Skocz do zawartości

Dotyczy: Dobry test osobowości z wyczerpującymi opisami oparty na MBTI


Selqet

Rekomendowane odpowiedzi

@Hippie

 

Poderwać INFJa @Hippie życie Ci nie miłe? :D 

 

Rady nie dostałaś, wszystkie INFJe siedzą w tych chaszczasz i obserwują twoje bóle w ukryciu, śmieszki wysyłają i się chichrają ?

Pewno nawet gnoje priva Ci nie napisali z radami odnośnie "Twojego" INFJ'a. Toś se wybrała rycerza na białym koniu haha :D 

Nie no nie będę się śmiał i dobijał leżącej, u mnie znów "złota para" - mogę stworzyć z którymś z facetów z forum swoją "złota parę", także nie mam nawet sobie do porównania kobitki stąd - innymi słowy totalnie nie wiem czego szukam :D 

 

Hippie, weź Ty to tam zadzwoń do tych mózgów od MBTI i powiedz, że Ci nie odpowiada ta tabelka i łaskawie prosisz o modyfikacje, jednej czy dwóch literek bo ty lepiej znasz ang, mnie by nie zrozumieli - może coś pomoże :D 

 

A tak ogólnie to ciekawe, że faktycznie ten INFJ Ci tak pod pasował (patrząc na ten MBTI), pewno Ty jemu też ale menda się nie przyznaje, męcz tego gnoja mocniej niech się określi a nie w kulki leci, powiedz że zapraszasz go na cukierki za 4 tygodnie i dwa dni i niech wpisze Cię w kalendarz ?

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, SzatanKrieger said:

zapraszasz go na cukierki za 4 tygodnie i dwa dni i niech wpisze Cię w kalendarz ?

Cukierki odpadają, co najwyżej na smoothie :D

 

Ja jestem cierpliwa, nie poddaję się łatwo ;) Jeśli mi szczerze nie powie w twarz TAK albo NIE to będę szła w zaparte. ;)  

Być może nie odczytał moich intencji jasno. Następnym razem będę bardziej bezpośrednia. Czekam tylko na odpowiedni moment by go nie wystraszyć. Nie chcę niezręcznej sytuacji.

3 tabelki z 4 twierdzą, że ENFP i INFJ może być zgraną parą. ;) Chcę się przekonać jak bardzo jest to adekwatne do rzeczywistości. Jakąś podstawę by tak myśleć i że warto spróbować - mam. Wierzę, że czas swoje zrobi. ;) 

enneagram?p=53,67,70,50,20,60,93,27,60&l 

Z ciekawości zrobiłam. 7w6 niezmiennie. ;) Ciekawie skonstruowany ten test. ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Hippie napisał:

Być może nie odczytał moich intencji jasno.

Odczytał, odczytał to są cwane mendy. Udaje, pewno obczaja Cię jak nie patrzysz, widzi każdy Twój krok ?

39 minut temu, Hippie napisał:

o najwyżej na smoothie :D

 

Obojętnie może i być zupka chińska z polski :D 

39 minut temu, Hippie napisał:

Jeśli mi szczerze nie powie w twarz TAK albo NIE to będę szła w zaparte. ;) 

Wiem!

Wiem jak złapiesz swojego INFJ'a. Mam patent, złapiemy chama sposobem, kurrrłaaa od dzisiaj jestem czekoladopodobny INFJ, użyjemy mojego skilla wchodzenia w czyjeś buty, teraz wyobrażam sobie, że jestem INFJ gnojem co unika miłości od hippie - czyli niby chce a nie chce, chce a nie chce a może jednak, a może jednak nie chce - cały infj :D 

 

