Skocz do zawartości

Dla rozluźnienia- eksperyment prowokacyjny


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postanowiłem wysłać pewnej samiczce filmik

https://www.youtube.com/watch?v=a-PVqu8JmDc

Owa samica poproszona została o ocenienie filmu w celu wywołania gównoburzy dyskusji, uznałem że to dobry pomysł na sprawdzenie mechanizmów o których na tym forum czytałem, ocenę zostawiam wam,  rozmowa poniżej. Prosiłbym tylko o zostawienie w spokoju moich poglądów ekonomicznych, jestem za państwem minimalnym co widać w rozmowie. Enjoy

 

-Obejrzałam
Reasumując
1. Gdyby nie kobieta, mężczyźni dalej mieszkaliby w szałasach bo nie miałby kto ich motywować
2. Do 5 minuty mówił całkiem z sensem ten człowiek
3. Nie no nie wszystkie kobiety są takie złe
4.błędna definicja państwa dobrobytu, gdyż państwo dobrobytu to jednym zdaniem państwa zachodu a w kilku słowach to państwa zapewniające minimum socjalne swoim obywatelom oraz dostęp do edukacji kultury i innych rzeczy.
5.Nie wszystkie kobiety to kurwy ale wyraził skrupulatną opinię, którą szanuję
6. dużo mężczyzn ma ból dupy, że ładna i zgrabna dziewczyna po prostu nie jest zainteresowana ich dziewiczym wąsem
7.A feministki to jebać bo jak nie mogą otworzyć słoika to zgłaszają się do mężczyzny
dziękuję, koniec mojego monologu
A nie.Jeszcze jedno - podeszłam do tego filmiku z dystansem i myślą, że to będzie jakieś pierdolenie i wywyższanie mężczyzn, natomiast zaskoczyła mnie ilość wyjaśnionych opinii tegoż mężczyzny
 
- 1. gdyby nie bylo facetow nie byloby was bo zwyczajnie zjadlyby was tygrysy szablozebne lub inne wilki
2. do konca mowil z sensem
3.kazda jest drapieznikiem bo tak was biologia stworzyla i kazda chce sie jak najlepiej w zyciu ustawic, wyjatki to moze jakies 0.01%
4.panstwo dobrobytu to panstwo bogatych obywateli gdzie nie ma zadnego socjalu poniewaz kazdy jest odpowiedzialny za siebie i nikt nie jest okradany, a edukacja i kultura jest prywatna
5. nie odniose sie bo kazdej nie znam ale wiekszosc zdecydowanie
6. nie wiem co to ma wspolnego z filmem
7. feministki to blad cywilizacyjny
- Punkt 4 - to nie jest państwo dobrobytu co mówisz, wiem bo zdawałam z tego egzamin. Pkt 6. Dodałam sobie jako wniosek z całości Pkt 5 3% takich dziewczyn jest
-a kto ustala czym jest panstwo dobrobytu
przeciez dobrobyt, dobro-byt. Dobry byt, logicznie kojarzy sie z tym co napisalem
- Dla każdego państwo dobrobytu brzmi inaczej , natomiast definicja jest już z XIX wieku
-no i co ze ktos sobie ustalil definicje? socjal jest zawsze zly bo zawsze polega na kradziezy
- Ja Ci tylko podaję jaka jest oficjalna definicja
-po co?
- Bo to było tu istotne
-ani troche prosilem o opinie a nie definicje
- Pan robi film o powstaniu cywilizacji opierając się rzekomo na historii a źle interpretuje państwo dobrobytu

-uwaga: Panstwo dobrobytu jest to panstwo bez socjalu i z kazdym mozliwym sektorem prywatnym. Masz juz nowa definicje

- Dziękuje, wyrzucę z pamięci XIX wieczną

-prosze uprzejmie, w koncu po 200 latach ktos to zaktualizowal, jestem dumny ze bylem to ja

- Myśle, że należy Ci się za to nagroda

-nie trzeba, wystarczy mi satysfakcja

-Ta definicja przecież zmieniła cały świat

-pewnie za pare lat, stawiam.max do 200 beda ja cytowac na studiach

- Na szczęście już tego nie dożyję

-czemu na szczescie?

-Bo żyję tamtą definicją

-przeciez tamta jest zla i nieaktualna, w zasadzie aktualna nigdy nie byla ale zla zawsze

- Szkoda tylko słów na taką dyskusję. Prosze iść do prof. (NAZWISKO UTAJNIŁEM) i powiedzieć to jemu a nie mi

