Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd my takie historie znamy...

 

 

~Viljar: Aż mi się nie chce wierzyć w takie historie. Moje doświadczenie z "Sympatią" jest póki co, następujące: Wpisałem – o zgrozo – prawdziwe dane dotyczące wyglądu, czyli: budowa przeciętna, wzrost 172 cm. Potem zacząłem przeglądać profile pań. W moim przedziale wiekowym, czyli po 30-tce. Spora część pań miała w opisie teksty typu „panom poniżej 185 cm dziękuję”, „Szukam dobrze sytuowanego”. Obok informacja, że „u przyszłego partnera liczy się przede wszystkim wnętrze”. Ale w końcu znalazłem kilkanaście profili, których właścicielki – sądząc po informacjach – szukały kogoś, że tak się wyrażę, podobnego do mnie. Napisałem więc.

Wiecie, jest taka reguła „netykiety” (dzisiaj niestety zapomniana), że jeśli napisze się do kogoś wiadomość dłuższą niż „hej”, to wypada coś odpisać; w przypadku portalu randkowego choćby „Wybacz, nie jesteś w moim typie”. Niestety, na część wiadomości nie dostałem odpowiedzi, a na pozostałe dostałem teksty typu „spadaj kurduplu” (dosłownie!) albo „A ile zarabiasz?”. Jedna pani napisała coś więcej. Bardzo, wręcz desperacko, nalegała na spotkanie. Ostatecznie wyszło na jaw, że była w ciąży. Zabawiła się z jakimś facetem, a potem szukała ochotnika, który zostanie „ojcem”.

Koniec końców do dwóch spotkań niemal doszło. Pierwsza z kandydatek była całkiem sympatyczna. Umówiliśmy się na spotkanie. Rzecz w tym, że ja mieszkam we Wrocławiu, a ona – w Gdyni. No nic, pojechałem. Dotarłem na miejsce o umówionej godzinie, czekam – jej nie ma. Po kwadransie dzwonię, wysyłam sms-y – bez odpowiedzi. W końcu pomyślałem, że albo coś się stało, albo się rozmyśliła i poszedłem na dworzec, akurat, żeby zdążyć na pociąg powrotny. Kiedy już ruszałem, dostałem wiadomość – niemal półtorej godziny po czasie! – że „Nie zdałeś testu. Gdyby ci zależało, to byś zaczekał”. Za drugim razem wdałem się w korespondencję, która niemal zamieniła się w spotkanie na żywo, ale w ostatniej chwili pani uznała, że więcej pisać nie będzie. Powód? Chciałem przyjechać, ale nie własnym samochodem.

Szczerze mówiąc, nie wiem, czemu jeszcze mam tutaj konto.

 

 

---------------

 

Komentarz z tego wpisu: http://sympatia.onet.pl/tips/0,5676310,advice-detail.html

 • Like 11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tak logicznie myśląc, no to nie przeszedł jednak tego testu, nie? co to jest półtorej godziny :lol: na wielką miłość niektórzy do końca życia nie trafią a jemu się półtorej godziny czekać nie chciało! co za łobuz :rolleyes: ja kiedyś miałem okazję spotkać się z Panią, właśnie poznaną w internecie, która twierdziła, że "pali sporadycznie" i "prowadzi zdrowy styl życia".

Jakież było moje zdziwienie, gdy w przeciągu godziny wypaliła kilka papierosów i zaproponowała pójście do Maca.

 • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Każdy logicznie myślący doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że te historie o cudownej miłości, znalezionej na sympatii to nic innego jak pic na wodę fotomontaż. Niemniej jednak reklama jest dźwignią handlu i niejeden daje się złapać w te sidła. Wystarczy zresztą zobaczyć jak idealnie, na miarę, dobrani są ludzie z przytoczonej historii - pomijam fakt, że oczywiście serwowany jest rodzaj, kolejnego, białego rycerzyka, latającego za kobietą. Trywialne i schematyczne, aż oczy bolą.

A ten nieszczęśnik nie ma co się żalić, tylko wyciągać konsekwencje. Prawda jest bolesna ale faceci nie będący atrakcyjnymi w oczach kobiet, zwłaszcza na takich portalach jak sympatia - będzie poddawany całej masie testów, zarówno na etapie poznawania się, jak i później kiedy z taką samiczką wejdzie w związek. Zamiast się żalić, powinien mieć na to wyrzucone...ale kiedy parcie na kobietę jest większe, niż ciśnienie w jajach, to się ląduje z awarią podwozia.

Same samiczki na sympatii to jednak istne lachonarium - różnią się jedynie ceną za numerek.

 

A może by tak Samczy Portal Randkowy? :D

Edytowane przez Odlotowy
 • Like 4
 • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie historie z sympatii to jakaś marketingowa papka dla samic, które mają za zadanie udowadniać, że można tam poznać "prawdziwego" mężczyznę.

 • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopak koło 30stki czy po 30stce szukał rówieśniczki? Cóż za absurd, nieporozumienie, nonsens! Takiej po 30stce to powinien szukać facet koło 50siątki jeśli ma ochotę. Do tego jeszcze pisać prawdę Paniom? Przecież one tym się brzydzą. Pogubiłem się już w tym, nie ma tu za grosz logiki ;)

 • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia z Gdynią mnie rozwaliła. Po takim tekście chyba bym wrócił, i jej zajebał za coś takiego :>

 • Like 7
 • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Jechałbyś przez całą Polskę dla samiczki i jej cipeczki? ;)

Mnie by się nie chciało. Jak się z kimś umawiam to nie ruszam czterech liter poza województwo. Zawsze spotkanie jest na moim terenie i na moich zasadach, bo jak dziewczę chce mnie poznać to niech się też postara. :D

 • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Stulejman Wspaniały napisał:

że ja mieszkam we Wrocławiu, a ona – w Gdyni. No nic, pojechałem.

 

Po tym tekście już nie dałem rady. Dla mnie tylko 100% idiota będzie jechał na randkę z Wrocławia do Gdyni. Mi się nie chce jechać nawet 10 - 15 km od miejsca zamieszkania - piszę Pannom "Kto będzie dojeżdżał na randki"?

Piszą też laski z innych miejscowości (tak wiem po co baby z wioch piszą do facetów z dużych miast) - to im odpisuję, że:

 

1. Czy w twoim mieście kosmici porwali wszystkich facetów, lub wymarli na jakąś chorobę?

2. To dzisiaj o 19 w restauracji tej i tej zapraszam na kawę. Po czym odpisują że daleko itd - to odpisuję, żeby głowy nie zawracały.

 

Jedna loszka z miejscowości oddalonej o 30 km od mojego miejsca zamieszkania, oczywiście 30 km to dla niej nie kłopot pod warunkiem że to ja będę przyjeżdżał. Kiedy odpisałem, że paliwo kosztuje a czas dojazdu jeszcze droższy, to odpisała, że co to za mnie za facet który miłość kilometrami liczy. Po czym dopisała, że i tak jestem karakan i nie byłą mną zainteresowana. hmm prawie 180 cm to chyba wystarczy :-). W sumie to ona miłość centymetrami mierzyła. Na koniec mnie zablokowała.

 

Inna locha - nawet pogadałem z nią przez telefon - umówiliśmy się na kawę, oczywiście nie przyszła - i wiecie co? Nie dałem jej żadnej satysfakcji - nawet nie zadzwoniłem gdzie jest, nawet nie wysłałem jednego sms. To się przypomniała podczas świąt wielkanocnych - z życzeniami - to poprosiłem o wykasowanie mojego numeru telefonu.

 

Z kolei inna nie mogła rozmawiać przez tel wieczorami. na spotkaniu dopytałem i wyszło że mieszka z mężem. Niby separacja i takie inne bajki.

 

Standard to są pytania, "czym się zajmujesz" - żeby oszacować ile się zarabia. Albo "czy mieszkasz sam?" itd itp.  Słowem szukają frajera na providera albo na mieszkanie.

 

Zawsze odstrzeliwuję loszki które mówią, że nie mają auta albo nawet prawa jazdy - zawsze się to kończy nieustannymi prośbami o podwiezienie, zabranie skądś tam itd - za taryfę nie będę robił.

 

Zasadniczo podsumowując - interesowność loszek jest porażająca. Aż odechciało mi się chodzenia na spotkania.

 

Dorzucę jeszcze jedno - są nachalne lochy brzydkie strasznie. Ale musiałbym chyba najpierw oślepnąć.

 

No i historia z dnia dzisiejszego - locha brzydka, 37 lat panna - napisała że szuka - .....i tu wpisała tyle wymagań, że się nie mogłem oprzeć i jej napisałem - wiecie co, że w tym wieku to powinna już poważnie zrewidować tą listę - bo pies z kulawą nogą się nie nawinie - po czym odpisała to czego się spodziewałem - że jestem skrzywdzony, żałuje mnie itd - po czym blokada abym nie odpisał.  To się uśmiałem.

 

 

Edytowane przez rarek2
 • Like 19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W Wrocławia do Gdyni bo chłop miał ciśnienie... :lol:

Znacznie taniej wyszłaby wycieczka do porządnej agentury ( ͡º ͜ʖ͡º) i jeszcze bez straty całego dnia(chodź wątpię że nad morze z PKP można obrócić w 2 strony w jeden dzień więc musiał wydać jeszcze na hotel żeby to w 2 dni zrobić)

 

Ps. Poza tym jak chcecie już kogoś poznać przez internet to żadne portale randkowe tylko portale tematyczne. Jak na przykład interesujesz się nauką języków to weź z portalu do wspólnej nauki czy korespondencji zagadaj normalnie i zaciekaw a potem wzbudź emocje. A reszta wiadomo ;) Bo tam się ataku aż tak loszka nie spodziewa, nie ma aż takiej atencji, mniejsza konkurencja itd. Po prostu jest wiele portali czy stron gdzie można poznać ciekawych ludzi o podobnych pasjach i to jest lepsze wyjście niż jakiś szrot z dating site-ów...

Edytowane przez Krzysiek1991
 • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie ile zarabiam odpowiedziałbym pytaniem ile ważysz :lol:

 • Like 7
 • Haha 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla loszek przecież najważniejsze jest "wnętrze, żeby był dobry" a potem tylko 1000 shit testów, sprawdzenie statusu majątkowego i może łaskawie spojrzę na ciebie. Jakie wymagania może mieć kobieta po 30? programowanie społeczne zrobiło wodę z mózgu kobietom, dalej to już schemat.

