Skocz do zawartości

Wykop niszczy Isamu za pomocą Nymfy


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Bracia. Właśnie na Wykopie aż huczy przez rozmowę Nymfy - dziewczyny IsamuxPompa z jakimś kolesiem - Agnostykiem (taki nick), w którym Nymfa mówi, że Isamu ją rzekomo poniżał, groził i szantażował przez co rozstali się i Nymfa szuka teraz pomocy u innych ludzi. Link do wykopu na ten temat ---> https://www.wykop.pl/link/3764249/wyznanie-nymfy-na-temat-isamuxpompa-ponizal-grozil-i-szantazowal/

Możemy tutaj posłuchać jak Agnostyk z którym rozmawia Nymfa wprost mówi co ma zrobić jak np. specjalnie wymuszany płacz na komendzie kiedy będzie dawać zeznania w sprawie Isamu, mówić że boi się o swoje życie i swojego dziecka. Ogólnie ona chce go zniszczyć i wyciągnąć od niego jak najwięcej hajsu - dla siebie i dziecka które ma z Isamu, który ją utrzymywał nawet kiedy byli razem. Do tego zniszczenia używa wykopkowiczów, którzy tylko ją nakręcają i mówią na nagraniu, że chcą go przekopać i zabić.  Co do samej Nymfy to na nagraniu mówi, że Isamu "wmawia jej" że ona puściła się z innym oraz podpiera mu pieniądze. 

Ogólnie jest tzw. Drama na Youtube.

Co o tym wszystkim sądzicie Bracia? Czy Isamu będzie kolejną ofiarą zniszczoną przez kobietę, polskie prawi i białorycerzy? 

 

 

 

A jakby ktoś chciał to na Youtube też jest ---> 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MoszeKortuxy napisał:

Nie przyznaje się. Ona tylko mówi, że Isamu mówi do niej, że ona mu pieniądze kradnie, ale nie wiemy czy to prawda. Oni w tym nagraniu ogólnie kreują obraz Isamu na psychopatę 

 

Od 2:30 do 3 z kawałkiem :> 

 

@MoszeKortuxy

 

JEDYNE CO MAM SOBIE DO ZARZUCENIA to to że podbierałam pieniądze od niego.

 

Ona uważa że dobrze postąpiła i biało rycerstwo ją popiera, a isamu mówi że go okradła, i ma rację ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isamu to akurat nie moja bajka, ale gościu jest sympatyczny i go lubię. Temat jego i Nimfy znam z wykopu troszkę, i Isamu popełnił błąd krzycząc na nią (było coś o hajsie, żeby wreszcie zarabiała, czyli życzył jej dobrze) - ale widocznie mówił jej prostą rzecz x razy i nie kumała, to mu puściły nerwy. Dał się nagrać, jego strata w sądzie.

 

Wieczorkiem posłucham tego nagrania. A że go nienawidzą? No cóż, dobrze zarabia, jest popularny, to musi być nienawidzony.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isamu jeśli to czytasz to możesz już z tym nagraniem zgłaszać przestępstwo do prokuratury, dodaj do tego wydruki z konta bankowego, opisz kiedy i ile więcej pobrała niż miała pobrać. Proszę: art 278 kk par 1 & 5. :)  

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham i żenująca rozmowa - panna przyznaje się do kradzieży hajsu, goście namawiają ją do dziwnych zeznań nie mając żadnych dowodów.

 

Pewnie jest tak - ci kolesie którzy z nią gadają, zawsze chcieli ją puknąć. Ale puknął Isamu, bo zarabiał kupę siana i był psychicznie samcem alfa. Teraz te lamusy się odgrywają na nim pełni radości, i może nawet mają nadzieję że włożą Nimfie ha ha ha - nie włożą, a przynajmniej mają na to mikre szanse.

 

Oni chcą dramę - laska im daje miecz zemsty do dłoni. 

 

No ale posłucham całość i się wypowiem.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze działa na baby ten sam schemat: zasoby+siła+niezależność+huśtawka emocjonalna raz dobry/raz zły (emocje)

sama przyznaje na nagraniu że będzie następna kobieta. Gadzi mózg sprzed 2 milionów lat bierze górę nad logiką

Edytowane przez Takeo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MoszeKortuxy napisał:

Ogólnie jest tzw. Drama na Youtube.

 

Dramat. Dramat. DramaT. DRAMAT. Literka "T" na końcu, kuźwa. Nie obchodzi mnie XXI wiek i "ewolucja" lengłydżu.

 

Zastanawia mnie ilość plusów na wykopie. Przy komentarzach jasno potępiających Isamu. Ta przepaść między forumowym rozumowaniem a resztą internetu nie przestaje zaskakiwać.

 

Kojarzę gościa z jednego filmiku i z wyglądu. Nie szanuję, ekhem, dokonań artystycznych. Szanuję dokonania w kwestii fizyczności.

 

Póki co odpalam materiały i wstrzymuję się z osądami.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda coraz bardziej na zemstę Nimfy - nie wierzę jej w wielu zdaniach, chociaż to że ją bluzgał, to fakt. Ale padły mocne oskarżenia, molestowanie i właściwie gwałt, ci podjarani goście namawiają ją na zniszczenie Isamu - wreszcie mają szansę go zniszczyć.

