego powie.

Edytowane przez Bosman Nowicki
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Arox napisał:

@Wrażliwy Egoista

 

No proszę Cię...

 

Naprawdę? Mam łyknąć taką bzdurę?

Pierwszy raz wypowiem te słowa w swoim życiu, ale...

Nie połykaj. :D 

 

Oczywiście, że jest to wierutną bzdurą. Ale kogo my uświadomimy w takiej sytuacji? Kogo ty chcesz uświadomić? Biali rycerze tracą domy, dzieciaki, przyjaciół i szmat swojego życia i dalej jak byli głupi - tak są - więc zakładam, że taki przypadek i tak nikogo nie oświeci. 

Żeby nie było - nie wybielam jej zachowania, bo myślę, że tak odebrałeś moją wypowiedź. Facet który się tym tak bardzo emocjonuje i wyklina wszystkich i wszystko w komentarzach nie jest żadnym mężczyzną. Skoro nie potrafi ogarnąć emocji w takiej internetowej sprawie, to co dopiero muszą robić z nim i jego emocjami laski na co dzień? Zimną krew powinno się mieć zawsze - oraz zawsze powinno kierować się chłodnym osądem. 

 

@Bosman Nowicki

Cytuj

Dziś na tvn ma być Rutkowski, może coś nowego powie

 

Telewizor radzę odstawić. Tym bardziej takie post-śmieciowe stacje. 

Edytowane przez Wrażliwy Egoista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wrażliwy Egoista

 

Co do emocjonalności wypowiedzi- pełna zgoda, też uważam, iż są zbyt... hmm... Krzycząco-wyzywające...

 

Co do łykania- Choćbym chciał, to nie dam rady. Nie potrafi mi przejść przez gardło i odczuwam odruch wymiotny  :D

 

11 minut temu, Wrażliwy Egoista napisał:

Oczywiście, że jest to wierutną bzdurą. Ale kogo my uświadomimy w takiej sytuacji? Kogo ty chcesz uświadomić? Biali rycerze tracą domy, dzieciaki, przyjaciół i szmat swojego życia i dalej jak byli głupi - tak są - więc zakładam, że taki przypadek i tak nikogo nie oświeci. 

 

I zaskoczę Cię, ale kilku z użytkowników zostało (niekoniecznie przez moje wpisy) oświeconych- więc i na Twoich barkach też spoczywa to brzemię. :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż na blogu tagthesponsor.com można znaleźć wiele screenów na których widać czarno na białym, że Panie urody tej polki godzą się na hardkorowe akcje z arabusami, w zamian za $$.

 

Dziwna i mocno szemrana sprawa, w której, na obecnym etapie dowodowym ciężko się jedno znacznie wypowiedzieć. Może jechała tam na bunga-bunga w zamian za $$, a może tak jak mówi Rutkowski podali jej jakaś mieszankę GHB czy innego syfu i łowią tam tej urody polki i gwałcą ale tym razem zabawa poszła za daleko? Who knows.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz z filmu pod linkiem od @Zukko:

"KURWA CO TO JEST???TEN CO NAGRYWA WYSŁAŁ JA NA SEX TURYSTYKĘ,ALBO SPRZEDAŁ ARABOM...FILMIK MIAŁ GO NIBY WYBIELIĆ-ALE WPIERDOLIŁ GO JESZCZE BARDZIEJ W TO GÓWNO..ZERO EMOCJI,WSZYSTKO UDAWANE.GOŚCIU WYSTAWIŁEŚ TA KOBIETE!!!!!!!!!!1
190 łapek w górę.
Czasem jest mi wstyd za mężczyzn piszących takie gówno.
Mniejsza.
 
Sprawa Magdy Żuk nie jest pierwsza i nie będzie ostatnia, tak jak kolega wyżej wspomniał. Warto wiedzieć, że rząd Egiptu lubi takie sprawy zamiatać pod dywan, bo złe wydarzenia u nich działają odstraszająco dla potencjalnych turystów. Przypomniał mi się wywiad z pewnym człowiekiem, który po zamachu w tymże kraju był przez służby torturowany, by pod żadnym pozorem nie powiedział mediom, co się niedawno stało. Proszę: 
 
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem całkiem niedawno wywiad z Ozdobą, jęsli mówił prawdę, to jest to wstrząsająca relacja, szczególnie dla kogoś kto ma wizję Egiptu jako raju dla turystów, z palemkami i plażą.

W jego przypadku , jak i w przypadku M.Ż wychodzi że Polskie państwo nic nie zrobiło żeby im pomóc. Ozdoba czuł się opuszczony, i był zostawiony sam sobie- i jak twierdzi cudem go tam nie odjebali . Chciałbym być obywatelem państwa które w razie czego będzie mnie broniło, z całą bezwzględnościa i determinacją jesli trzeba, a na to w tej chwili nie ma co liczyć.

A tak to zrobił Izrael jak mu wymordowano reprezentację olimpijską https://pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_Gniew_Boży

 

Edytowane przez Bosman Nowicki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://warszawawpigulce.pl/magdalena-z-nie-popelnila-samobojstwa-wstrzasajacy-raport-medyczny-ujawnia-prawde/

 

Cytuj

Dziennikarze Faktu pojechali na miejsce i dotarli do raportu medycznego. Okazuje się, że wskazuje on, że tak liczne i rozległe obrażenia nie mogły powstać w trakcie upadku z pierwszego piętra (drugie piętro w Egipcie to pierwsze piętro w Polsce. Egipcjanie liczą parter, jako piętro pierwsze).

