Skocz do zawartości

Może tu zamieszkam?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Dwie działki budowlane. 

 

Na jednej masz domek, który docelowo może być dla gości jeśli postawisz drugi dla siebie.

 

Są lasy, jest jezioro, cisza spokój.

 

Na drugiej działce można postawić 4-5 domków wypoczynkowych, jakąś wiatę i w sezonie zarabiać, spokojnie przez jakieś 100 dni w roku, każdy będzie pracował. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczciwością i pracą ludzie się bogacą.

 

:D:D:D

 

a tak na poważnie... właśnie przesłuchałem audycję z tym frywolnym chyba jakimś i wspomniałeś tam, o zarobkach, że nie robisz tych sympozjów czy szkoleń na których jest hajs i nie wyciągasz tyle co PUA. Mnie obchodzi tylko moja kiermana i nie obchodzi mnie ile Ty tam zarabiasz to oczywiste ale gdybym był na Twoim miejscu teraz na tym etapie co jesteś z tym co do tej pory osiągnąłeś i tym co dałeś praktycznie ZA DARMO społeczności w internecie skupiłbym się już tylko na czesaniu hajsu i tych przedsięwzięciach co go szybko przyniosą. Łącznie z reklamami i tego typu. Jest taki etap gdzie ma się już w dupie opinie innych i powinno się liczyć tylko sałatę. Ty właśnie tutaj jesteś.  Twój wybór Twoje życie. Ja bym czesał sałatę i śmiał się z hejterów co by pierdolili swoje.... masz hajs masz szacunek ludzi. Życie. Twarda gra bez żadnych skrupułów. Tam gdzie pieniądze tam nie ma sentymentów. To nie sprzedanie się. Spzredanie się to wymysł zazdrośników. To ustawienie się i tyle.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Endeg napisał:

Czyżby następowała reorientacja czystej duchowości w obszar dialektyki materialistycznej? 8O  ;-)

 

Już Osho pisał, że Budda czai się w Zorbie. ;)

A co do ogłoszenia to domek fajny, ale ziemi chyba za dużo na własność by nie było za te 130 koła, bo:
 

Cytuj

Działka o pow: 10200 m2 wraz z udziałem 1/50 w działce 131/6 cena 80 000 zł z domkiem

 

Za 80k jest domek plus 204m2 działki?:blink: Albo czegoś nie ogarnąłem do końca heh.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały jak to jak zarobić ? Po prostu ciężko zapierdalać. Zatrudnij się gdzieś na budowie. Szukają masę ludzi i dużo płacą. Szybko dorobisz. Albo wyjazd zagranice też gdzieś na budowę lub na zbieranie truskawek czy na platformę wiertniczą. I wtedy szybko sobie zarobisz na wymarzony domek. Ewentualnie dokształć się. Poucz się obsługi jakiś programów komputerowych i systemów i szukaj pracy w IT lub czymś pochodnym np. konsultant ERP lub Project Manager. Albo jako tester manualny ( klikacz) - można dużo zarobić i szybko awansować.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Marek wie, że Ci co mu na prawdę kibicują i prawdziwi jego czytelnicy życzą mu ogromnego sukcesu finansowego. Chcę aby Marek nie szukał jakiś drewnianych domków za 100 parę tysięcy tylko ładnego, nowego, komfortowego domu o wysokim standardzie za bańkę. Przed nim nowy samochód wyższej klasy. I tyle, i więcej. Zazdrośnicy są, byli i będą. Nawet jak sobie kupił wieżę za dwa klocki czy ileś tam to podobno to ktoś zhejtował. No śmiech na sali, kurwa ludzie.... dla normalnych ludzi to się w głowie nie mieści.

 

Podobnie reklamy. Nie używasz Marku różnych produktów? Nie lubisz pewnych produktów? Oczywiście, że używasz, lubisz i pożądasz więc dlaczego nie miałbyś ich reklamować? Wszędzie, niech tylko hajs się zgadza. I powtarzam prawdziwi zawsze będą Ci kibicować.

