Skocz do zawartości

Jeden z najagresywniejszych youtuberów Rafonix, "obsrał zbroję"


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Jeden z najagresywniejszych youtuberów Rafonix, "obsrał zbroję"

Nie wiem co to za ktoś, o co chodzi jednak obejrzałem filmik i znam mowę ciała. Ten chłopak w niebieskim zesrał się całkowicie. Próbuje jakoś wyjść z sytuacji nieudolnie ale jest zesrany. Mowa ciała. Czy może się mylę i to tylko moje odczucia?

Edytowane przez SennaRot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SennaRot Dłoń mu drży, nieudolne próby zamienienia sytuacji w żart, próba zakumplowania się z napastnikami którzy już zobaczyli w nim frajera.

 

I żeby było jasne - ja nie wyśmiewam tego, że on się nie chce bić z kilkoma chamami, bo sam bym nie chciał, tylko że to człowiek agresywny w sieci i gnojący słabszych; tworzący image kozaka. No i tu wyszło, że kozakiem jednak nie jest. A są tacy, znam takich osobiście, co mimo przewagi chamów by zrobili tam rzeźnię.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc "zesrał" miałem na myśli właśnie odczucie strachu co zdradza moim zdaniem jego mowa ciała. Psychopatą nie jest.

 

Nie wiem kto to i nie interesuje się tymi youtuberami. Oczywiście nie potępiam go ani nie oceniam negatywnie. Był w miejscu publicznym, świadkowie itp. Wiadomo o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest filmik jak jeden ziomek do niego się spruł na ulicy, kiedyś razem robili funny telefony, też się osrał. Obejrzyj sobie na yt "rafonix legendarny drunk stream" chyba te opowieści jaki z niego kozak nie są do końca prawdą : < Prawdą jest że chłopak nie miał za młodu kolorowo w domu ale to nie usprawiedliwia jego zachowania. Łokieto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już stare nagranie ale pokazuje nieco prawdy o Rafonixie. Niby napinacz i internetowy kozak, a bał się solowy z jakimś pijanym typem. Nie wiem czy wiecie ale Rafonix był w ośrodku wychowawczym.

Tutaj film o tym: 

 

Rafonix podobno też został pobity przez 15 typów. Ale osobiście sądzę że zawyżył tą liczbę. 

Film na ten temat:  

 

 

Rafonix już rok temu atakował DanielaMagicala, a teraz to robi po raz kolejny. Na swoim dzisiejszym streamie powiedział, że ma ochotę zniszczyć Magicala, żeby ten odszedł z Youtube czym nawiązywał do ostatniej kłótni Magicala z Baobabem czyli Sebą. 

Film na ten temat: 

 

 

Teraz Rafonix ma dramę z Medusą (Właśnie tym youtuberem, który wraz z kolegami pojechał w nocy do DanielaMagicala aby go pobić, a skończyło się tym, że rzucili butelką w jego okno po czym uciekli). A drama jest o to, że Medusa nie wziął Rafonixa na skok ze spadochronu, który obiecał mu wcześniej Medusa.

Film na ten temat:

 

Ten Rafonix już wcześniej chciał zniszczyć DanielaMagicala i nawet mu groził pobiciem. Ogólnie Rafonix na swoich streamach wpomniał gdzieś, że chodzi od niedawna na jakieś sztuki walki do jakiegoś klubu - razem z tym Adamem (koleś w niebieskiej koszulce) o ile się nie mylę.

film na ten temat: 

 

Edytowane przez MoszeKortuxy
Chciałem uzupełnić mój post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze irytowała mnie ta część YouTube z gierkami, bo tam zawsze było piekło nienawiść itp. trudno było i jest znaleźć na prawdę w porządku streamera.

@MoszeKortuxy i @Stulejman Wspaniały 

Rafonix ma niezłego krokodyla, większego ma tylko Daniel Magical :D 

A tak na poważnie, według mnie Rafonix zrobił duży postęp, zmienił się na lepsze. Niegdyś próbował zgrywać wielkiego twardziela, teraz wie że nie tędy droga. 

Daniel-a Magical-a który osiągnął w krótkim czasie szybką karierę, szybkie pieniądze, szybką sławę m.in dzięki portalowi .... wykop.pl, nie wiem jak wy, ale widzę tam tragedię .Wisi w powietrzu. 