-moge pojsc ale z nim nie rozmawiam nigdy nie szkoda slow na dyskusje,nie ma na nie limitu
- Zaprzeczasz istnienia definicji, o której się nawet nie uczyłeś a jedyną wiedzę na ten temat zaczerpnąłeś z internetu w celu odpisania mi
-udowodnij ze jest prawdziwa to wycofam
-Chętnie, jak bedzie mi się chciało przeszukać notatki z zeszłego semestru
-to latwe bo sie o niej uczylas
-Jak tylko najdzie mnie ochota to Ci podeśle tę definicję
-przeciez ja przytoczylas
-Jasne ale nie dosłownie słowo w słowo
-ale mi chodzi o jej udowodnienie a nie cytowanie
-Przytoczyłam jedynie ogólną definicje definicji
Co mam Ci udowodnić ? Przecież to istniało w XIX i XX wieku.
-Ze jest prawdziwa ze faktycznie powinien byc socjal i finansowana przez panstwo edukacja i kultura
-Państwa zachodu jako cud , przykład idealnie funkcjonującego tworu , dostęp do kultury, edukacji, medycyny. Państwo dbało o rozwój swoich obywateli
No co mam Ci jeszcze powiedzieć bo nie wiem jak inaczej moge to udowodnić
Było marzeniem tego ciemnogrodu - wschodu pod rządzą komuny
-nie bylo komuny w XIX w
Przewiń wiadomość i przeczytaj jeszcze raz co napisałam wyżej "To istniało w XIX i XX wieku"
-ale definicja jest ponoc z XIX ?
-Definicja pogodzi z XIX wieku a istniała też przez wiek XX dlatego dodałam ciemnogród
-ale wtedy byl kapitalizm w europie, szkoly byly prywatne
-No i dalej bazuj na tym co szkoła średnia wpaja ? powiedz mi jeszcze, że strajki w Polsce zaczęły się od Gdańska i, że Wałęsa to bohater to parsknę śmiechem
-o znalazlem definicje:
Państwo opiekuńcze (ang. welfare state), także: państwo dobrobytu, państwo bezpieczeństwa socjalnego – koncepcja państwa oraz społeczeństwa powstała pod wpływem tzw. ekonomii dobrobytu, ukształtowana po II wojnie światowej. Była głoszona w szczególności w latach 50.-80. XX wieku. Państwo opiekuńcze to państwo kapitalistyczne z silnym interwencjonizmem państwowym, będącym przeciwieństwem liberalizmu ekonomicznego, ma kłaść szczególny nacisk na rozwiązywanie problemów społecznych.
kurde ii wojna byla w xix wieku, nie dostalbym sie na [NAZWA UCZELNI SAMICZKI] z taka wiedza xD
- No i wszystko jasne i trener nie kłamie oczywiście ? a definicja z Wikipedii ?
-tak
- ?
-racja zobacze moze w pwn
o nie, to samo
-Najpierw przejdź przez korzenie tej definicji a potem szperaj w internecie
To mój profesor widocznie ma inne zdanie na temat narodzin tejże definicji
-Ty to wez te notatki podeslij
trzeba wiki i pwn zaktualizowac
-Nie chce mi się zbawiać świata
Internetowy znawca się znalazł
-po prostu zle sie nauczylas, pomylials wieki lub przekazali wam nieprawdziwe informacje
- Nie byłeś na wykładzie, nie znasz genezy powstania i bazujesz na internecie. Radzę popatrzeć jakie książki będziesz miał na kierunku bo z internetu daleko nie zajedziesz
-czyli pwn kłamie?
-Pwn pisze to co dla nich wygodne
-o kurde pewnie slowiniki j polskiego tez sa dla nich wygodne a klamia
-Co ma słownik języka polskiego do historii ?
-jego wydawnictwem jest pwn
-A tylko wydawnictwo Pwn istnieje ? Domyślam się, że w słownik języka polskiego nie ma co zatajać
-przegladam wszystko co znalazlem no oszukisci wszedzie pisza ze xx wiek
-Cieszę się, że dzięki mnie poszerzasz horyzonty
-czemu po prostu nie przyznasz sie do wpadki xD
-Bo to nie jest wpadka
-udowodnij lub przepros
Przepraszać ? Za co XD
-za wprowadzenie w blad
-Przeprosiny to słowo zarezerwowane dla spraw dużej wagi a nie takich błahostek
-zaraz poznam do czego jest slowo przepraszam, pewnie tez z wykladow xD
-Poszukaj w internecie definicji bo tak dobrze Ci to wychodzi
-no to udowodnij wyprowadzajac mnie z bledu lub przepros za wprowadzenie w blad
-Nie będę Cie za nic przepraszać XDDD
-bo?
-Bo nie mam za co
-przeciez mnie oszukalas
-Nie wiem co Ty sobie tam w swojej głowie układasz ale mnie to nie dotyczy i szkoda tylko moich nerwów na taką rozmowę
Ty wiesz swoje ja wiem swoje i tyle, do widzenia
 


 
 
Edytowane przez Harald
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w tym materiale było o wiele więcej wątków do dyskusji niż kłócenie się o definicję Państwa dobrobytu ;) 

 

BTW, podejrzewam, że gdybyś zapodał ten film jakiejkolwiek lasce, to żadna nie uzna, że to ona jest taką 'kurrrrwą' ;) 

Co do samego filmiku, to w drugiej części imho za często pada słowo "kurrrrwa" odmieniane przed wszystkie przypadki ;) Ale może tak musi być, żeby przekaz był dosadny. Ogólnie materiał ciekawy, chętnie bym go puściła dalej, ale jednak fragmenty o spuszczaniu się na twarz trochę nie przystoją. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Harald dałeś się wpuścić w przysłowiowe maliny. Laska przejęła całkowitą kontrolę w rozmowie i skierowała temat na manowce, żeby ukryć prawdę o sobie i świecie, wyprzeć ją, obarczyć Cię winą niewiedzy, żebyś stracił w jej oczach wiarygodność wraz z materiałem który podesłałeś. Zwykła, ochronna racjonalizacja, typowa zresztą dla pań, które bez niej, gryzłyby gumowe klamki w psychiatryku.

Ludzie wybierają sobie rzeczywistość, choć rzeczywistość nie wybiera ich. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słusznie zauważył @Rnext, kobieta klasycznie skierowała temat na manowce byś zapomniał o tym, że większość kobiet to kurwy, że to faceci stworzyli cywilizację. Olej dyskusje z takimi kobietami. One nigdy nie przyznają Ci racji. Takie święte krowy w Indiach. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.