Skocz do zawartości

Polecam


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Assasyn, przepraszam, ale czy ty w ogóle czytasz coś ze zrozumieniem, czy tylko klepiesz w klawiaturę i lecisz zadać następne powtarzające się pytanie?

Przecież ten kolo w blogasku piszę kompletnie odwrotne rzeczy niż my tutaj. Mam Tobie to NARYSOWAĆ?

 

ED literówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebezpieczne, toksyczne bzdury. Ten facet jest albo głupi, albo złośliwy; jak za kilka lat się spali, może będę mu robił sesje żeby coś pozbierać, jak się jeszcze da. Tyle w temacie. 

 

Zgadzam się. Stek bzdur i jeden wielki bełkot. Ale spójrzcie na komentarze na dole, Paniom się wyrażnie te "zasady" podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to brzmi, ale ja tam widzę ciągłą pogoń i chęć jakiegoś zaimponowania. Taki wyścig szczurów w ulu dla korpo ludków okraszone właśnie pua. Nie mówię, bo wiele z tych poradników pua, które swego czasu czytywałem pomogło mi w walce ze swoimi słabościami. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są ich plusy jak i wielkie minusy.pamietaj musisz być super mega hiper samcem alfa.a nie lepiej byc po prostu kurwa soba?

 

I najpewniej ci, którzy mają potrzeba lansowania się i udowadniania jakimi to nie są alfa, wcale tymi alfami nie są.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie są żadnymi alfa bo myślą kalkulują udaja kogos kim nie są.James Bond jest Jamesem Bondem.style jest stylem a mystery jest mysterym.oni sa prawdziwi.bo sa soba.to na chuj ich udawać jak lala prędzej czy później skuma sie że cos jest nie halo i facet który udaje mega pewnosc siebie jest poprostu fajtłapą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są rzygowiny, które mają za zadanie sprawić byś odczuł presję, czuł się nie taki jak być powinieneś. Autor działa jak media, które mają Cię wprowadzić w stres i sferę nienawiści do siebie. Człowiek ma być sobą, a nie jakimś jednym z tysięcy wzorów "prawdziwego mężczyzny".

 

Myślę że autor nie robi tego ze złej woli, po prostu jest na takim etapie - ja pisałem kiedyś podobnie, ale stwierdzam otwarcie że było to gówno. Może dlatego byłem w 1 dziesiątce blogerów na onecie w dziale "męskie tematy", bo ludzie lubią gówno, lubią sobie dopierdolić. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.