 

 • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przeszłości bawiłem się w umawianie się z kobietami poznanymi na portalach randkowych, więc też chętnie dołożę swoje trzy grosze do dyskusji. Ogólnie to randkowanie przez internet w obecnych czasach to strata czasu, energii i pieniędzy. Jeśli nie jest się bardzo przystojnym, dobrze zbudowanym facetem przy kasie z interesującym życiem uwiecznionym na fotach (wycieczki zagraniczne, ciekawa praca w terenie, bankiety, selfie w swoim ładnie urządzonym mieszkaniu) to wyrywanie panienek będzie mordęgą.

 

Oczywiście jedną z misji tego forum jest właśnie dążenie do przemiany chłopców w tego typu samców, lecz jeśli ktoś jest na etapie przejściowym i na razie rozwija się dopiero zawodowo, fizycznie i uczy się o co w tej grze tak naprawdę chodzi to odradzam zakładać tam konto. Sam taki portal, który na pierwszy rzut oka wydawałby się łatwym miejscem na znalezienie chętnej panienki na jedną noc, stały układ czy związek, jest tak naprawdę wielkim polem bitwy.

 

Nie jest tajemnicą, że na jedną kobietę przypada tam ze 100 samców, z których każdy szuka tylko seksu i liczy, że panienka okaże się naiwna i głupsza od niego. Więc jak przystało na "zdrową rywalizację" każdy szuka sposobów na zwiększenie swojej szansy umówienia się z potencjalną kandydatką na ruchanko. A jak najprościej zrobić to przez internet? Kłamiąc :) Tam wszyscy kłamią, zmyślają, naginają fakty.

 

Kto tam pisze samą prawdę i tylko prawdę, najczęściej od razu przegrywa, a już podawanie tak jak w temacie, że ma się średnią budowę, 172 cm wzrostu plus pewnie jakieś słabe zdjęcia to wieszanie samemu sobie pętli na szyi. I żeby to były jeszcze jakieś drobnostki w stylu napisanie, że ma się 180 cm wzrostu przy tak naprawdę 178 cm, ale tam jest jechanie na całego po bandzie. Przykładowo samce piszą tam o posiadaniu własnych biznesów gdy tak naprawdę są na bezrobociu, dają tam zdjęcia sprzed 10 lat gdzie są szczupli, mają pokaźną czuprynę i młodzi podczas gdy obecnie są łysymi grubasami :D przekłamują wiek, zarobki, wagę, wzrost, wszystko co się da.

 

Udawanie ułożonych kawalerów szukających miłości przez żonatych to już standard. Cel jest tylko jeden, wygranie rywalizacji z innymi facetami i umówienie się z daną samicą na spotkanie licząc, że na miejscu już się ją odpowiednio zbajeruje swoją gadką, osobowością lub kasą i samochodem w przypadku niskich i nieatrakcyjnych ale z zasobami. O tym, że panie tam też kłamią to już zostało dawno tutaj wszystko powiedziane na ten temat, więc nawet nie będę się nad tym rozwodził. Wspomnieć jednak trzeba jasno, że z każdym rokiem wymagania kobiet tam rosną.

 

Przykładowo gdy zakładałem prawie 9 lat temu konto na jednym portalu, to aby wyhaczyć naprawdę fajne sztuki i ustawić się z nimi bezproblemowo na randkę, wystarczyły zwykłe fotki strzelone z kamerki w laptopie, normalny wygląd ze szczupła sylwetką i jedna dłuższa wiadomość powitalna, rozsyłana oczywiście do wszystkich samic :D potem gadka szmatka na privie przez chwile i już było spotkanie.

 

Dzisiaj już to nie przejdzie, gdyż panie raz, że mają dużo większe wymagania, a dwa są bardziej wycwanione i nieufne. Szybko się też uczą jak rozpoznawać ściemniaczy, co nie jest może niczym szczególnym biorąc pod uwagę, to że dostają dziennie z 60 wiadomości od napalonych facetów. Jak widać trzeba tam być naprawdę mocnym graczem aby bezproblemowo wyrywać panienki o czym wspomniałem na początku.

 

Gdy jest się zwykłym, przeciętnym facetem to też da się coś ugrać, ale trzeba stracić mnóstwo czasu, na zagadywanie do kobiet, pisanie z nimi po to by w większości przypadków nagle przestały się odzywać bo zagadał ktoś lepszy od ciebie, gdy już dojdzie do spotkania to też nie każda pójdzie do łóżka, dodatkowo na stronach randkowych trzeba zawsze kupować jakieś opcje premium, które są często niezbędne do egzystowania w takich miejscach.

 

Kasę, którą wydaje się na to można by już lepiej zainwestować np. w pójście do profesjonalistki i dostanie tego czego się chce bez straty czasu. Z drugiej strony jeśli ktoś osiągnie już dobrą pozycję, zarobki i wciąż jest atrakcyjnym facetem, to po co ma zakładać konto, skoro raczej bez problemu wyrwie kobietę w swoim środowisku, na imprezie, nawet na ulicy? Zgodzę się natomiast z kolegą wyżej, że prościej dużo, jest znaleźć dziewczynę na jakimś forum tematycznym. Nie ma tam z reguły dużej konkurencji, panna ma podobne zainteresowania, atmosfera jest spokojniejsza i można się stopniowo poznawać, będzie ona też dużo bardziej ufna i zgodzi się z tobą spotkać bez wystawki, więc taka opcja jest jak najbardziej ok.

