Skocz do zawartości

Robert Burneika vs Popek Monster


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, MichaelLevitt napisał:

Może jestem trochę opóźniony, ale zauważyłem że tak na prawdę Popuś kiedy nie jest na "haju" jest zwykłą "kupą" bez charyzmy, nudny, odmóżdżony .

Nie jesteś opóźniony. Takie są właśnie fakty - wieloletnie ćpanie, chlanie i jaranie zrobiło z Popka to co zrobiło

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta walka nie jest ustawiona, to wydaje mi się, że Koksu powinien ją wygrać :) może on nie jest zawodnikiem MMA i może bije kaktusy i rozwala arbuzy ale poza tym jest bardzo pozytywnym człowiekiem i z całego serca mu kibicuję i życzę wygranej :) najlepiej przez nokaut 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem oglądałem od KSW 17, wiekszosc w TV, ale bylem tez na 23, 2cos, 3cos, i ta ostatnia 39. Ostatni raz. I nigdy wiecej tego "wrestlingu" pod publike.

 

NIGDY, a więc koniec wpływów kasy ode mnie dla włascicieli KSW, po przedostatniej sie wkurzylem, ze problemy ze streamingiem, a na to pojechałem bo mam blisko i ze wzgledu na obsadę, ale koniec.

 

A co wkurzyło najbardziej ? jak z czarnych lubie nieraz pozartowac to walka Kamerunczyk vs Juras. PORAZKA, kto tak sedziuje, słowiki jakies chyba 29:28, 28:29, 29:28 smiech na sali... powinno byc 28:26 , 18:29 , 28: 21

Szkoda czarnego.

 

Albo walka Irlandyczka, moze cham, ale mial problem z rekawica i sygnalizowal sedziemu wczesniej, a sedzia nic, wiec go polak "nap..." w koncu sedzia niby zauwazyl i przerwal, a ten sie wkurzyl i odepchnal polaka, a polskie nacpane najebane bydlo nie widzi o co chodzi a gwizdze.

 

Dosc tej obory :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2017 o 18:06, manygguh napisał:

Popek może wygrać jak sprowadzi Koksa do parteru

Także tego. Dalej jestem zaskoczony mimo wszystko, jak tak walka się potoczyła i gdybym obstawił ją u buka, to bym przegrał. Nie opłaca się wykupywać tych streamów z Popkiem, bo jego walki trwają krócej niż 2 minuty, w jedną albo w drugą stronę.

 

 

Edytowane przez manygguh
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.