Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Tomko robisz prostytutkę z logiki.

 

A więc jeszcze raz, chociaż nie muszę się tłumaczyć. Ja się z żydów nie nabijam i nigdy tego nie robiłem. Żaden z modów nie ma znanego, nieżyjącego już rabina z POCIĘTĄ TWARZĄ i nigdy nie miał w avatarze. A jakby tak było, poprosiłbym i normalny człowiek by zmienił avatar, bo co to jest za problem?

 

Grzecznie poprosiłem Lupele o zmianę avatara - czy to wielka prośba? Nie, banalna. Prosiłem, argumentowałem, ale w efekcie czytałem głupoty że inni mają rzekomego żyda w avatarza. Nie dość że nie posłuchał mojej prośby, grzecznej i przyjacielskiej, to jeszcze robił ze mnie debila publicznie. 

 

Więc na co on liczył? Że publicznie zrobi ze mnie osła, i ja podwinę ogon i zwieję pod wpływem tak naiwnej argumentacji że "inni mają gorsze avatary"? 

 

Dostałby dwa tygodnie wolnego - postawił się i chciał bana. No to go dostał. To nie piaskownica, tu jest normalne życie. Albo szanujesz kogoś, albo nie - tylko trzeba tego ponieść konsekwencje. Jak mnie poproszono żebym nie wstawiał filmików na YT z morzem, to to zrobiłem. Problem był jakiś? Nie. Ktoś normalnie mówi, to się to robi. Ale Lupele uznał, że albo jest nie do ruszenia, albo ma prawo mi na moim forum dyktować warunki bytowania tutaj. No cóż, to się pomylił.

 

Co do szokujących avatarów, polecą wszystkie pokroju Lupele. Ja nie mam do kościoła cienia sympatii, ale NA MOIM FORUM nie będzie walki za pomocą chamstwa, nienawiści, podłości i głupoty. Moje forum, moja walka, moje idee - i ja dyktuję tutaj warunki gry. To moje terytorium, i ja dyktuję zasady.

 

Jestem takim troszkę demokratyczno liberalnym dyktatorem :> Zróbcie sobie z Lupele własne forum, i też zostaniecie dyktatorami. Polecam, cudowne uczucie :>

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2017 o 23:31, Logan napisał:

 Ona: - co tu kliknąć? Ja: to. Ale zaraz trzeba będzie takie coś zrobić. Ona: - dobra, wiem, idź stąd. Po chwili: - Co tu mam zrobić? Ja: - mówiłem ci, że zaraz będziesz musiała to i to. Ona: - ale po co się wydzierasz? (ja mówię normalnie). Ja: - daj, zaraz to zrobię, ale jak ci mówię, że nie będziesz wiedziała co potem zrobić to było słuchać. Ona: - zaraz sobie zadzwonię po informatyka

Standradowa zagrywka, u mnie prawie na porządku dziennym ale ja z laską jestem 14 lat :D , jak dobrze że nie jestem żonaty. Wygrałem życie . A tak w ogóle to laska nigdy nie przeprosi, w sensie że ''czynami'' bo słowami to oczywiście że tak :) ale słowa bez podparcia w czynach są nic nie warte .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywista sprawa, że kobieta nie przeprosi w naszym typowym rozumowaniu, tu działa mechanizm wyparacia - ich natura.

Osobiście zdarzyły mi się przypadki kiedy lalunia przeprosiła, jednakże były to to sytuacje kiedy:

- była zdominowana 

- wciąż na haju

- miała OGROMNY szacunek, wiedziała, że nie ma przyzwolenia na wszystko

- zostałem niezdobyty

 

 

Tak więc moi drodzy, wszystko się kręci jak w kole fortunny, póki wygrywasz ( dominujesz), masz szacunek = stara się, więc usłyszysz te przepraszam kiedy coś odjebie, ale to taka walka z wiatrakami, bo nawet jak cie przeprosi  to tylko po to żeby dalej była w grze o twoje zasoby.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek

Zarcik taki

Co do "lumpele"to może to nieco naświetli

 

lupele

  • Plutonowy
  •  
  • lupele
  • Użytkownik
  •  664
  • 598 postów
  • 50.00 PLN

No witam. Wlasnie leze na plazy w Eilacie. Na termometrze 33st celsjusza. Czytam gazete wyborcza i popijam powem goldstar. A u was co? Nadal zima? Nawet mi was nie zal!

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nie mogłem edytować posta sorry

Więc moja prośba jest taka, żebyś zmienił avatar - może być wulgarny, ale nie łamiący prawa i ogólnoludzkiej moralności.