 • Like 12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ściema, chyba, że przy moich 180 cm rzeczywiście jest inna rzeczywistość, ja tam ogólnie z sympatii jestem zadowolony, co poruchałem to moje :D A jestem już tak leniwy, że nie ruszam się do Gdyni, a jestem z Gdańska z Południa, a jak mam jechać na miasto to wyliczam każdą minutę jaką na to stracę, chyba coś mi się w głowie pojebało, albo już tak mocno się oduzależniłem od dup. Ostatnie konto ponad pół roku temu usunąłem, jak mi się panienki skończą to znowu wpadnę tam. 

 • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Doggie czytanie ze zrozumieniem nie boli... ponoć. Przecież @Stulejman Wspaniały napisał, że by wrócił jej zajebać a nie dla cipki. Czego w tamtym zdaniu nie zrozumiałeś i skąd u Ciebie takie odwrócenie kota ogonem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

.Pierwsza z kandydatek była całkiem sympatyczna. Umówiliśmy się na spotkanie. Rzecz w tym, że ja mieszkam we Wrocławiu, a ona – w Gdyni. No nic, pojechałem. Dotarłem na miejsce o umówionej godzinie, czekam – jej nie ma. Po kwadransie dzwonię, wysyłam sms-y – bez odpowiedzi. W końcu pomyślałem, że albo coś się stało, albo się rozmyśliła i poszedłem na dworzec, akurat, żeby zdążyć na pociąg powrotny. Kiedy już ruszałem, dostałem wiadomość – niemal półtorej godziny po czasie! – że „Nie zdałeś testu. Gdyby ci zależało, to byś zaczekał”

Mi dla samicy nie chciało by się nawet przejechać 60 km w jedną stronę, a co dopiero prawie całą Polsce i dodatkowo bez żadnych gwarancji. Ja trochę eksperymentuje na Tinder. Widzę jednak,że wymagania które są stawiane przez panie są wręcz kosmiczne. Coraz częściej łapie mnie chęć poszukiwania modeli 30 +,bo funkcja ta sama tylko mnie trzeba inwestować zazwyczaj, no i zakres usług podstawowych większy. Tylko trzeba pamiętać o dobrych oponach np. Durex. I posiadaniu recepty(jebany PISS) na tabletkę PO, w portfelu. Młody jestem, więc trzeba się koncentrować na rozwoju zawodowo- prywatnym. Jeszcze przyjdzie czas na modele z salonu na lessing. 

 • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HORACIOU5 Zrozumiałem dokładnie to co napisał @Stulejman Wspaniały i nie odwracam kota ogonem. :) Skoro by wrócił jej zajebać, to przecież musiał najpierw do niej pojechać. Bardziej chodziło mi o powód dlaczego by dla kobiety pokonywał tak sporą odległość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Cytuj

@Stulejman Wspaniały Jechałbyś przez całą Polskę dla samiczki i jej cipeczki? ;)

 

@Doggie najwyraźniej nie, bo napisałeś, że pojechałby dla jej cipeczki (co wskazuje powyższy cytat Twojej wypowiedzi). A teraz próbujesz się wykręcić, że miałeś zupełnie co innego na myśli, pomimo tego, że słowa które użyłeś są dość jednoznaczne. W związku z powyższym masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, albo z przekazywaniem swoich myśli za pomocą słów. Niezależnie od przyczyny, sugeruję popracowanie zarówno nad pierwsza jak i drugą kwestią. Manipulacja czyjąś wypowiedzią to paaaskudna cecha ;)

Edytowane przez HORACIOU5
 • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HORACIOU5 Nie próbuję się wykręcać z tego co napisałem. Masz rację źle to ubrałem w słowa i dziękuję za zwrócenie uwagi. Popracuję nad tym jak formułować poprawnie swoje wypowiedzi, by były zrozumiałe dla wszystkich.

 • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od grudnia zeszłego roku piszę z jedną kobietą. Poznałem ją na facebooku. Napisałem do niej ze względu na wspólne zainteresowania. Do spotkania od tamtej pory nie doszło, ona zawsze ma coś ważniejszego do zrobienia (np. domówki z koleżankami). Choć to ja miałem do niej pojechać (prawie 150 km). Nie błagałem jej o spotkanie, tylko pytałem. Myślę, że głównym powodem tego jest to, że po prostu jej się nie podobam. Ona się tłumaczyła, że niedawno zakończyła 3-letni związek i nie może zapomnieć o byłym. Ale moim zdaniem prawda jest taka, że gdyby napisał do niej jakiś nadziany przystojniak, to w ciągu tygodnia znalazłaby czas na spotkanie, choćby na drugim końcu Polski. Od jakiegoś czasu dałem sobie spokój i przestałem do niej pisać, ona też nieszczególnie się do tego zbiera. Wygaszam tę znajomość, szkoda czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@verde po co wygaszać? Zrób eksperyment, możesz nam go potem upublicznić. Zacznij z nią gadać o pierdołach, nic o spotkaniu. Za parę dni napisz że masz cholerny problem, bo dostałeś duży spadek, np. hotel w Krakowie i chyba go oddasz rodzinie za bańkę, chociaż jest wart znacznie więcej, ale nie dasz rady sam go prowadzić i zatrudniać ludzi itd.

