Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem tu nowy. Mój kolega w czasie naszego pobytu na Teneryfie puszczał mi felietony autora radiosamiec i w pierwszym momencie pomyślałem sobie: "kolejny frustrat, którego baba zrobiła w ciula...". Ale ziarno w głowie zaczęło kiełkować, przeczytałem też kilka tekstów autora. Doszedłem do, że wykonał całkiem fajną pracę układając to wszystko do kupy. Ależ oczywiście, od zawsze trwała swego rodzaju wojna płci. Analiza potrzeb emocjonalnych nas i kobiet przedstawiana przez autora dała mi do myślenia i dzięki niej zupełnie inaczej patrzę na żonę, na swoje poprzednie związki, skoro wiemy skąd pewne postawy wynikają, łatwiej nam to sobie w głowie poukładać, bez złości, bo często irytacja wynika z braku zrozumienia. Stąd moja myśl o przysłowiowym Bruce Lee. Wyobraźcie sobie, że idziecie ulicą i jakiś debil daje Wam z pięści w twarz - co większość z nas zrobi - no właśnie: odda, skopie, bo co ten dureń sobie myśli, żeby mnie bić. A co zrobiłby Bruce Lee? Pewnie bez kszty złości uśmiechnąłby się, i gdyby debil nic więcej nie zrobił, Bruce pewnie też by nie zareagował, bo Bruce czuje siłę. My też niczym zwierzęta często atakujemy trochę ze strachu. Jak wiesz, dlaczego baba zachowuje się tak a nie inaczej, to nie wywołuje w tobie złości ... 
Dzięki różnym analizom autora, można wieść szczęśliwsze życie w związku, mając na uwadze to, co każdej z płci jest potrzebne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zamknięty do czasu aż @pudel łaskawie zapozna się z regulaminem, przywita tam gdzie trzeba i wstawi awatar.

 

Tymczasem moja prośba do Braci: jeżeli widzicie, że ktoś zakłada temat bez awatara i wątku powitalnego, to proszę ignorować takie tematy. Skoro ktoś nie potrafi się wysilić i uszanować was poprzez przywitanie się i dopełnienie formalności, które wy spełniliście to zaczekajcie, aż łaskawie to zrobi.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.