Skocz do zawartości

Kościół katolicki znów wyciąga łapy po władzę


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Bracia. Właśnie natrafiłem na ciekawy artykuł w którym piszą o tym, że policjanci, wojskowi czy pracownicy Straży Granicznej z mocy ustawy są objęci opieką duszpasterską. Teraz ustawodawca podobną opieką otoczył także urzędników Krajowej Administracji Skarbowej. Jak myślicie co będzie dalej? straż pożarna? lekarze? nauczyciele? W ogóle w jakim my chorym kraju żyjemy, że kościół ma prawo "obejmować opieką duszpasterką" (cokolwiek to znaczy) świeckich urzędników państwowych? To jest już budowa państwa wyznaniowego w praktyce. Tylko czekać, aż Polska faktycznie stanie się wasalem Watykanu ;)

link do artykułu na ten temat: http://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/1047557,krajowa-administracja-skarbowa-dzialalnosc-duszpasterska.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co by zrobili ich stratedzy, to usiłowali mnie przekonać (przekupić, coś zaoferować, postraszyć demonami że niby mną kierują) - gdy to by nie dało rady, mogliby chcieć uderzyć. Ale by tego nie zrobili, ponieważ zrobili by ze mnie męczennika - więc milczą, bo oni to największa potęga świata, a ja tak mała pchełka, że nawet mnie nie poczują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w kościele ksiądz nigdy do niczego nie zmuszał, wrecz nakłaniał do cnotliwego życia - co w tym złego ? . Co on robi prywatnie to jest jego wolna wola, nic mi do tego,on bedzie odpowiadał za swoje. Problem jest o wiele głębiej niż sie wszystkim wydaje. Dr Krajski mówi o co biega, przedstawia na wszystko twarde dowody i nie ma za bardzo jak sie temu sprzeciwić . To jeden z niewielu którzy mówią otwarcie o tym problemie. Ksieża są zastraszani gdy mówią prawde. Polecam powęszyć .

 

I zeby nie było - nie jestem katotalibem .

Edytowane przez KevinMitnick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kościół był już zły jeszcze przed powstaniem masonerii. Jezus - twórca tej religii mówił o miłości i pokoju, a późniejsi katolicy mordowali odłamy swojej własnej religii jak np. Arian i to już w IV po Chrystusie. Oni już 400 lat po Chrystusie całkowicie odeszli od jego nauk, a co dopiero 2000 lat? Katolicyzm to zwykła zaraza i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.