 

I zobaczymy co się będzie działo. Tzn. ja wiem co się będzie działo...

 • Like 20
 • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zawsze, kiedy czytam o takiej "walce o miłość" przypomina mi się ta piosenka. Mogłaby być hymnem programowania społecznego.

 • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa sympatia xD Z tego portalu spotkałem się z kilkoma laskami i byłem z nimi dłużej niż pół roku - trafiłem między innymi na chłopczyce i alkoholiczkę (pisałem o tym historie), dziewczyne której cnota była ołtarzem i która uprawiała sex w ubraniach sic xD oszustki podające złe dane o sobie, wygląd i nawet wrzucały nie swoje zdjęcia hahhahaha masakra jednym słowem :D a co do gościa :D to z całym szacunkiem nie wiem co sobie myślał :D Też któregoś razu tam poznałem pewną dziewczynę która jeździła po Polsce (aktualnie była w Opolu) i myślała że z Wawy do niej na weekend pojadę hahahah:D Powiedziałem że jak będzie w stolicy niech da znać :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 h w jedną stronę, 1,5 h czekania 6 h w drugą stronę i nie zdał testu... [*]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór Bracia Samcy,
-w końcu opiszę Wam i swoją historię, na portalach randkowych po ex. żonie jak to się drzewiej mawiało zjadłem zęby (niestety).
Nie widziałem na tym forum poradniku odnośnie portali randkowych, obecnie spotykam się z jedną loszką, natomiast gdybym wiedział wcześniej to co wiem obecnie, dzięki temu forum oraz książką naszego GURU...
(jest jeden portal na którym samice głównie po 30dziestce czekają na ojca ich dzieci oraz jego konto i co on tam ma)...
Spotykałem się z jedną taką loszką przez rok, z wyglądu piękna śliczna blondi, sex super, kiedyś oświadczyła mi że chce mieć dziecko (leżymy razem goli u niej w jej łóżku, pytam się ale z kim chce mieć to dziecko, przecież ja już mam.... :) ) ....

Świetne jest to forum!

 • Like 1
 • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

 • Podobna zawartość

  • Przez Spokojny
   Na pewnej stronce pojawił się post który chyba ma zmusić kobiety do myślenia. Średnio kwapią się do odpowiadania póki co... no ale może to się jeszcze zmieni. Najwyraźniej dla współczesnej damy to za trudny rebus. Lajków też za bardzo nie ma chociaż inne posty tego autora "polubia" sporo pań. 
    
    
  • Przez Bruxa
   Witam państwa, w ramach rozrywki i nauki, idąc za cudzym pomysłem, założyłam męski profil na badoo, by sprawdzić jak się żyje jako facet i czy faktycznie jest tak źle. Badoo o ile mi wiadomo to portal nastawiony na sex, więc taki też był cel mojego Adama. Oto proszę państwa mężczyzna lat 30, 173cm, 72kg, pali okazyjnie i lubi pić, zna polski i angielski. Dałam mu lekko przypałowy opis "Stolarz z perspektywami na własną działalność, mogę zrobić wszystko z tym co dorwę w swoje stolarskie łapska. Posiadacz Skody Fabii, ze mną w środku zapomnisz jakie to obciachowe auto. xD Szukam kobiety na chwile zapomnienia, a może na dłużej, od Ciebie to zależy.", a jego bajera... w sumie zamiast pomyśleć poszłam na żywioł i niestety patrząc po czasie widzę, że chyba wyszedł mi kretyn. Prostaczek. Już po przywitaniu się rzucałam propozycje spotkania. Oczywiście profil wkrótce usuwam, chyba że ktoś się zakocha i zechce go wykorzystać..

   https://badoo.com/profile/0629920506

   Dziś popracowałam w domu i przy okazji stworzyłam mu profil, od ok. 16 do 19 sprawdzałam co godzinę jego postępy. Otóż najpierw na profil weszło 5 kobiet, dały mi serduszka, czyli Adam się spodobał i dały mu zielone światło (czekały by do nich zagadać). Problem na badoo jest taki, że w darmowej wersji jeśli się komuś spodobasz to nie możesz normalnie wejść na profil tej osoby póki nie wykupisz lepszego konta, Ty widzisz tylko rozmyte zdjęcie tej osoby, więc albo wyszukasz ją po omacku albo będziesz mieć szczęście. Jeśli dasz serduszko kobiecie, która już Ci je dała, to macie połączenie, czyli możecie ze sobą czatować, alleluja. I tak kolejnym 5 kobietom dałam te serduszka, następnie 5 najładniejszym. W sumie dałam je ok. 40-stu o ile dobrze liczyłam, lecz polubiło mnie 25 (obecnie więcej), a pogadać mogłam tylko z ok. kilkunastoma. Wiek wyszukiwania był ustalony najpierw na 20-33, potem zawyżyłam do 40-stki. Jaki wynik? Otóż udało mi się dość szybko umówić na bliżej nieokreślone spotkanie z jedną z nich, lecz akurat była to dość grubawa (drugi podbródek) i niezbyt ładna kobieta, reszta wizualnie jest spoko, niektóre bardzo ładne inne zwyczajne. Niektóre w ogóle nie odpisały, dwie były odpychające w rozmowie :D, z niektórymi gadka się urwała, ale kilka jeszcze pisze. Oto jedyny sukces (czarne szybki to okulary ):
    