Powiedz tak Listen "Marian" (czy jak tam ma na imię) wiesz no mam takie problemy z organizacją grafiku, ja wiem że Ty Marian lubisz wszystko zaplanować i sobie uporządkować (tylko powiedz to zgrabniej, żebyś nie wyszła na zboczeńca, że wszystko o nim wiesz xd) powiedz "Marian" czy pomógłbyś mi uporządkować mój grafik dnia i dałbyś kilka rad odnośnie hmm (nie wiem czym on się tam interesuje, gnój ma wiedzieć, że bez niego sobie nie poradzisz, dajmy na to, że chcesz nauczyć się gry na flecie, czy się zna na rowerach bo chcesz sobie kupić coś tu musisz wymyśleć na chama) potem mu mówisz, że zaoferujesz mu tego smoothie takiego jakiego lubi w zamian za pomoc. A jak już zeżre to "darmowe" smoothie, to powiedz czy nie mógłby spojrzeć do Ciebie do domu, bo masz jeszcze jedną małą sprawę (ale nie mów mu jaką, niech mu się czajnik gotuje o co może chodzić). A gdy dojdziecie do Twojego domu to powiedz, że tą sprawą jest uwaga klucz programu (że wie, że w razie co może do Ciebie przyjść jakby się u niego źle działo! Boże drogi sam jestem zdziwiony jakie czasem mam przebłyski geniuszu, szkoda że takie coś zawsze się dzieje godzinę po sytuacji, kiedy to było potrzebne ale cóż - nieważne) Ty mu pokażesz gdzie mieszkasz i potem on Ci ma pokazać gdzie mieszka by było fair. Od tego momentu połączyły was problemy, porządek, grafik, smoothie i to, że wiecie gdzie, które z was mieszka :D 

Musi się udać ta miłość - koniec, znaczy się wasz początek ?

 

Po prostu, jak będziecie wracać po arbajcie, powiedz "No Marian choć na te smoothie, nie bądź buła/nie bądź bułka/ don't be a roll. 

Musisz kombinować bo z nimi nie ma lekko, widzisz drugą gnojownicę @Wielokropek wbiła, wyśmiała i poszła dalej spać ? z nimi to cholery dostaniesz pewno w pierwszych fazach znajomości a potem pewno będzie z górki albo i jeszcze gorzej - nie wiem ale ponoć jak się otworzą w końcu to już jest git majonez ? 

Po prostu musisz chama sposobem podejść, musiałbym o nim mieć więcej info, bo tak na sucho to ciężko mi coś wymyślić ale korzystaj może coś pomoże :D

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, SzatanKrieger said:

spojrzeć do Ciebie do domu

Dziś dostałam upomnienie od mojego właściciela, że mam nie przyprowadzać do domu żadnych exboyfriendów ani nowych boyfriendów, więc odpada. :P 

 

Spokojnie, coś wymyślę. :D Dzięki za troskę i wsparcie panie czekoladopodobny! :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Hippie napisał:

Dziś dostałam upomnienie od mojego właściciela, że mam nie przyprowadzać do domu żadnych exboyfriendów ani nowych boyfriendów, więc odpada. :P 

 

W nocy go przytargaj, moje INFP się aktywuje - zakazana miłość, czyż to nie piękne @Hippie kara 50 funtów czy miłość?! Wiadomo, że miłość i pieczarki :D 

4 minuty temu, Hippie napisał:

Spokojnie, coś wymyślę. :D Dzięki za troskę i wsparcie panie czekoladopodobny! :D 

Proszę bardzo, a zapomniałem wrócić do swojej oryginalnej postaci, dzięki za przypomnienie :D 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

C) Twoje 8w7 to nie wiem czy to moje przeciwieństwo szczerze mówiąc. Odbiciem lustrzanym by było 5w4 ale 8w7 - to już nie wiem :/  

A tu się totalnie nie zgodzę. Zdrowa 5tka ma dużo z 8mki, trochę taki Dr House. 8 to kierunek integracji dla 5tki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

@ViolentDesires

 

Jakie to zabawne, że ty musisz leczyć aspekty, które ja mam w kontroli właśnie :D 

 

Ja, leczyć? :D Mi jest dobrze tak, jak jest. 

 

12 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Gniew
Ósemki łatwo się złoszczą, ponieważ czują się silne. Jednak złość często powoduje niezdrowe ciepło w ciele. Może objawiać się zaczerwienieniem twarzy, bólami głowy lub uczuciem ciepła. To ciepło z kolei przyczynia się do większego uczucia złości, powodując cykl, który może być trudny do przerwania.