Po prostu jak oglądam tego Big Brothera, to od razu wczuwam KROKODYLA :D który zastanawia się nad egzekucją nad którymś z członków rodziny . Takie specyficzne przeczucie mam, że coś tam musi się złego niedługo stać .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o poziom zepsucia i degeneracji człowieczeństwa, to Rafonix jest znacznie gorszy niż Daniel. Ale jest przystojniejszy, szczuplejszy i agresywniejszy - czyli ma więcej cech szanowanych społecznie. Daniel przez nadwagę i brak golenia, wygląda jak brudas niekiedy. Do tego nadwaga, w mieszkaniu syf i mamy łatkę tłustego śmierdziela.

 

Daniel mógłby streamować swoją zmianę - dogadać się z jakimś klubem, i chodzić na boks, siłownię, do stylisty. Zrobić się z prostaka w kozaka. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Daniel mógłby streamować swoją zmianę - dogadać się z jakimś klubem, i chodzić na boks, siłownię, do stylisty. Zrobić się z prostaka w kozaka. 

 

Tzw. Dobra zmiana. :) Już kiedyś robił filmiki z takiej "transformacji", zaczął ćwiczyć, ograniczył %, ogarniał szamę itp. ale nie potrwało to zbyt długo. 

Miał słomiany zapał. Zresztą większość oglądających go szuka beki i dymów, nie dobrych wzorców, nie przysporzyłoby to chyba popularności.

 

Fajnie, że ma/miał swoje pięć minut, nieraz poprawiał mi humor w przeszłości kiedy jeszcze licznik subów pokazywał mniej niż 15 tys.

Wpłacałem mu hajs sms'ami, nawet na jakimś oddshocie było moje pseudo.

 

Ale mocno w matrixie siedzi, jego rodzina, chociaż w pewnym sensie sympatyczna i nic do nich nie mam, raczej jest mocno odbiegająca od poprawnych relacji międzyludzkich.

Kiedyś jakąś dupę zapoznał, mówił na streamie, że 28 lat i dwójkę dzieci, ale da radę jak coś - to mnie jebło, jaki może być łatwy do zmanipulowania i dojenia.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Skąd bierze się w Was zainteresowanie ludźmi, którzy właściwie nic sobą nie reprezentują? Z ilości bluzgów :)?

 

@Stulejman Wspaniały - unikaj tego typu filmów zwłaszcza ze względu na generowane przy tym negatywne emocje - IBS się chętnie tym nakarmi. Szkoda Twojego czasu i zdrowia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Mylisz się Marku! Daniel ma założoną maskę, do której już przywykł. Chociażby analizując jego zachowanie, wtedy kiedy powiedział sebie że nic o nim nie będzie mówił. I jak to się skończyło? no właśnie, nie długo trzeba było czekać na ukazanie się jego prawdziwego JA. Przypominam, że byli to przyjaciele od dziecka! Oj krokodyl mu się wygryzł, na dobre.

Wciąż dziwi mnie to, że go bronisz tak bardzo bronisz i jesteś za nim. Daleko mu do naszych ideałów, i twojej ideologi. 

@MoszeKortuxy Najgorsza cecha rafonixa, to ta chęć zemsty, czy też chęć wywołania krwawej wojny. Odkąd się uspokoił, jego grupa widzów się zaczęła kurczyć - dowód na istnienie "CROCO" :D 

@azagoth Faktycznie, może się to wydawać głupie, że coś takiego oglądamy, nawet ja sam siebie czasem pytam po co to oglądam? 

I wiesz? osoby które interesują się psychologią i rozwojem duchowy znajdą odpowiedź na to pytanie :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafonix też jest inteligentniejszy i bardziej doświadczony życiowo (Dom dziecka, a następnie ośrodek wychowawczy) od Daniela. Jak wyżej wspomniał @Pogromca_wdów_i_sierot Daniel bardzo mocno siedzi w matriksie oraz ma dziewczynę - Agnieszkę i on chce mieć z nią dzieci i to jak najszybciej. Agnieszka nie chce natomiast mieć dzieci (Może opatrzność chroni Daniela za jego głupotę). Jest to pierwsza dziewczyna Daniela ogólnie w jego życiu. Daniel ma Agnieszkę od pół roku (czyli akurat od czasu kiedy jego kanał nagle zaczął bardzo szybko wzrastać i pojawiły się większe pieniądze ;)). Największym problemem Magicala jest tak naprawdę jego rodzina i przyjaciele: 

 

a) matka czyli Gocha jest alkoholiczką i palaczką, która zdradziła Ojca Daniela aż 2 razy (6).  Dla niej ważniejsze jest piwo niż jej młodszy syn Łukasz (którego ma właśnie z innym ojcem ;)) przez co Daniel musiał zabrać Łukasza z domu i dać go do Agnieszki z którą Magical też mieszka. Moim zdaniem Daniel powinien zapisać matkę na AA, ale ona sama tego nie chce. Wszystkie streamy Daniel robi zawsze w mieszkaniu Gochy, z którego ostatnio dostali list dotyczący ich eksmisji. 

