Skocz do zawartości

Janusz Tracz masakruje tępe kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

fenomenalne są te filmiki, szczególnie ten co wstawiłeś Odlotowy, klasa i argumentacja jednak w tym przypadku trafiła mu się głupiutka dziewczynka która jedyne co w tej dyskusji miała to ciało ... ciekaw jestem jak Tracz poradziłby sobie z bardziej wyrafinowaną suką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Janusz Tracz nagrał pieszczoty z Irką" - "przecież do nietzschego nie doszło"... - ale chciała dać :D

 

Znalazłem po drodze ciekawy komentarz kobiecy:

 

Re: Irka i Jurek- Plebania
"Kto, twoim zdaniem, do kogo pasuje? Jurek do Irki? Ten wiecznie zasmarkany, mówiący przez nos i bełkotliwie (bo mało otwiera usta) wiecznie niezdecydowany, bezwolny pacan? Irka, owszem, mogłaby być nieco sympatyczniejsza, bo jest lekko nadąsana, ale przynajmniej urodą odznacza się niekiepską i - jak to mówią faceci - niezła z niej petarda. I do niej niby maiłby pasować ten dziamdziak Jureczek? Chyba tylko wzrostem, bo niczym więcej. :)))"

 

Jak widać komentująca bez problemu rozpoznała że Irka miała lepsze SMV i nie omieszkała wypomnieć Jurkowi słabości na tle wartości biologicznej: wzrost, niepewna mowa, niezdecydowanie (brak psychicznej władzy). Ona może być nadąsana, ale przecież ma dobrą dupcię, natomiast Tosiek już nie może mieć wad jakich ma - to jest ta "ekonomia miłości". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ostatnio oglądałem kilka odcinków i zastanawiałem czy Bracia podejmowali temat pan Tracza. Zawsze ze stoickim spokojem rozgrywa swoich rozmówców jak pionki. Powinna być lista filmików pokazujących beta providera i filmiki pana Tracza. Obowiązkowe do oglądnięcia dla każdego z forum. Chyba, że jest już taki temat z filmikami pokazującymi zachowania przegrywa.

 

Mam nadzieję, że odkop tematu ożywi go. Jutro przygotuje zestaw linków pana Tracza.

Edytowane przez slavex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 Mężatka całowała się z Traczem 
- najpierw twierdzi, że do niczego nie doszło... 
- a potem, że jednak nie może pokazać nagrania jej mężowi... (czyli do czegoś doszło...) 

Gdzie tu logika pytam....

 

 

 


Trochę długie - wersja pigułka od 18:40 - siostra proboszcza. A niby taka święta. 

Edytowane przez slavex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.