 

Gniew się zdarza, poczucie siły zdecydowanie mam, bardzo uzasadnione. Uczucie ciepła, energii w ciele tak, ale bólów głowy nie mam, zaczerwienionej twarzy też nie. 

 

12 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Życzliwość zamiast walki
Skupienie się przez ósemkę na władzy i konflikcie może sprawić, że stracą z oczu wagę współczucia i dobroci. Wykonywanie medytacji na czakrę serca może nauczyć ich, że konflikt nie zawsze jest rozwiązaniem różnic.

 

Ja jestem życzliwa względem znajomych. Czy to nie wystarczy? :)

 

12 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Myślenie przed działaniem
Ponieważ Ósemki mają tendencję do działania pod wpływem impulsu i podążania za swoim instynktem, mają tendencję do niedorozwoju wglądu i myślenia. Otwarcie dwóch górnych czakr, czakry trzeciego oka i czakry korony, pomoże im lepiej widzieć i myśleć przed podjęciem działań.

 

Hahaha, miałam wiele sytuacji, w których zachowałam się impulsywnie i użyłam (bardzo skutecznie) przemocy fizycznej, niewiele się nad tym zastanawiając. Sprawiało mi to przyjemność, ale w końcu dotarło do mnie, że jest nierozsądne i ukróciłam te zachowania. 

 

12 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Ponoć jako 8 szukasz kogoś, kto da Ci spokoju w życiu, tzn energię odprężenia jakby.

 

Coś w tym jest. Lubię wygodę i odprężenie, lubię ludzi z "wygodną", odprężającą i przyjemną osobowością. Jednak wcale nie jest tak, że mi samej tego brakuje. Ja potrafię bardzo dobrze się relaksować i potrafię też bardzo dobrze relaksować innych ludzi. Mam na myśli zarówno seks, jak i łagodniejsze dotykanie, masaż, leżenie i rozmawianie w łóżku, dobre jedzenie i tak dalej. Praktykuję "potężną" relaksację, nie praktykuję bylejakości. 

 

12 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

8. jest przejawem potężnego aspektu Boga (by się zgadzało) Zresztą obczaj sobie to naprawdę pomocne :) 

 

Tak, to świetnie pasuje. Nawet miałam intuicyjne "przebłyski" idące w podobnym kierunku. Jednak czy inne 8-ki też są takie? Bo ja jestem "przegięta" na tle innych ludzi, nie znam drugiej, podobnej do siebie osoby. 

 

12 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Zdrowieć będziesz gdy będziesz kierunkować się w stronę cech "2" ? 

 

Ja już się czuję okazem zdrowia. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki jeszcze screen z książki Don Riso o Enneagramie - "Personality Types". Wtedy zacząłem to łączyć z wiedzą hellingerowską.

QKI5A6u.png

 

 

@SzatanKrieger Oczekujesz, że u @ViolentDesires ciemna strona mocy (vel krokodyl buddialny) odpuści w trakcie sytego bankietu? Serio? :) 
 

2 godziny temu, ViolentDesires napisał:

Hahaha, miałam wiele sytuacji, w których zachowałam się impulsywnie i użyłam (bardzo skutecznie) przemocy fizycznej, niewiele się nad tym zastanawiając. Sprawiało mi to przyjemność, ale w końcu dotarło do mnie, że jest nierozsądne i ukróciłam te zachowania. 

@SzatanKrieger Patrz i ucz się - nie NIEETYCZNE, tylko nierozsądne.  Słowem: inni (i ich uczucia) nie istnieją, oddzielenie, banieczka.

Edytowane przez t0rek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Muszę odświeżyć testy. Rok temu byłem INFP T i 4 w5. 

 

Swoją wrażliwość oddałbym za mentalność @ViolentDesires bo z niej nie ma ani korzyści ani przyjemności. 

 

A z jej podejściem można zajść daleko. Podobnie z rysem psychopatycznym. Ona będzie daleko lepszym zarządcą niż jakikolwiek wrażliwiec. Bo nie będzie bać się trudnych decyzji. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Odczytał, odczytał to są cwane mendy. Udaje, pewno obczaja Cię jak nie patrzysz, widzi każdy Twój krok ?