 

b ) Jaca - to nie jest tak naprawdę żadna rodzina Daniela ale obecnie jest on w związku z Gochą i razem z nią mieszka. To także alkoholik, palacz i dodatkowo Jaca siedział w więzieniu. Na streamach można czasamiusłyszeć jak kłóci się z Gochą, a raz nawet ją uderzył. Mimo to Jaca to jedyna osoba realnie zaangażowana w remont ich mieszkania oraz on siedzi najmniej się odzywa zazwyczaj.

 

c) Arsen - kuzyn Daniela. Na streamach pojawia się od niedawna. Z tego co wiemy to koleś który był bity przez ojca kiedy był mały (Daniel tak samo) przez co się jąka co wykorzystują widzowie. Jest też alkoholikiem i hipokrytą jednocześnie, ponieważ uważa, że "rodzina jest najważniejsza" a jego dziewczyna wraz z jego dzieckiem odeszli od niego ze względu na jego alkoholizm, a on nic z tym nie zrobił - czyli alkohol jednak jest ważniejszy ;) Poza tym to typ, któremu włącza się "Agresor i Tryb Boga" kiedy trochę wypije. (Chciał pobić Rafonixa rzekomo).

 

d) Seba (Baobab) - obecnie skłócony z Danielem przez jego ostatnią akcję na której Daniel wraz z kolegą Walterem chcieli pomalować długopisem na streamie Sebę wbrew jego woli i pokazywać to widzom oczywiście. Seba jednak był świadomy całej akcji i wygarnął co myśli o Danielu a ten go wyrzucił z domu i wyjawił sekret (Seba ma kuratora za seks z 13-latką) mimo, że wcześniej na tym samym streamie Daniel obiecał Sebie że nie wyjawi jego tajemnicy. Baobab chyba 2 tygodnie temu wraz z Łukaszem rzucił petardę przez którą potem wywiązała się bójka z sąsiadami. W bójce brał udział Daniel i przez to trafił na 48h na dołek. Seba miał też podobno okradać Daniela i jego rodzinę o czym często mówiła Gocha. Jednak dla widzów Seba jest wręcz nieodłączną częścią streama ponieważ pojawiał się na nich od bardzo dawna i pomagał Danielowi zyskiwać popularność na Youtube więc brak Seby tylko przeszkodzi Danielowi w zdobywaniu nowych widzów.

 

e) Łukasz - przyrodni brat Daniela. Ma kuratora i jest ciągle możliwość, że jeśli sytuacja w rodzinie Daniela się nie poprawi to Łukasz trafi do Domu Dziecka. Pomagał Sebie w rzucaniu petardą przez którą wywiązała się późniejsza bójka która zaowocowała zamknięciem Daniela. Łukasz przez swój wiek i dozór kuratora jest "kulą u nogi" dla Daniela ponieważ musi on organizować tak streamy aby nie było w pobliżu Łukasza, gdyż na tych streamach ewidentnie widać ciągły alkoholizm, przekleństwa, pijaństwo i syf w całym domu - co przecież może obejrzeć sobie kurator i zabrać potem Łukasza.

 

Tutaj macie film o tym, że Daniel chce zostać ojcem a matką ma być Agnieszka.

 

Rafonix natomiast swój 1 raz miał z prostytutką, potem był jeszcze kilka razy u prostytutki (1 i 2). Obecnie ma dziewczynę Kingę z którą jakiś czas temu się rozstał, ale znów są razem. Rafonix dodatkowo też hejtuje białorycerzy, którzy ciągle tylko piszą miłe komentarze pod zdjęciami dziewczyn na Instagramie dając im atencję jednocześnie (3). Rafonix ma świadomość, że kobiety lecą głównie na hajs i pokazał na swoim streamie sposób na podrywanie lasek poprzez hajs (4). Rafon ma także możliwość seksu z różnymi kobietami bo one same do niego piszą i wysyłają swoje nagie foty (5). Daniel Magical nie ma takiego brania wśród kobiet nawet mimo zarabiania dużego hajsu obecnie. 

Tutaj macie filmy na ten temat: 

1. 

 

 

 

2.

 

 

 

3.

 

 

 

4.

 

 

 

5.

 

 

 

6.

 

 

Podsumowując - osobiście wolę DanielaMagicala i kibicuję mu aby wygrał dramę z Rafonixem, ale jestem też realistą i widzę, że Rafonix nad nim góruję w wielu aspektach jak:

1. Rafonix ma swoje mieszkanie, w którym nikt mu nie przeszkadza - Daniel ma ciągłe zadymy oraz wraz z rodziną dostał niedawno list dotyczący ich eksmisji.