 

Ale chyba przestaję się Isamu dziwić, że na nią wrzeszczał - Nimfa ma chamskie obyczaje, przerywa, nie daje nikomu dokończyć, jak z taką wieśniarą rozmawiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci kolesie z Agnostykiem to jacyś imbecyle - namawiają Nymfę aby poszła z tym do prawnika i jednocześnie zachęcają ją do kłamania i udawania jak np. z tym płaczem na komendzie czy ze strachem o swoje życie. Jak ten prawnik z pewnością trafi na to nagranie zwłaszcza, że ta sprawa może być głośna w całej Polsce bo Isamu to youtuber z ponad milionem widzów. Szykuje się mocna afera.

Wracając do Wykopu to oni chcieli już wcześniej zniszczyć Isamu po tej całej akcji Medusy z Danielem Magicalem kiedy Medusa, a  potem Rafonix stracili partnerstwo - chcieli jeszcze rozwalić Isamu ale im się to nie udało. Tutaj macie link do tej akcji ---> https://www.wykop.pl/link/3698455/isamu-nie-spadl-wykop-2-1-youtube-isamu-nie-stracil-partnerstwa/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się pojawiają pierwsze artykuły na temat tej akcji ---> https://apynews.pl/nymfa-wyznania-isamu-nagrania.

Jest tam też odpowiedź Isamu: "''Zanim prawda włoży buty, kłamstwo obiegnie Ziemię'' jak już większość wie dziś skończyło się szantażowanie IsAmU i zaczyna się etap niszczenia... dajcie mi z 2-4 dni abym zebrał całość i pokazał wam jak wygląda sytuacja cichej wody która brzegi rwie. Przez całą sytuacje mój kanał prawie od roku nie był taki sam bo ciągle ktoś mnie okradał i okłamywał i wywoził mi dziecko na wiele tygodni, a raz miesięcy... nawet o zdjęcia córki muszę się prosić... nie chciałem tego załatwiać przez internet ale widzę ze muszę usiąść i pokazać wam jak wyglądało moje życie od czasu poznania Amelki (pisze Amelki bo kiedyś zwyzywała moją mame za to ze powidziala do niej Amelio...) "

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym błędem tego gościa było to, że zrobił ten lasce dziecko, ta kobieta wnioskując ze sposobu wypowiedzi to kobiecy Sebiks ja kto kiedyś właściwie określił Marek. Z innej strony Isamu  wygląda na takiego co mógłby mieć nie taką i nie jedną, więc czemu widząc jaki to szlauf nie dał jej kopa w dupę i nie wyjebal za drzwi? zaślepiony cipą może być Sebiks albo poczciwina Mirek co dorwał jedną laskę w życiu i sie jej trzyma, bo wie, że jak nie to to już żadna, ale nie gość który widać, że i wygląda dobrze i zarabia dobrze i nie jest głupi + jest zaradny, nie rozumiem powiedzcie.

Edytowane przez WąsatySamiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę na szybko nakreślić jak to było. Był sobie DanielMagical ulubieniec wykopu nagle stał się sławny z ich pomocą, a oni się nim bawili. Rzucali mu kasę i niszczyli jego wrogów (np. Meduże 400-500k widzów miał). Stracił partnerstwo na yt i przestał być patronem kilku imprez itd. Wykopki poczuły siłę i moc, a tu się zdarzyło, że Isamu brzydko wyraził się o Magicalu. Postanowili go zgnoić za pomocą Magicala, no ale cóż za duży jest to zaczęli wszędzie szukać, aż coś znaleźli. Kropla drąży skałę i chcą go zniszczyć dla własnej tylko satysfakcji. Pewnie jeszcze kilka grup chce sobie coś podgryźć od Isamu i tak to jest. Użytkownicy wykop.pl chcą naśladować 4chana, który kilku celebrytów ośmieszył/ zniszczył i ma parę innych spektakularnych akcji na koncie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audycję o Isamu i Nimfie nagrałem, pewnie fachury wstawią jutro.

 

Co do Isamu, moim zdaniem wykop go nie zatopi bo jest znacznie za słaby. Isamu wynajmie dobrych detektywów i prawników, kilkunastu ludzi z wykopu w końcu beknie w sądzie i się skończy chojrakowanie.

 

Edit: wykopu siłą jest dużo ludzi. Ale i Isamu ma młodych fanów, którzy mogą kogoś hejtować.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gromisek napisał:

Mogę na szybko nakreślić jak to było. Był sobie DanielMagical ulubieniec wykopu nagle stał się sławny z ich pomocą, a oni się nim bawili. Rzucali mu kasę i niszczyli jego wrogów (np. Meduże 400-500k widzów miał).  Wykopki poczuły siłę i moc, a tu się zdarzyło, że Isamu brzydko wyraził się o Magicalu. 