    
   A oto przykłady porażek, więcej przykładów się nie mieści, za duży rozmiar załączników (ta po lewej miała niemiłą minę i niespecjalnie z urody, druga bardzo ładna):


   Wnioski? Wnioski mam takie, że mój Adam nie jest efektowny, powinno się chyba pisać krócej, ale nie tak szybko przechodzić do celu, a może po prostu jego twarz nie jest "ruchable"?
    
   Co sądzicie? Chujnia, czy nie ma chujnia? Wg mnie raczej "Boshe, chujnia":
    
    
    
  • Przez SennaRot
   Po przeczytaniu posta Brata @rarek2 i komentarza Brata @zuckerfrei, ze wróci do randkowania... a wracaj Bracie w sumie to niezła zabawa naszła mnie ochota na opisanie pewnej mojej "randki" wiele lat temu. Niech już to będzie nowy watek i każdy na pewno napisze jakąś ciekawą historię dla dobra nauki, rozwoju, zabawy, poczucia humoru.
    
   Akcja wydarzyła się hmmm jak miałem 20dziescia plus lat - więc na pewno ponad 10 lat temu.... albo więcej .
   Siedzę w mieszkaniu, piątek popołudniu i nagle dostaje smsa nie w 5 nie w 9 od pewnej dziewczyny. W sumie to poznałem ją na jakimś tam portalu randkowym i może dwa razy rozmawiałem z nią telefonicznie i jakoś kontakt się urwał. Nagle pisze "że, chętnie dzisiaj by ze mną wyskoczyła na miasto". Pomyślałem.... nie mam planów, brzmi okay, skojarzyłem ją w myślach i po zdjęciach pamiętałem, że jest całkiem niezła. Odpisałem jej "ok" po czym już nie pamiętam czy ja do niej czy ona do mnie zadzwoniła. Prysznic, ogarnąłem się, spakowałem dupsko do fury i jadę do centrum po drodze miałem ją zgarnąć pod wskazanym adresem... tak jak się umówiliśmy.
    
   Możecie się śmiać ale Wasz Brat @SennaRot dawno, dawno temu byłe lamusem do potęgi n-tej w relacjach z kobietami z mocnymi korzeniami białorycerskimi. Wtedy już trochę kumaty ale jeszcze nie do końca, bo dzisiaj już doskonale wiedziałbym, że to zasadzka. Każdy kto zna te gry już wyczułby, że ewidentnie coś tutaj nie gra.
    
   Jestem pod wskazanym adresem i przychodzi hmmm nazwijmy ją dla potrzeb opowieści "Magda". Ne pamiętam nawet jak miała na imię więc przypadkowe zupełnie imię jej teraz wybrałem. Magda wygląda dobrze, bardzo zgrabna wysoka blondynka, powiedzmy mocne 7 może nawet ósemka. Schludnie, dobrze ubrana, makijaż, ładne perfumy ale.... kiedy wsiada do samochodu przyjacielski pocałunek na przywitanie (w policzek) i wyczuwam alkohol. Tak, alkohol. Pierwszy alarm. Myślę sobie, coś mnie tknęło.... randka po alkoholu? Ktoś może powiedzieć może dziewczyna tak nieśmiała, że potrzebowała strzelić drinka aby wyjść z facetem ale to nie to. Swobodnie się czuje w mojej obecności na pewno nie ten typ.
    
   Alarm numer dwa. Parkuję furę, centrum dużego miasta i mam jakiś tam plan gdzie ją zabrać ale ona zaraz po zaparkowaniu proponuje miejsce do którego chce iść. Hmmmm dziwne prawda? Dzisiaj to wiem.... ale wtedy pomyślałem no okay i idziemy. Gadka się nawet klei, dziewczyna kontaktowa, wygadana, na pewno nie jest skrępowana.
    
   Prowadzi do klubu w centrum. Drinkbar, parkiet z muzyką do tańczenia.... w sumie nie najgorsze miejsce.... jednak coś tutaj nie gra podpowiada mi moja intuicja widząc jak Magda rozgląda się po całym klubie. Jest miła dla mnie, kontaktowa, mimo, ze pije kolejnego drinka ale wyczuwam, że to nie ja jestem w centrum zainteresowania....
    
   Zaczynam przeczuwać o co chodzi, powoli, bardzo powoli jak jakiś muł zaczynam sobie uświadamiać...... Nie jestem tutaj w tym miejscu przypadkowo.... ani ja ani ona ... i ona mnie do czegoś rozgrywa.... serio? Kurwa nie wierzę - pomyślałem sobie - chcę to zobaczyć, poczuć.
    