Obojętnie może i być zupka chińska z polski :D 

Wiem!

Wiem jak złapiesz swojego INFJ'a. Mam patent, złapiemy chama sposobem, kurrrłaaa od dzisiaj jestem czekoladopodobny INFJ, użyjemy mojego skilla wchodzenia w czyjeś buty, teraz wyobrażam sobie, że jestem INFJ gnojem co unika miłości od hippie - czyli niby chce a nie chce, chce a nie chce a może jednak, a może jednak nie chce - cały infj :D 

 

Powiedz tak Listen "Marian" (czy jak tam ma na imię) wiesz no mam takie problemy z organizacją grafiku, ja wiem że Ty Marian lubisz wszystko zaplanować i sobie uporządkować (tylko powiedz to zgrabniej, żebyś nie wyszła na zboczeńca, że wszystko o nim wiesz xd) powiedz "Marian" czy pomógłbyś mi uporządkować mój grafik dnia i dałbyś kilka rad odnośnie hmm (nie wiem czym on się tam interesuje, gnój ma wiedzieć, że bez niego sobie nie poradzisz, dajmy na to, że chcesz nauczyć się gry na flecie, czy się zna na rowerach bo chcesz sobie kupić coś tu musisz wymyśleć na chama) potem mu mówisz, że zaoferujesz mu tego smoothie takiego jakiego lubi w zamian za pomoc. A jak już zeżre to "darmowe" smoothie, to powiedz czy nie mógłby spojrzeć do Ciebie do domu, bo masz jeszcze jedną małą sprawę (ale nie mów mu jaką, niech mu się czajnik gotuje o co może chodzić). A gdy dojdziecie do Twojego domu to powiedz, że tą sprawą jest uwaga klucz programu (że wie, że w razie co może do Ciebie przyjść jakby się u niego źle działo! Boże drogi sam jestem zdziwiony jakie czasem mam przebłyski geniuszu, szkoda że takie coś zawsze się dzieje godzinę po sytuacji, kiedy to było potrzebne ale cóż - nieważne) Ty mu pokażesz gdzie mieszkasz i potem on Ci ma pokazać gdzie mieszka by było fair. Od tego momentu połączyły was problemy, porządek, grafik, smoothie i to, że wiecie gdzie, które z was mieszka :D 

Musi się udać ta miłość - koniec, znaczy się wasz początek ?

 

Po prostu, jak będziecie wracać po arbajcie, powiedz "No Marian choć na te smoothie, nie bądź buła/nie bądź bułka/ don't be a roll. 

Musisz kombinować bo z nimi nie ma lekko, widzisz drugą gnojownicę @Wielokropek wbiła, wyśmiała i poszła dalej spać ? z nimi to cholery dostaniesz pewno w pierwszych fazach znajomości a potem pewno będzie z górki albo i jeszcze gorzej - nie wiem ale ponoć jak się otworzą w końcu to już jest git majonez ? 

Po prostu musisz chama sposobem podejść, musiałbym o nim mieć więcej info, bo tak na sucho to ciężko mi coś wymyślić ale korzystaj może coś pomoże :D

Czekoladopodobny czy Ty n pewno jesteś INFP :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SzatanKrieger napisał:

Trąbią wszędzie, że niby tak.

A co? Popsułem coś? ?

Hahha... nie. Powaliłeś mnie na łopatki  :D entuzjam i kreatywność  niczym ENFP i jakoś nie widać introwertyka :P

 

Hippie walcz o INFJ ... Jak juz sie do niego dostaniesz to bedzie warto :) To bardzo ciekawi ludzie :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, FreyJa napisał:

Hahha... nie. Powaliłeś mnie na łopatki 

Chciałem tylko dobitnie podkreślić, że gnój unika naszej @Hippie nie wiem co mu może chodzić po głowie :D 

4 minuty temu, FreyJa napisał:

entuzjam i kreatywność  niczym ENFP i jakoś nie widać introwertyka

Jestem trochę taki trochę ekstrawertyczny introwertyk - ambiwertyk (zawsze zapomnę jak to się na to mówi) Ambibertyk (wiesz o co chodzi, ten po środku) Ale mimo wszystko jestem introwertykiem w rdzeniu, natomiast staram się iść również w stronę ekstrawertyzmu. Chociaż, kiedyś patrzałem i ten enfp w sumie też dużo mi z niego pasowało. 