2. Jak wcześniej przyznał @Stulejman Wspaniały Rafonix jest zwyczajnie bardziej przystojny, szczuplejszy i agresywny, a to wszystko przyciąga bardziej widzów do osoby Rafona niż Magicala - nie oszukujmy się Daniel ogólnie jest nudnym człowiekiem i cała jego popularność polega tylko na tym, że robi Big Brothera ze swojego domu i rodziny. Daniel na streamach praktycznie nic nie robi tylko czyta donejty i komentarze od widzów, a całe Show toczy się samo. Rafonix na swoich lajwach natomiast robi wiele rzeczy jak np. telefony do różnych miejsc, rozmowy na omegle, granie w gry iitp i co najważniejsze Rafonix jest źródłem i centrum swojego streama, a Daniel jest tylko częścią składową Youtubowego Big Brothera.

3. Jak wcześniej pisałem Rafonix jest też bardziej inteligentny i doświadczony życiowo, a także zamożniejszy od Magicala.

4. Daniel ma ciągłe problemy z rodziną, kuratorem, sąsiadami itp. natomiast Rafonix ma spokój i nie musi się z nikim użerać (przynajmniej tyle jestem w stanie wywnioskować po porównaniu streamu Rafonixa i Daniela).

5. Rafonix trenuje sztuki walki i pracuje nad sylwetką, a Magical nie.

6. Daniel ma ledwo jedną dziewczynę, z którą już chce mieć dziecko i uważa, że to "ta jedyna" - Rafonix także ma dziewczynę, ale on dodatkowo jest rozchwytywany przez inne samice więc nawet jakby zerwał z Kingą to znalezienie sobie kolejnej laski to dla niego żaden problem + większe doświadczenie seksualne ma Rafonix.

7. Rafonix ma prawie 3 razy więcej widzów od Daniela więc siła przebicia w walce informacyjnej jest zdecydowanie na niekorzyść Magicala.

Edytowane przez MoszeKortuxy
Chciałem uzupełnić mój post o brakującą informację.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to było w nocy bo jeśli ktoś tam przebywał np. z dzieckiem lub rodziną mógł się czuć zagrożony lub odczuwać lekki dyskomfort siedząc stolik obok. I za to powinni obaj wylecieć z lokalu.  

Poza tym nie rozumiem fenomenu tego gościa, ale to chyba z powodu innego pokolenia.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Normalny i @MichaelLevitt ja akurat jestem właśnie z tego młodego pokolenia i to co przyciąga moją uwagę do tych streamerów jest to, że to się dzieje na żywo, nie jest w większości przypadków reżyserowane i nawet ja sam mogę brać w tym udział oraz kontaktować się z tymi streamerami za pomocą komentarzy itp.  Poza tym jeśli chodzi o np. Rafatusa czy DanielaMagicala to oni robią show na żywo - tylko w wersji internetowej. Jeszcze kilka lat temu takich streamów nie było praktycznie wcale już nie wspominając o robieniu Big Brothera na Youtuba więc tutaj dochodzi fakt takiej nowości jeśli chodzi o rozrywkę. To generuje dużą dawkę emocji + ciekawość co będzie dalej się działo i to jest moim zdaniem największa siła tych streamów dzięki której stały się one tak popularne ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, MoszeKortuxy napisał:

@Normalny i @MichaelLevitt ja akurat jestem właśnie z tego młodego pokolenia i to co przyciąga moją uwagę do tych streamerów jest to, że to się dzieje na żywo, nie jest w większości przypadków reżyserowane i nawet ja sam mogę brać w tym udział oraz kontaktować się z tymi streamerami za pomocą komentarzy itp.  Poza tym jeśli chodzi o np. Rafatusa czy DanielaMagicala to oni robią show na żywo - tylko w wersji internetowej. Jeszcze kilka lat temu takich streamów nie było praktycznie wcale już nie wspominając o robieniu Big Brothera na Youtuba więc tutaj dochodzi fakt takiej nowości jeśli chodzi o rozrywkę. To generuje dużą dawkę emocji + ciekawość co będzie dalej się działo i to jest moim zdaniem największa siła tych streamów dzięki której stały się one tak popularne ;)

 

A w kapsle albo duce umiecie grać?...po co pytam

Taki komunikat zabije całe wasze pokolenie:D:

 

Znalezione obrazy dla zapytania brak połączenia z internetem       Znalezione obrazy dla zapytania emotikon smiech   Znalezione obrazy dla zapytania jesteście w dupie


 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.