Skocz do zawartości

Satysfakcja


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Jak to u was jest? Macie satysfakcje ze swojego zycia i z tego co w nim robicie? Ja dzis przychdzac do pracy poczulem sie fatalnie...Otoz praca ktora wykonuje nie daje mi absolutnie zadnej satysfkacji i tak bylo tez wczesniej.Jak to bylo pieknie zeby czlowiek mogl pracowac w tym czym lubi i na czym sie zna...Jak w takim razie pokierowac swoim umyslem aby odnalesc swoja droga i rozwjac sie na niej...? Czuje ze zycie mi spierdala a ja je marnuje na zajecia ktore mnie doluja zamiast przynosic radosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozróżniamy osiem czynników składających się na "satysfakcję"

 

1.zabieramy się za zadanie które możemy ukończyć

2.skoncentrowanie się na czynnościach

3.wyznaczenie jasnego celu

4.wykonywanie zadania dostarcza tzw. informacji zwrotnej - widzimy ukończenie kolejnych etapów

5.działanie w stanie głębokiego ale nie wymagającego wysiłku zaangażowania które eliminuje ze świadomości codzienne problemy i niepokoje życia

6.poczucie kontrolowania działań 

7. znika chaos "myślotoku" a zyskuje poczucie jaźni poprzez ukierunkowanie myśli na działaniu, wykonywaniu zadania

8. i ostatni- zanika poczucie czasu- godziny są jak minuty a minuty rozciągają się w godziny

 

Assasyn ukierunkuj chaos myślowy gdy jesteś w pracy, jeżeli możesz skup się np na powtarzaniu przez godzinę słówek z obcego języka,w następnej uruchom afirmacje , w kolejnej wizualizacje. Na początku wcale nie jest takie łatwe.  Praca stanie się mniej monotonna.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.