 

4 minuty temu, FreyJa napisał:

Hippie walcz o INFJ ... Jak juz sie do niego dostaniesz to bedzie warto :) To bardzo ciekawi ludzie :D .

Taaaa, tylko od razu niech sobie kupi maszynkę do obierania cebulek bo infj to takie cebulki, pinć tysięcy warstw, chociaż w sumie ja nie lepszy. Przyganiał kot garnkowi. :P 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2020 o 21:48, SzatanKrieger napisał:

@self-aware

 

Mam dwie wiadomości dla Ciebie @self-aware'

Dobrą i złą, wpierw zła:

 

Zła: Myślałem, że jesteś jak ja INFP.

Dobra: Jesteś moim idealnym matchem, powiedz że tak naprawdę jesteś lwicą a nie lwem, to zaczynam smarować miłosnego priva w trimiga :D 

 

f5e776a23a40e5b956bf4eb804036d12.jpg

Buahahha ja tez protagonista. To gdzie ta love? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ViolentDesires napisał:

 

Ja, leczyć? :D Mi jest dobrze tak, jak jest. 

 

 

Gniew się zdarza, poczucie siły zdecydowanie mam, bardzo uzasadnione. Uczucie ciepła, energii w ciele tak, ale bólów głowy nie mam, zaczerwienionej twarzy też nie. 

 

 

Ja jestem życzliwa względem znajomych. Czy to nie wystarczy? :)

 

 

Hahaha, miałam wiele sytuacji, w których zachowałam się impulsywnie i użyłam (bardzo skutecznie) przemocy fizycznej, niewiele się nad tym zastanawiając. Sprawiało mi to przyjemność, ale w końcu dotarło do mnie, że jest nierozsądne i ukróciłam te zachowania. 

 

 

Coś w tym jest. Lubię wygodę i odprężenie, lubię ludzi z "wygodną", odprężającą i przyjemną osobowością. Jednak wcale nie jest tak, że mi samej tego brakuje. Ja potrafię bardzo dobrze się relaksować i potrafię też bardzo dobrze relaksować innych ludzi. Mam na myśli zarówno seks, jak i łagodniejsze dotykanie, masaż, leżenie i rozmawianie w łóżku, dobre jedzenie i tak dalej. Praktykuję "potężną" relaksację, nie praktykuję bylejakości. 

 

 

Tak, to świetnie pasuje. Nawet miałam intuicyjne "przebłyski" idące w podobnym kierunku. Jednak czy inne 8-ki też są takie? Bo ja jestem "przegięta" na tle innych ludzi, nie znam drugiej, podobnej do siebie osoby. 

 

 

Ja już się czuję okazem zdrowia. :)

 

 

 

Nie zapomnij przewietrzyć swojej piwnicy. Ogólnie to złap trochę kontaktu z ludźmi, nadwagę też zrzuć, przyda ci się. Kreowanie się na "STACY" poprawia ci humor ? Koleżanki pinkpillery nie pomagają ?

Edytowane przez DuchAnalityk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MalVina napisał:

Buahahha ja tez protagonista. To gdzie ta love? ?

Czekaj, czekaj, czekaj, czekaj.

 

Jesteś moim idealnym maczem? Bosze to czemu ja tu piszę, wsiadam w taxi i jadę tylko, gdzie! ?

Szukałem Cię całe życ... znaczy całe forum! ?

(Zaczynam smarować miłosnego priva)

 

Nie no żartuję ale w sumie ciekawe czy faktycznie by było dopasowanie czy może lipton, jeden wielki i muszelki.

