Skocz do zawartości

Pozegnanie


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym sie z wami pozegnac na jakis czas...Musze sie troche ogarnac wewnetrznie a takze podziekowac wszystkim uzytkownikom za pomoc ktora dostalem tutaj,mimo moich powtarzajacych sie pytanin;p Ale jednak musze sie sam uporac ze swoja samotnoscia i wewnetrznymi demonami ktore daja znac codziennie,dlatego musze ochlonac bo czasami wydaje mi sie ze zbyt duzo informacji na raz i chyba zbyt bardzo chce przez co nie idzie jak powinno .Byc moze jeszcze tu wroce poczytac co ciekawego macie do napisania bo nigdzie nie spotkalem sie z takim fajnym przyjeciem mimo ze jestem anonimowy..Moglem sie wygadac i popytac poprosic o rady za ktore jeszcze raz dzieki...Ogolnie mimo ze laczymy sie przez internet nigdy nie mialem tylu znajomych i bardzo chetnie kazdego dnia wracalem na to forum bo wiedzialem ze nikt mnie nie odrzuci :) Ale niestety ostatnio jestem zbyt zmeczony psychicznie i podejrzewam ze kolejna dawka informacji i tego wszstkiego moze mi zaszkodzic bo potrzebuje czasu zeby to ogarnac jak juz pisalem...Czesc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.