Raport mówi o połamanej w trzech miejscach lewej nodze, przebitym płucu, połamanych żebrach i obrażeniach głowy.
„To nie są obrażenia, które mogły powstać wskutek świadomego wyskoczenia przez okno. Magdalena musiała być nieprzytomna w momencie uderzenia o ziemię. Sama nie wypadła ani tym bardziej nie wyskoczyła przez okno, bo po prostu nie miała sił” – skomentował obrażenia ekspert „Faktu”.

 

Kolejna rzecz, na rozmowie z Marcusem widać, że Magda nie trzyma telefonu, ma wolne ręce, boi się powiedzieć co się stało nie przez prochy czy dlatego że jest pierdolnięta, tylko zwyczajnie rozmowa była kontrolowana (włączcie napisy):

 

 

 

I wreszcie, na filmie ze szpitala widać że dziewczyna zwyczajnie próbuje uciekać. Faceci na tym nagraniu są ubrani normalnie, nijak nie wygląda to jak personel medyczny. Ten gość w białej koszuli chyba ją uderzył na tyle mocno, że straciła przytomność. Jak ją podnieśli była już nieprzytomna. Zobaczcie to na zwolnionym tempie:

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MoszeKortuxy napisał:

Prawda jest taka, ze jest sama sobie winna. Wiedziała chyba dobrze przed podróżą, że Egipt jest obecnie mocno zdestabilizowany, a gwałty i porwania cudzoziemek są częste więc mogła nie jechać a mimo to zrobiła ;)

Raczej nie wiedziała, biura podróży pracują normalnie, ludzie wyjeżdzają i wracają, więc podejrzewam że się nie spodziewała że może się to tak skończyć. Z obarczaniem ją winą bym był ostrożny, to jest kobieta , polka, a te kurwy ciapate potraktowały ją jak śmiecia, trochę solidarności by się przydało. Mnie ta historia tak wkurwia i przygnębia , że nie czytam już o tym. Jakbym mógł to Najchętniej wysłałbym nasze f16 na ta Hurgade, i zrównałbym ten kurwidołek do spalonej ziemi.

Edytowane przez Bosman Nowicki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Sovilous napisał:

Ale z was biali rycerze i naiwniacy. Siedzicie na tym forum a dalej nie pojmujecie kobiet. Przeczytajcie sobie co napisałem wcześniej. Ten wyjazd to od początku sex ustawka.

Super że jestes tak przenikliwy, i z Polski zza komputera już sprawę rozwikłałeś. Ten trop może jest wart sprawdzenia, jak wiele innych, tyle że nawet panie z warszawskich agenicji maja swoja ochrone, i te co stoja przy drodze również, wiec jakos ciezko mi sobie wyobrazic mloda polke ktora sama, bez opieki, sie wybrala na taki biznes-mocno watpliwe.

 

Poza tym to miłoby było jakbys nie rzucał tymi białymi rycerzami, bo coraz bardziej to słowo staje się "słowem-pałką" do okladania. Jak "Żyd" w pisemkach antysemitów, albo "faszysta" u lewaków:P

Edytowane przez Bosman Nowicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosman Nowicki większość prostytutek nie ma żądnej ochrony, to jest jeden wielki mit, same sobie wynajmują mieszkania lub koleżanką bo to nie jest karalne a alfonsowanie już tak. Ochronę mają tylko w agencjach a większość dziwek w miastach działa na własną rękę i z nikim się nie rozliczają a często dla ochrony wynajmują mieszkanie blisko komisariatu policji :) 

Więc Bosman wyobraź sobie że dla modelek itp Dubaj i kraje arabskie to nie miejsce wypoczynku tylko sex wycieczki i tak sam jest z Polkami co jeżdżą do pracy do Niemiec w burdelach lub na własną rękę. Co w tym dziwnego że pojechała zarobić jako prostytutka do arabskeigo kraju? A że ma rodzinę to niby pojechała na oficjalną wycieczkę żeby wszystko zakryć. I ona pisali tańczyła na rurze w Polsce. 

A jakbyś chciał wiedzieć to sporo młodych prostytutek ma chłopaków którzy wiedzą o jej pracy i nie rzadko dzieci. Obecnie to już nie jest konspiracja jak kiedyś.

Bosman jesteś jeszcze na pograniczu białorycerstwa.  Badaj dalej to się jeszcze ciekawych rzeczy o kobietach dowiesz. Ja piszę nie tylko z dywagacji ale i z doświadczenia i nie mam już żadnych złudzeń.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Sovilous napisał:

Bosman jesteś jeszcze na pograniczu białorycerstwa.  Badaj dalej to się jeszcze ciekawych rzeczy o kobietach dowiesz.

Miej swoje zdanie, ja chętnie poczytam, ale zrezygnuj z tego protekcjonalnego tonu. Jak było z nią naprawdę to może się jeszcze dowiemy, w końcu Rutkowski patrol działa, i może to Ty będziesz zaskoczony.;) 

 

polecam poczytać panie "pozbawiony złudzęń" :) http://wolnosc24.pl/2017/05/06/wszystko-co-wiemy-o-tragicznej-smierci-magdaleny-zuk-zobacz-co-sie-dzialo-z-polka-dzien-po-dniu-video/, z tego co napisano wynika że nie zamierzała wcale jechać sama, i szukała kogoś wsród znajomych, ale nikt nie mógł, to poleciała sama, fatalny błąd.

Edytowane przez Bosman Nowicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosman albo i prawdziwej wersji wydarzeń nie podadzą bo okazałby się burząca zastany porządek bo przecież jak Polka sama jedzie do obcego kraju na sex. 99% procent polek w Egipcie na samodzielnych wyjazdach lub z koleżanką to sex turystki tylko te brzydkie dają za darmo a ładniejsze chcą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.