Skocz do zawartości

Pierwszy raz


Grim

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.03.2018 o 09:09, xawery982 napisał:

Kobieta przy stosunku pochwowym rzadko kiedy dochodzi. Z jakiej filiżanki fusów masz te dane?? Serio???

Mówi się, że pozycja na jeźdźca jest dobra, ale oczywiście kobitka dominuje... jak za często taką pozę będzie przybierać to jej gadzi mózg zakoduje, że chłop cipa i pipa. TU pół prawda .Narowisty koń czasami zrzuca jeźdźca. Lub usuwa łba przed chomątem. (te 2 sztuczki wystarczą a wręcz wcurwiaja i robią bałagan w sofcie samiczki) w wyniku czego bardziej chcą ujeżdżać. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2018 o 09:09, xawery982 napisał:

Kobieta przy stosunku pochwowym rzadko kiedy dochodzi.

Zależy od predyspozycji indywidualnych. Co kobieta to inaczej.

Moja różowa ma w 95 proc. stosunków orgazm pochwowy. A nie jestem żadnym ogierem z mega sprzętem, raczej poniżej przeciętnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Garrett Moja pierwszy raz wzięła do buzi po alkoholu. Jak dużo wypije to traci hamulce :D Na co dzień nie przepada za robieniem loda, ale po wypiciu to mnie nawet uraczyła "głębokim gardłem" :D 

 

Ostatnio robiliśmy to na stole. Ona leżała na plecach więc miałem dostęp do jej łechtaczki. Wystarczyło 10min żeby doszła. Ale nie zawsze mamy możliwość robienia tego na stole. Zazwyczaj robimy to na pieska więc nie mam możliwości pocierania jej łechtaczki, ona to powinna robić a zauważyłem że jakoś niespecjalnie chce. Czym to może być spowodowane że nie chce się sama pocierać? Kobiety tak mają czy tylko moja jest dziwna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Garrett V Good! Jeżeli chcesz trochę przyspieszyć, sypnij tekstem, że nie wyobrażasz sobie w przyszłości własnej żony która nie bierze do buzi. Jeżeli jest na haju to szybko poprawi ten niedostatek. 

 

Tylko ostrożnie bez ząbków. 

 

@Grim jedna z moich podczas stosunku nie chciała klikać myszki, gdyż uwłaczało to jej kobiecości tak mówiła, jak jest wie tylko ona i Marek Kotoński. :P

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Grim napisał:

Moja pierwszy raz wzięła do buzi po alkoholu. Jak dużo wypije to traci hamulce :D Na co dzień nie przepada za robieniem loda,

Musze chyba tak zrobić. Ale ostatnio udało mi się ją nakłonić do pocałowania Wacusia ;)

6 minut temu, zuckerfrei napisał:

Tylko ostrożnie bez ząbków. 

No własnie, jak nie jest obeznana (a nie jest za bardzo) to musi sie nauczyć BHP oralnego, haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei Ja z moją rozmawiałem żeby klikała myszkę bo wtedy łatwiej dojdzie, to później jak jej przypominałem o tym podczas stosunku to słyszałem tylko "zaraz", "za chwilę" i koniec końców nie doszła :D Kobiety to jednak dziwne stworzenia :D 

@Garrett Nie wiem jaka jest między Wami relacja, ale jakby w moim przypadku długo trwało "bezlodzie" to ja bym wygarnął dziewczynie że się mnie brzydzi i mnie nie kocha itd. Jeśli dziewczynie zależy na facecie to to zazwyczaj wystarcza ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, Grim said:

Ja z moją rozmawiałem żeby klikała myszkę bo wtedy łatwiej dojdzie, to później jak jej przypominałem o tym podczas stosunku to słyszałem tylko "zaraz", "za chwilę" i koniec końców nie doszła :D Kobiety to jednak dziwne stworzenia

Może rozmawiałeś w zły sposób - nie rozmawiaj z nią na męską logikę to delikatne stworzenie.

Jak już będziecie na golasa nie właź w nią od razu pobaw się nią rękami, jęzorem podkręć ją a następnie powiedz patrząc w oczy zdecydowanie, że strasznie Cię jara jak się dotyka i niech to zrobi sama i chcesz patrzeć (możliwe że się czai) komentuj że zajebiście wygląda i żeby dodać jej otuchy zacznij sam robić sobie dobrze łapskiem (tylko z wyczuciem abyś nie skończył przed dalszą zabawą) i tak powoli oswoisz ją i sama zacznie tak robić (jeżeli jest ogarnięta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pytonga Próbowałem ją najpierw podjarać ale to nic nie daje. Wstydzi się przy mnie masturbować. Nawet jak dochodzi do orgazmu to zakrywa przede mną twarz. Tylko ostatnio zdecydowała się na masturbację przy mnie jak robiliśmy to na jeźdźca ale kazała mi zamknąć oczy. Zdecydowała się na to tylko dlatego że spieszyła się na film :D Ja rozumiem że na początku mogła się wstydzić ale po tak długim czasie wydaje mi się że powinna już się przełamać tym bardziej że na loda i anal się przełamała więc nie wiem jak może wstydzić się masturbacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grim Co się nie da jak się da. Pochyl się nad nią mocniej, złap ją za włosy lewą ręką, prawą sięgnij przez biodra do łechtaczki i dajesz. Będziesz miał mniej pola do "klaskania o dupę", ale tarcie większe. Dojdzie 2x szybciej - zapewniam. 

Z masturbacją to tak jest, że się wstydzą. Po prostu. Może ma orgasm-face taki np.? 

http://www.ruthlessreviews.com/wp-content/uploads/2014/08/BreakCOMP4-485x250.png

 

@WysportowanyPrzystojny Wg dailymail terroryzm na zachodzie też nie istnieje. Więc takie źródło wiarygodne :D 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko a co ja jestem, robocop? :D Spróbuję ale wydaje mi się że będzie trudno długo wytrzymać w takiej pozycji i jeszcze skupić się na swojej przyjemności i utrzymać wzwód. To zasłanianie twarzy jestem w stanie zrozumieć, ale wstydzić się masturbować przy własnym facecie po tak długim czasie jest dla mnie nie do ogarnięcia :D 

 

Naszła mnie refleksja. Moja dziewczyna często opowiadała że ze swoim byłym przez dwa lata uprawiała tylko klasyczny seks w gumie. Mówiła też że jej chłopak często się żalił że nie miał loda i żebym ja doceniał to że mam. Po krótkim czasie udało mi się ją przekonać do full opcji :D Co to może oznaczać? Czy po prostu umiem rozmawiać czy ona mnie naprawdę kocha? Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2018 o 17:57, Grim napisał:

Naszła mnie refleksja. Moja dziewczyna często opowiadała że ze swoim byłym przez dwa lata uprawiała tylko klasyczny seks w gumie. Mówiła też że jej chłopak często się żalił że nie miał loda i żebym ja doceniał to że mam

Ludzie, a po co wy gadacie o swoich byłych, i to jeszcze w takim kontekście.

 

Jak ci zacznie mówić o byłym to jej powiedz: chapaj dzidę.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.