Na prawdę "wróg" i źle sięwyraził, nie źle się wyraził tylko zachował się jak ostatnia kurwa chłopakowi młodemu, który chciał się wkupić w grupę przypierdolił w twarz przy ludziach żeby go ośmieszyć. Stary byk po siłowni i młody chłopak, co się ani bić nie chciał ani nie był w stosunku do niego złośliwy. Później się ziomeczki śmieją, że "Daniel jest na backhanda" żałosne i tyle, można z klasą komuś odmówić etc takie zachowanie jest żałosne zachował się jak ostatnia szmata i tyle.

Edytowane przez WąsatySamiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Experci z bracia samcy wydali osąd całej sytuacji, po jednym czy 2ch obejrzanych filmikach.

Tak się składa że znajomy miał styczność z tym psycholem i mam o tym typie co nieco info(nie z filmów).

 

Isamu to gość o cechach psychopatycznych. Takie świry powinny być izolowańe od głupiego społeczeństwa w którym żyjemy.

Jego filmy trafiają do młodych którzy później naśladuj tego socjopatę.

 

A co do laski to częściowo jest sama sobie winna, typowa Karyna lubiąca skurwielów.

Co do tych wrogów Isamu, wydaje się że nakręcają sytuację żeby się na nim zemścić.

 

Bracia wszystko wiedzą! Chcą zaoferować pomoc!  Może na zjazd go zaprosimy!!!??? Brawo

 

@Stulejman Wspaniały nagrywasz na spontanie, wydajesz osąd, bez żadnego przygotowania i robisz fejm temu pajacowi(mam nadzieję że nieświadomie).

Wiesz o tym że audycję obejrzy masa gówniarzy, ten psychol ma dużo fanów i to chodliwy temat...

"Myślę że to w sumie dobry chłopak" Nie pamiętam w których filmikach ale parę razy wspomniałeś że wczuwasz niebezpiecznych ludzi. No to tego hujka nie wyczułeś.

Typ lubi poniżać i upadlać słabszych od siebie ludzi. Ma na koncie tego typu akcje.

 

 

W nagranym przez Ciebie materiale audio twierdzisz że padło ze strony wrogów Isamu "bardzo bardzo wiele twierdzeń które zasługują na sprawę sądową".

Ja na jego temat mam info z reala ale długo nie szukałem w sieci... ten sam level.

 

 

 

Poradnik rozwodnika gratis? Za co kurwa gratis? Za to że jest popularny?

Coraz bardziej wyrafinowane socjotechniki do pozyskania widzów stosujesz Marku.

 

@Mosze Red jakieś art.?

Nie chce mi się szperać w tym syfie ale pewnie coś mocniejszego po sieci chodzi.

 

Co do społeczności wykop, robi bardzo dobrą robotę próbując wywalić tego patola jak i innych jemu podobnych z sieci.

Między innymi udało się wywalić jego kolegę Rafonixa z sieci partnerskiej Epic Makers i jakiegoś pajaca na M.

 

Porażka BraciaSamcy.pl :/

 

PS

Nie mam nic wspólnego ze Sławkiem itp.

Edytowane przez variantb
ort
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@variantb Ok, ok. To że Isamu jest cholerykiem i czasami bywa agresywny - wiem.

 

Ale czy ja z niego robię gwiazdę? No powiedz szczerze, ale tak bez kręcenia - podziwiam go gdzieś, daję jako wzór naśladowania? Ano nie. To sobie dodałeś w głowie, a tego nie było.

 

Co więc zrobiłem? Zauważyłem kurewską niesprawiedliwość - laska której wszyscy z nagrania nadskakują, przyznaje się do kradzieży pieniędzy z jego karty bankomatowej.

 

To nie zwykła kradzież, a ZNAK. Znak tego, że Isamu jej zaufał i dał dostęp do swoich pieniędzy. Nie robił tego ŻADEN psychol, którego znałem. Żaden.

 

Co to za psychicznie chory dewiant i potwór, który UFA SWOJEJ KOBIECIE?

 

Gdy oszustwo wyszło na jaw (dlatego o tym wspomina, i żaden z tych rycerzyków nie zwraca na to uwagi, a powinien), nagle Isamu stał się potworem.

 

Dziwne. Niepokojąco znajome... i coraz mniej dziwne, gdy zna się "algorytmy" postępowania "blachar". Okradała go, a jak się zorientował i przykręcił kurek z kasą, zaczęło się blokowanie dostępu do dziecka i niszczenie jego image w sieci, łażenie do jego wrogów i mówienie o jego najintymniejszych sprawach...

 

O takich akcjach Pań, piszemy na forum od lat. Mówię i piszę o tym od lat, i nagle wielkie oburzenie - dlaczego? Ujrzeliśmy schemat, bardzo częsty u rzucanych (i pozbawionych hajsu Pań), to o nim mówimy. A że trafiło na znanego youtubera, to wychodzi że się podlizuję... naprawdę?

 

Wykorzystam każdą okazję, by naświetlać pewne sprawy nieświadomym ludziom. To jedna z nich. I tyle.

 

I moja prośba; nie kłam. O rafoniksie zrobiłem audycję i artykuł na fejsie, gdzie uznałem go za niemoralną kurwę. Po co tak kłamiesz? Co chcesz tym osiągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.