   Prosżę bardzo. Po chwili obok Magdy jest już dwóch kolesi. Typy byczków z siłowni. Modni, złote łańcuchy, tzw karki. Witając się ze mną grzecznie ale po chwili mnie ignorując zaczynają rozmawiać  z Magdą i nie jest to podryw tylko rozmowa dobrych znajomych (widziałem to od razu po tym jak się przywitali, siedzimy przy barze). Chwila i Magda sama oznajmia aby pójść na chwilę do loży jej znajomych, rzekomo przypadkowo spotkanych tutaj.
    
   Już się zapewne część z Was Bracia domyśla jaki finał tej historii. Ja idę - chce się sam przekonać jakbym nie dowierzał. Loża, dwie siksy słabej jakości, trzech może czterech kolesiów, Magda i ja. Siadam i obserwuję. Wzrok i spojrzenie jak ludzie na siebie patrzą dużo mówi. Zaczynam wszytko rozumieć mając to jak na obrazku. Jeden z kolesi to jej były albo facet z którym pewnie się pokłóciła może jeszcze dziś. Obstawiam który i pewnie się nie mylę. Wyszli sobie koledzy na balety i poderwali te dwie w loży. Magda celowo przyszła tutaj ze mną..... oczywiście rozegrała mnie, wykorzystała, do swoich celów jak jakiegoś frajera.
    
   Kyrwa od początku czułem, że tutaj coś nie gra. Układanka ułożona. Koniec. W sumie kolesie nic mi nie zrobili, patrzę na Magdę, która widząc mój wzrok uśmiecha się do mnie - znacie ten wzrok kobiety kiedy udaje niewinną i się uśmiecha .... nawet jak wie podświadomie, że skumałeś jej grę.
    
   Wstaję.... nie mam zamiaru uczestniczyć w tym teatrzyku... chcę się pożegnać i wyjść po prostu ale Magda jakby wyczuła moje intencje, łapie mnie za rękę i mówi: Chodź, chcę z Tobą zatańczyć. Wiem, wiem .... wtedy dałem się złapać i wbrew moim zamierzeniom (nigdy tego nie róbcie) idę z nią na parkiet i zaczynamy tańczyć. Tutaj zaskoczenie i niezłe zamroczenie. Magda jest na prawdę niezła. Zajebiście tańczy i wie jak się poruszać i wie jak dotykać aby pobudzić zmysły faceta. Jest w tym na prawdę dobra.... patrzy się mi przy tym w oczy mówiąc do mnie: .... zostań zobaczysz będzie fajnie.
    
   Nawet jak teraz sobie przypomną to mówię Wam Bracia.... zajebiście się ruszała ... wiecie co mam na myśli....
    
   Intuicja, To była intuicja. Bo analizę akcji w swojej głowie zrobiłem później. To intuicja podpowiedziała mi aby się stąd zwijać.
    
   Ja:  Spadam na mnie czas, miłej zabawy. (kurwa na tyle było mnie wtedy stać ale pamiętajcie Bracia byłem młodym lamusem)
   Magda: Przyszedłeś ze mną już idziesz, zostawiasz mnie tak?
   Ja: Myślę, ze nie będziesz się nudzić. (mówię dwuznacznie)
   Magda: Okay, pa.
    
   Wychodzę. Czuję dziwne emocje. Rozegrała mnie dla swojej gierki. Wiedziała, że będzie tutaj jej facet (eks) i umówiła się ze mną aby wywołać u niego zazdrość. Od początku to było dziwne. Czuję się jak frajer. Nie frajer by tam został. Pieprzyć to-  niech to będzie jakaś lekcja..... myślałem sobie idąc spokojnie uliczkami miasta po wyjściu z klubu.....
    
    
   Kończę Bracia bo i tak już za długo przynudzam. Jak sami widzicie nawet jednorazowa randka to zawsze może być jakaś lekcja. Jakie wnioski z tej krótkiej mojej opowieści?
    
   Nigdy nie róbcie czegoś wbrew sobie. Nie pozwalajcie sobą manipulować a kiedy to dostrzeżecie po prostu bez żadnych wyrzutów przerwijcie.
   Nie miejcie skrupułów aby przerwać spotkanie i kulturalnie się pożegnać jak Wam coś nie pasuje. Kiedy umawiacie się z kobietą na randkę a ta przychodzi i czujecie od niej alkohol.... to wiedzcie, że coś się dzieje
    
   Każdego kiedyś kobiety zmanipulowały, rozgrywały. To nie wstyd. Wstydem jest nie wyciągnąć wniosków. Nie zrozumieć gry.
    
    
    
    
    
  • Przez Sparky
   Przeglądając czeluść Internetu napotkałem takie oto wydarzenie Kobiety z Ukrainy i starsi Panowie z zachodu w poszukiwaniu "prawdziwej" miłości . 
    
    
    
   Link do strony z ogłoszeniami Pań  ----------------> http://www.loveme.com/
    
  • Przez Eleanor
   Na wstępie chciałabym nadmienić, że temat ten powstał za namową @Tomko i @Rnext 
    
    
   Penis, członek kojarzący się Paniom jako narząd służący do kopulacji, ale czy naprawdę musi służyć tylko nam- kobietom?       
    