 

To tylko moje zdanie i moja opinia. Nie jestem hipokryta. Ja bym czesał hajs powtarzam przy każdej sposobności. Każdej. Ktoś powie sprzedaje się? Hahahaha  w tym kraju, w tym czasie aby jakikolwiek grosz dostać od kogoś to trzeba sobie na prawdę kurewsko ciężko na to zapracować. Tutaj na tej ziemi nie ma nic za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pogromca_wdów_i_sierot napisał:

Za 80k jest domek plus 204m2 działki?:blink: Albo czegoś nie ogarnąłem do końca heh.

 

Z opisu wynika, że są dwie działki 10200 i 10218 metrów kwadratowych + dodatkowo udział w działce z dostępem do jeziora 1/50. Czyli przypuszczam, że więcej działek jest na sprzedaż, a żeby uatrakcyjni ofertę jedną z dostępem do jeziora podzielili na 50 części tak, żeby każdy mógł legalnie korzystać, kto kupi posesję.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SennaRot napisał:

Wszędzie, niech tylko hajs się zgadza. I powtarzam prawdziwi zawsze będą Ci kibicować.

Zrobiłeś bardzo dużo dla innych,zacznij robić też coś dla siebie.

Kasa i idea nie muszą się kłócić, jeść coś trzeba...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pomysł z robieniem głupot przed kamerą w Twoim przypadku byłby kiepski trochę bo ty masz bardziej poważnych klientów (książki, nagrania synchroniczne itp.) więc takie akcje tylko zraziłyby do Ciebie twoich obecnych czytelników i słuchaczy. Chyba, że otworzyłbyś nowy kanał i miałbyś jakieś przebranie, które przede wszystkim zakrywałoby Twoją twarz. Wtedy mógłbyś odwalać akcje jak Rafatus :lol:

Np. DanielMagical zrobił 3 dni temu na swoim streamie cel "Na dom dla rodziny - 200000zł". Od tego czasu zarobił już 7 tysięcy z samych donejtów, do tego jeszcze dochodzą wpłaty na jego Paypala ( czasami ludzie wpłacają mu po kilka stów w 1 donejcie) + kupywanie jego koszulek i innych gadżetów. Tylko on ma 127 tysięcy widzów, a ty w takim razie musiałbyś zaczynać od zera więc ciężko byłoby na początku.

DanielMagical i Rafatus zrobili zwyczajnie internetową wersję Big Brothera na żywo.

Edytowane przez MoszeKortuxy
Inne sformułowanie zdania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Mosze Red napisał:

jedną z dostępem do jeziora podzielili na 50 części tak, żeby każdy mógł legalnie korzystać, kto kupi posesję.     


Hahaha juz wyobrazam sobie Januszy co kupili te dzialki i beda plotki stawiac, zeby po ichniejszym nie chodzic. Gieodete wzywajta, zeby podzial zrobil i paliki wbil. A pozniej sie zabetonuje slupki, postawi siatke i bedzie.

Swoja droga przypomnialo mi sie, jak na cmentarzu mojej s.p. dziadkow opiekunowie sasiedniego grobu zagipsowali plotki z lancuchem w polowie przejscia, zeby po ich nie chodzic. To bylo poklosie afery, ze moja matula czasem kladla na ich grobie jakis znicz czy miotelke zanim posprzatala nasz. Kurwa nie klamie was - przejscie mialo 0,5m miedzy grobami. Ci jeszcze na pol podzielili. Matula moja prawie sie polamala tam wieczorem kiedys. Zgloszenie do zarzadu cmentarza i na nastepny dzien nie bylo juz.

Ludzie to zajadle ku..y i centusie jakich malo.

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicy nic nie ma. Przynajmniej na razie.

Strach tak trochę w nocy zasnąć spokojnym snem.

 

Co do reklam - delikatnie wkomponowane, nie narzucające się, na wysokim poziomie - nie miałbym nic przeciwko.

