Skocz do zawartości

To nie reklama proszę o opinie xD


Piccardo

Rekomendowane odpowiedzi

Sprytna reklama, spokojnie znajdziesz zatrudnienie jako Dyrektor ds. marketingu lub youtuber:) .

Co do intra, to na pewno robi wrażenie. Jeżeli sam je zrobiłeś, to wielki szacun. 

Trudno mi cokolwiek powiedzieć o tym filmiku, poza tym że całkiem zgrabnie się wypowiadasz.

Porady, to na pewno musisz nabrać wprawy w nagrywaniu, i być bardziej ciekawszym dla odbiorcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piccardo To musisz wrzuć filmik ze stream-a lub po prostu nagrać jakąś grę.

@Doggie No i co z tego? mimo iż jest tego multum, to całe te multum zarabia niezłe pieniądze z nagrywania gierek .

 

A, i zrób mniej efektowne, ale swoje intro :)

 

 

Edytowane przez MichaelLevitt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Doggie napisał:

@MichaelLevitt Tylko rynek się przesyca tym. Nie lepiej postawić na kreatywność i stworzyć coś innego niż wszyscy? Na czymś unikalnym można o wiele więcej zarobić i być wyjątkowym.

Masz rację, gdybym chciał na tym zarabiać a robię to dla własnej przyjemności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ktoś kto ma taki sprzęt :P 

Podejście takie jak do przyjemności, jest najlepszym podejściem w tym przypadku, bez presji, bez zachłanności(np. na pieniądze), ludzie to wyczują i zaczną Cię oglądać :) 

 

Edytowane przez MichaelLevitt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze myślałem że mam z dupy głos i nie ogarnę mowy podczas nagrania ale widzę że tragedii nie ma a to w końcu mój pierwszy raz haha :ph34r:

 

P.S samochód też kupiłem w środę odbieram i też coś nagram a co :P a to wszystko przez to forum, jakoś tak wyszło że nie jestem w związku i się kasa pojawiła haha

Edytowane przez Piccardo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MichaelLevitt napisał:

@Piccardo To musisz wrzuć filmik ze stream-a lub po prostu nagrać jakąś grę.

@Doggie No i co z tego? mimo iż jest tego multum, to całe te multum zarabia niezłe pieniądze z nagrywania gierek .

 

A, i zrób mniej efektowne, ale swoje intro :)

 

 

To jest intro ogólnie dostępne, nie ma potrzeby robić czysto swojego ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.