Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Zaloguj się, aby obserwować  
Marek Kotoński

Jedni bawią się w realu, inni w wyobraźni :>

Polecane posty

Ja w wieku tego młodzieńca oglądalem smerfy, a pod wieczór trzepałem z myślą o koleżankach ze szkoły :> A ten tu, skubaniutki, z piękną kobietą igra jak kot z myszą :>

• Like 5

Po kilku głębszych zawsze wydaje mi się, że tak właśnie tańczę :lol: Tak serio, jest to super sprawa na panny. Szkoda tylko, że nigdy nie lubiłem i za bardzo nie umiem tańczyć.

To co Marek, zapisujemy się? :D

• Like 2

@Drizzt a tak naprawdę to wyglądamy wtedy mniej więcej tak :P Zaiste prawdziwi królowie parkietu :D

• Like 2

Ta z 1 filmiku fajowa milfa , a ten link  wytrzymajcie :P 

"... Skoro tego chcecie.. Zabawmy się!- spojrzał na nich swoim rybim okiem, poprawił pas i popluł w rękawice. Jednym susem skrócił dystans pomiędzy nimi. Nie wiadomo kiedy sięgnął po broń.- Graj muzyko!- Krzyknął a miecze dźwięcznie zderzyły się ze sobą..."

Umiejętność świetnego tańczenia to dla mężczyzny TOP-UBER-SKILL !

Każda kobieta Wam to powie :)

Cóż, chyba w ramach 'przezwyciężania własnych słabości' czas zapisać się do szkoły tańca.

No, tak. Taki ekstra-skill by mi się przydał. Bo owszem, tańczę. Ale szału nie robię ;)

S.

• Like 1

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.