Aha ... @Stulejman Wspaniały kup tą kamerkę Sony :). Przecież w audycji chodziło tylko o smartfona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz twój kanał bardzo ładnie się rozwija, trzeba o to zadbać i promować swoje produkty, a i poszerzać ich asortyment. Może napiszesz jakąś książkę o rozwoju duchowym, ale prostym językiem bez zbędnego pierdolenia. Metody medytacji, twoje doświadczenia, co z tego płynie, a i odnośniki do innych systemów. Takie kompleksowe wprowadzenie dla początkujących a może i dla zaawansowanych. W sumie im bliżej natury, tym bliżej Boga i pomysłów się dużo tworzy, a pomysły to $$$, więc fajnie było mieć taką działkę ^^. Pytanie, czy byś się nie zawiódł, bo w marzeniach wszystko jest wygładzone, ale w sumie jak ma się $ to wszystko sobie można pobudować itd.

Edytowane przez Gromisek
literówki.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Geralt napisał:

@Stulejman Wspaniały jak to jak zarobić ? Po prostu ciężko zapierdalać. Zatrudnij się gdzieś na budowie. Szukają masę ludzi i dużo płacą. Szybko dorobisz. Albo wyjazd zagranice też gdzieś na budowę lub na zbieranie truskawek czy na platformę wiertniczą. I wtedy szybko sobie zarobisz na wymarzony domek. Ewentualnie dokształć się. Poucz się obsługi jakiś programów komputerowych i systemów i szukaj pracy w IT lub czymś pochodnym np. konsultant ERP lub Project Manager. Albo jako tester manualny ( klikacz) - można dużo zarobić i szybko awansować.

 

 

Na budowie płacą ok. 2 tysiące na rękę, jeśli zapłacą i dobra budowa, ani coś Ci nie urwie bo cebulak przyoszczędzi na ochronie pracownika. Czyli licząc że normalny dom do lekkiego remontu to 400 tysięcy, to musiałbym nie jedząc, nie pijąc, śpiąc na dworzu itd. pracować 200 miesięcy, czyli ok. 17 lat. Czyli ok. 60 tki uskładam na dom, a jeść i pić oraz spać będę na śmietniku.

 

To ma być "szybko"? Uwielbiam takie mądrości, jak to ciężka praca spełni Ci marzenia. Ciężka praca w Polsce, tworzy wraki ludzkie, które zaoszczędzone pieniądze przeznaczą na leczenie zniszczonego zdrowia, a później szybka śmierć na zawał. Reszty już nie będę komentował.

 

 

Co do reklam - nie będzie ich u mnie. Reklamuję tylko swoje produkty, ale i o to wielu ma ból dupy. Najlepiej jakbym w ogóle nic nie sprzedawał, wtedy byłbym "uczciwy".

 

 

A skoro tak piszecie że są takie akcje z działkami, to podziekuję za tę ofertę. Jak najdalej od ludzi, i większa działka - to jest to, czego pragnę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Tylko skąd wziąć hajs? Może zatańczę nago pijany i zarobię z donejtów?

Patronite na yt. Coaching raz dziennie. Jak masz jakąś działkę nad Bugiem i nie jeździsz tam, to sprzedaj swoją część. Wiem, że powiesz, że odpada. Ale jak chcesz szybki hajs to tak będzie prawdopodobnie najszybciej. Przelicz to. Z patronite wyciśniesz z 5k miesięcznie. Z coachingów 30k miesięcznie. Za działkę nie wiem. Jakieś nowe nagrania, kodeks samca,  książka o biznesie z Redem. W rok byś nazbierał pół bańki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manygguh Z działką jest problem, ci państwo którzy ją kupili, chcą odkupić ale na raty kilkanaście lat, bo niby hajsu nie mają. Poza tym to na rodziców jest. Coaching aż tak nie schodzi, żeby codziennie byli klienci.

 

@SennaRot ale ja nie do Ciebie to pisałem, tylko do Geralta. Latami uczyć się pisania i mówienia, żeby iść na budowę nosić cegły :>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie zasuwania w robocie zacytujmy:

 

"Człowiek poświęca swoje zdrowie, by zarabiać pieniądze, następnie zaś poświęca pieniądze, by odzyskać zdrowie. Oprócz tego, jest tak zaniepokojony swoją przyszłością, że nie cieszy się z teraźniejszości. W rezultacie nie żyje ani w teraźniejszości, ani w przyszłości; żyje tak, jakby nigdy nie miał umrzeć, po czym umiera,tak na prawdę nie żyjąc."

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.