 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SzatanKrieger napisał:

 

Taaaa, tylko od razu niech sobie kupi maszynkę do obierania cebulek bo infj to takie cebulki, pinć tysięcy warstw, chociaż w sumie ja nie lepszy. Przyganiał kot garnkowi. :P 

ENFP lubia takich.. Inaczej szybko by sie znudziły :). Przynajmniej ja tak mam. Kreci to co wydaje sie byc  niedostepne .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MalVina napisał:

Nowe słówko - co oznacza? 

Morfeusz był nawalony jak pracował z Walterem Whitem przy produkcji metametafaminy i dali za dużo oleju kokosowego i wyszły różowe, machneli rencą i wystawili na sprzedaż :D

 

W piątek @DuchAnalityk nam zapoda wyjaśnienie, sam czekam bo się nie spotkałem z tym określeniem.

Ale generalnie chodzi o to, że @ViolentDesires to ściemniara z tego co wiem (według tego co się stara przedstawić DuchAnalityk) ale chyba nie jest ? 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2020 o 18:43, Ksanti napisał:

Twoje wyniki Enneagramu to:

Typ 3: Wykonawca-Człowiek sukcesu

Trójki cenią sukcesy i bycie najlepszym. Postępują zgodnie z motywującą ich potrzebą osiągnięć i bycia docenionym przez innych. Dążą do realizacji i cechuje ich niezwykła zdolność do przystosowania się w procesie osiągania swoich celów. W swojej najlepszej formie Trójki są zaangażowane i pracowite, wyróżniając się w wybranych przez siebie dążeniach i będąc postrzeganym przez innych jako wzór do naśladowania, który „ma to wszystko”. Z drugiej strony, słabiej ukształtowane Trójki mogą w swoim dążeniu do sukcesu być postrzegane jako osoby pozbawione zasad. Ogólnie rzecz biorąc, Trójki cechuje olbrzymia ambicja i pomysłowość. Mają wolę, energię i zapał do bycia najlepszymi w tym, czego się podejmują. Łatwo im również uwierzyć we własną zdolność do konsekwentnego dążenia i osiągnięcia sukcesu. Są realistami i potrafią się przystosować oraz wiedzą, jak postępować w skuteczny i gwarantujący korzystne wyniki sposób.

 

Ale ładna laurka. Czuję się podbudowany : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, DuchAnalityk napisał:

Nie zapomnij przewietrzyć swojej piwnicy. Ogólnie to złap trochę kontaktu z ludźmi, nadwagę też zrzuć, przyda ci się. Kreowanie się na "STACY" poprawia ci humor ? Koleżanki pinkpillery nie pomagają ?

 

Gdyby ktoś nie wiedział, to atakuje mnie osoba, która:

 

1. Uważa, że studenci nie sypiają ze studentkami, bo nie mają u nich szans i zamiast tego chodzą na prostytutki. (Moim zdaniem wielu studentów i studentek mocno by się zdziwiło, słysząc te rewelacje.)

 

2. Uważa, że jakość seksu zależy tylko i wyłącznie od wyglądu. (Ludzie mający doświadczenie w seksie uważają co innego.)

 

3. Pisał na czacie, że rozważa zakup seks lalki. (Moim zdaniem to  najlepiej podsumowuje poziom jego kompetencji i zaznajomienia z płcią przeciwną.)

 

 

 

 

Edytowane przez ViolentDesires
  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specjalistą od MBTI, ale nie trzeba być psychometrą, żeby się zorientować że ten test nie weryfikuje niczego. Generalnie najlepiej bada się własny typ w MBTI na podstawie analizy dominujących funkcji kognitywnych, gdybym robił ten test 10 lat temu wyszłoby mi INFP aktualnie wychodzi ENTP.

Edytowane przez Mroczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minutes ago, ViolentDesires said:

3. Pisał na czacie, że rozważa zakup seks lalki. (Moim zdaniem to  najlepiej podsumowuje poziom jego kompetencji i zaznajomienia z płcią przeciwną.)

Zakup lalki?!

To by była prawdziwa bomba jakby to opisał (oczywiście w Rezerwacie) :D

@DuchAnalityk dasz się namówić? ? Znając Cię pewnie nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.