Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Marek Kotoński

Jedni bawią się w realu, inni w wyobraźni :>

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w wieku tego młodzieńca oglądalem smerfy, a pod wieczór trzepałem z myślą o koleżankach ze szkoły :> A ten tu, skubaniutki, z piękną kobietą igra jak kot z myszą :>

• Like 5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po kilku głębszych zawsze wydaje mi się, że tak właśnie tańczę :lol: Tak serio, jest to super sprawa na panny. Szkoda tylko, że nigdy nie lubiłem i za bardzo nie umiem tańczyć.

To co Marek, zapisujemy się? :D

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Drizzt a tak naprawdę to wyglądamy wtedy mniej więcej tak :P Zaiste prawdziwi królowie parkietu :D

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta z 1 filmiku fajowa milfa , a ten link  wytrzymajcie :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"... Skoro tego chcecie.. Zabawmy się!- spojrzał na nich swoim rybim okiem, poprawił pas i popluł w rękawice. Jednym susem skrócił dystans pomiędzy nimi. Nie wiadomo kiedy sięgnął po broń.- Graj muzyko!- Krzyknął a miecze dźwięcznie zderzyły się ze sobą..."

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Umiejętność świetnego tańczenia to dla mężczyzny TOP-UBER-SKILL !

Każda kobieta Wam to powie :)

Cóż, chyba w ramach 'przezwyciężania własnych słabości' czas zapisać się do szkoły tańca.

No, tak. Taki ekstra-skill by mi się przydał. Bo owszem, tańczę. Ale szału nie robię ;)

S.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.