Skocz do zawartości

Ogromny laptop


radeq

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam czegoś do pracy zdalnej, aktualnie mam 15,5 calowy i słabo się na tym na wyjazdach pracuje i znalazłem coś takiego:

https://www.olx.pl/oferta/laptop-hp-pavilion-hdx18-18-cali-full-hd-tv-subwoofer-2x2-4ghz-17-CID99-IDc7UmB.html#c972ee0b32

 

Jakoś specjalnie mi na parametrach nie zależy, byle tylko filmy na full hd śmigały, na aktualnym kompie 1080p60fps już zacina. Czy powyższy się nada?

Chyba, że coś innego, z tym, że do 1k chciałbym się wyrobić. 

 

 

Edytowane przez radeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie Google Adwords (w sumie dwie-trzy zakładki w przeglądarce i kompa muli strasznie), jakieś excele, czasami World of Warcraft + filmy. 

 

Edit:

Pojechałem, przetestowałem i kupiłem. Na 1080p60fps na yt filmy śmigają. Zobaczymy jak będzie wszystko chodzić na czystej instalacji, z 4GB dodatkowymi ramu i dyskiem ssd. 

 

Zauważyłem teraz jeden problem, matryca jest przyciemniona, klawiszami funkcyjnymi nie da się już mocniej podnieść jasności, w ustawieniach grafiki też, w opcjach zasilania też na maxa. Po zainstalowaniu nowego systemu jest to samo.

 

Inwerter do wymiany? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.