      Dajmy mu zabawę, dajmy przyjemność, luz, niech gotowość, którą nam okazuje i nektar, którym nas chojnie obdarza nie służy tylko rozmnażaniu, ale niech się nie marnuje, tylko w kobiecych gardłach ląduje:) i wreszcie dajmu mu radość z baraszkowania w kobiecych ustach:)
    
     Każda Pani, która lubi robić lodzika, wie, a przynajmniej powinna wiedzieć, że usta kobiece potrafią zdziałać cuda. I nie jest to wcale takie łatwe, ale jeśli zależy wam na mężczyźnie będziecie wiedzieć jak się postarać aby mu dogodzić.
   Cipka, owszem potrafi działać, można zaciskać, ściskać, posuwać, ale cipka nie ma języka:))
    
      Zawsze traktowałam penisy moich mężczyzn z szacunkiem. Tak drogie panie członki naszych mężczyzn wymagają szacunku, pielęgnacji, zrozumienia, cierpliwości, ale nade wszystko delikatności. 
   Co lubią penisy: mokro, ciepło i przyjemne niespodzianki.
   Czego nie lubią: szarpania, gryzienia, wiadomo wszystkiego co może sprawić im ból.
   To nie wszystko, penisy lubią odpowiednią atmosferę, przyjemne zapachy, bodźce wizualne bez tego ani rusz, nasz twardziel pozostanie mięczakiem:)))
   Kiedy i gdzie: pora i miejsce, każde w sumie dobre:)) kwestia tylko intymności, penisy nie lubią jak coś je rozprasza no chyba, że jest to druga cipka 
    
      Osobiście wiem, że najlepszą porą, a zarazem miłym początkiem jest poranek:) żaden budzik tak nie pobudzi jak lodzik:))
   Opiszę teraz jak  to robiłam, gdy mój mężczyzna jeszcze spał:)
   Godzina 6 rano, budzę się i mam ochotę na igraszki:))) mój facet jeszcze śpi więc myślę, że trzeba go delikatnie obudzić:)) nikt nie lubi przecież jak przeraźliwe, nagle dzwoni budzik z rana, a więc....przystępuję do dzieła:
     Najpierw powoli delikatnie całuje sutki mojego mężczyzny, słyszę jego cichy jęk, ale oczy cały czas zamknięte...całuje dalej zmierzając do brzucha i niżej od czasu do czasu wysuwając mokry języczek...lekko się porusza, słychać jak szybciej oddycha...gdy dochodzę językiem do penisa, on już twardy i naprężony czeka by zakosztować moich ust:)) bez pomocy dłoni wsuwam go sobie do buzi, można powiedzieć, że wssysam go:)))) mrrr słyszę...gdy trzymam twardziela w ustach na chwilę się zatrzymuje...słychać jak wstrzymał oddech:)) wysuwam go powoli, aż do główki, by znów przytrzymując delikatnie ustami skórkę, ściągając ją lekko w dół, nie zaciskam przy tym mocno ust...lekko z wyczuciem, spokojnie bez pośpiechu rozkoszuje swoje podniebienie smakiem pożądaniaa, smakiem lubieżności pomieszanej z dominacją...
   ...tak, właśnie w tym momencie mam władzę, ale tylko dlatego, że mój mężczyzna mi na to pozwolił, to świadomość tego, że mi zaufał, powierzając we władanie moich ust swój największy skarb jest podniecająca....
    
     Więc posuwam ustami jego penisa, zaciskam usta by za chwilę puścić, gdy mam go głęboko w buzi robię wdech i...na wydechu wysuwam powoli z buzi..chwila przerwy, ale nie próżnuje...zabieram się za jąderka...o tak...one też lubią moj mokry, ciepły język..najpierw muskam ustami czuły punkt pomiedzy penisem a jądrami, stamtąd powoli przesuwam język do jąder, obejmuje ustami i wssysam delikatnie jajeczka do buzi...hmmm wysuwam i jeszcze raz i jeszcze i języczkiem zataczam kółeczka i wracam szybko do penisa, którego przez ten czas pobudzałam dłonią, tak tak ani na chwilę nie zostawiam mojego przyjaciela samego:))) mój facet już rozgrzany co jeszcze bardziej mnie nakręca...tym razem zdecydowanie wsuwam gorącego i mokrego penisa do buzi  jak tylko najgłębiej wssysam, i wyciągam i wssysam i wysuwam ustami cały czas zaciskajac i puszczając hmmm czuje w buzi jak jeszcze bardziej twardnieje, czuje pod językiem jego pulsujace nasienie, czuje że za chwile tryśnie...więc przyspieszam...mój facet chwyta mnie za głowe i przyciska...ssij ohhh słyszę..szybciej...ohhh i w tym momencie czuje gorącą spermę, która tryska mi prosto w podniebienie:)) hmm trzymam go w ustach, póki wije się w spazmach rozkoszy po czym połykam cudowny nektar... Powoli wysuwam go z buzi...delikatnie..i gdy jeszcze lekko pulsuje oblizuje go delikatnie bo przecież nie może się zmarnować żadna kropla tego boskiego nektaru:)
    
      To jest oczywiście lodzik z mojego punktu..hmm...robienia z rana:)) w zależności od sytuacji metody są różne, nie ma jednego sposobu, ja zawsze próbuje, smakuje, eksperymentuje w ten sposób uczę się:))
     A więc zapraszam Panie do dzielenia się doświadczeniami w tym zakresie:))))))
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.