Moralność jest subiektywna :] Zawsze śmieszy mnie jak ludzie się tym zasłaniają, coś co nie ma żadnej wartości moim zdaniem. Bo czym jest moralność jak czyjeś widzi mi się?

Zachowania w stylu, że nagle się coś komuś odwidziało po dwóch latach i widzi problem tam gdzie go do tej pory wcale nie widział, podwójne standarty i szantaże (czyli wszystko co zaprezentowałeś w tym wątku) to jest sama śmietanka najgorszych kobiecych zachowań jakie wielokrotnie wałkowano na tym forum.


 A więc chcesz banować? Banuj - Sam topisz swoje forum i swoje dobre imie.

Wszystkie tresci na forum sa ogolnodostepne, wiec i wszyscy widza co piszemy i widza tez avatary. W swoich ksiazkach Marek tak bardzo nie lubisz tej instytucji zwanej kosciolem za wtlaczanie do podswiadomosci ciaglego umartwiania sie i jakiejs idiotycznej winy a banujesz uzytkownika za avatara z papiezem. A kim niby ten papiez jest jak nie przedstawicielem kosciola katolickiego? Najgorszej zarazy, ktora z pieknym Starym Testamentem nie ma nic wspolnego a jest firma nastawiona na zarabianie. No to moze nie papieza obraza a Karola Wojtyle? A czym sie rozni Karol Wojtyla od zwyklego dobrego chlopa, ktory pomoze i pomodli sie. Niczym. Nic obrazliwego w tym avatarze nie ma, jest wrecz zabawny bo chodzi tu o mine i tyle. Ta przepychanka jest idiotyczna. Nie wiem czy zbanujesz czy nie, ale ja sie przychylam do @lupele i widze tu wielki pawi pokaz ogona z twojej strony niczym sensownym nie poparty. Ugiales sie pod jednym postem uzytkownika, ktory malo co napisal na forum i banujesz goscia, ktory ma duzo lepsza reputacje i jest tu ponad dwa lata bo "o la boga papieza obrazajo!". Moja opinia jest taka, ze to strasznie slabe bylo. Tyle w temacie.


W latach 80-tych powstało mnóstwo filmów które dziś nawet nie by się nie ukazały z powodu cenzury - nekromantik, guinea pig itd. pierwsze podwaliny pod cenzury stworzyli sami klienci którzy nie chcieli takich bezceństw oglądać w kinie. Myślę że admin zachował się tak jak życzyli sobie właśnie "klienci" forum. Problem stary jak sądownictwo.

Nie zgadzam się sam do końca z adminem ale od tego nie uciekniecie nawet na takim 8chan z którego musieli wynieść pedofilów. Chyba że stworzysz sobie stronę fully P2P jak ZeroNet to wtedy możemy mówić o pełnej anarchii a tak - tu masz właściciela który jest i będzie bogiem czy nam sie to podoba czy nie. Zresztą, bycie w sytuacji gdy albo:
1) broni się wolności słowa ale policja może się przez to do*ebać (nie mówię że w tym przypadku ale zgłoszenie może zrobić każdy)
2) kasuje i ludzie bluzgają "cenzura".
oba przypadki są ch*jowe i zawsze bezpieczniej jest kasować, tym bardziej że te forum nie jest jakąś polityczną agitką.

Co do przepraszania, to mi sie zdarzylo, ze bialoglowa mnie przeprosila, ale to tylko po tym, gdy bylem wtedy stanowczy. Ale to nie jest zwykle przepraszam - to jest babskie przepraszam. Wiec jest okraszone wszelkiego rodzaju zmiekczaczami wydarzen. Zawsze bylo "przepraszam cie kochanie, ale mogles/byles/czemu nie zrobiles" itp. Zawsze byla proba rozmiekczenia i przeniesienia czesci winy na mnie. One to chyba wszystkie tak maja - bylo wiele razy w audycjach i ksiazkach o strachu przed wzieciem odpowiedzialnosci za slowa i czyny. Wiec nawet "przepraszam" nie moze byc proste i z pokora tylko zawsze kurwa cos musi byc. "Przepraszam, ze ochlapalam cie autem w deszczu, ale po co wychodzisz na pole w taka pogode?", Przepraszam kochanie, ze wzielam twoje auto bez pytania, ale powinienes napisac przy kluczykach "nie brac bez pytania"". Itd. Mozna mnozyc.


I z tego powodu wyrzuciłem takie, wku*wiające wręcz, słowo jak "powinieneś".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.