Skocz do zawartości

Dotyczy: Dobry test osobowości z wyczerpującymi opisami oparty na MBTI


Selqet

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, kali napisał:

Dzięki za spojler, ja stanąłem na 2-3 sezonie.

Matko przepraszam. Naprawdę pisałeś w taki sposób jakbyś znał cała grę o tron. Bardzo Cię przepraszam. A dlaczego utknąłeś? 
 

11 godzin temu, kali napisał:

Żona głównego bohatera - Skyler to ENFJ, aczkolwiek nie dziwię się że nie zainspirowała Cię w żaden sposób ta postać, bo odgrywała ona rolę głównie tła.

Ale tez musi być jakoś wiekowo do mnie zbliżona. Ona ani uroda ani wiekowo mi nie pasowała. 
 

@kali Powiedz mi jakiej osobowości jest   Harley Quinn i dlaczego również ja uwielbiam. 
Fajna była np Enchantress aczkolwiek nie było pokazane za bardzo kto to. Wiec postać drugoplanowa. 
Rodzina Borgiow - uwielbiałam Lukrecję. 
 

Ale teraz widzę, że Ty również jesteś jak @SzatanKrieger odpowiednikiem moim do partnerstwa. Czyli kimś dopasowanym. 
Ale powiedz mi coś bo zobacz: 

jesteś tak bardzo inny, tak kompletnie inny: 

1. masz inne wartości 

2. inny styl życia

3. inne cele 

4. inne zachowania

5 jedyne co masz takie samo jak ja to skłonność do przemyśleń, taki podobny charakter. 
 

Za to z moim mężem jest odwrotnie - inna osobowość a to co wyżej nas łączy. 
 

Do czego dążę - wiec jak to jest - przecież ja bym się z Tobą wgl nie dogadała. Ludzi oprócz osobowości musi łączyć tez to co napisałam wyżej. Ponadto jak widać czasami się złącza pomimo niedopasowania według osobowości a jednak to te wartości ich łączą i styl zachowania czy bycia razem. 

Edytowane przez Lalkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ksanti napisał:

 Z forum myślę, że dogadałbym się z @Hatmehit, @Hippie oraz @Bruxa, oczywiście nie chodzi mi o czworokąt, chociaż... Też ciekawe jak smakuje zakazany owoc @ViolentDesires, ajj chyba nie powinienem się przyznawać.

 

 

Egipskie masaże bdsm. :D

 

@SzatanKrieger to budzenie się siły INFP dotyczy chyba jakiegoś promila ludzi.

 

10 godzin temu, kali napisał:

Ustal sobie jeden, bo tak to trochę wstyd.

Za duże wahania nastroju, czasami ludzi lubię a czasami chcę ich zatłuc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Lalkaa napisał:

Powiedz mi jakiej osobowości jest   Harley Quinn i dlaczego również ja uwielbiam. 
Fajna była np Enchantress aczkolwiek nie było pokazane za bardzo kto to. Wiec postać drugoplanowa. 

To są typy INFJ. Łatwo to sprawdzić w internecie, wpisujesz w google: imię i nazwisko mbti, otwierasz kilka pierwszych stron i już.

 

35 minut temu, Lalkaa napisał:

Do czego dążę - wiec jak to jest - przecież ja bym się z Tobą wgl nie dogadała. Ludzi oprócz osobowości musi łączyć tez to co napisałam wyżej. Ponadto jak widać czasami się złącza pomimo niedopasowania według osobowości a jednak to te wartości ich łączą i styl zachowania czy bycia razem. 

Ja na to patrzę z duuużo szerszej perspektywy, bo ostatecznie jesteśmy ludźmi a nasza psychika jest tak skomplikowana, że żaden typ MBTI nie jest w stanie niczego zagwarantować. To tylko pewien klasyfikator, a jako że ze swojej natury generalizuje to jest narażony na błędy. Statystycznie się sprawdza i pomaga w zarządzaniu zasobami ludzkimi, relacjach, czy samorozwoju, ale należy jasno podkreślać jego ograniczenia i ja nigdy nie pokusiłbym się o dokonywanie tak ważnych wyborów jak przyjaciele, czy dziewczyna tylko na podstawie typu osobowości.

 

Jedni twierdzą, że przeciwieństwa się przyciągają, a inni, że lubimy właśnie tych, którzy są do nas podobni. Moim zdaniem prawda leży gdzieś po środku i chociaż jest to najmniej atrakcyjna odpowiedź, bo postawienie śmiałej i zdecydowanej tezy zwraca najwięcej uwagi, to według mnie taka jest istota życia w ogóle, czyli ciągłe balansowanie w odcieniach szarości i przeciętności. Ci, którzy stawiają bardzo odważne tezy, to zazwyczaj w 50% się mylą i życie wychodzi na swoje, natomiast ci, którzy faktycznie zrozumieli esencję egzystencji, to zwykle powiadają: nie wiem.

 

4 minuty temu, Bruxa napisał:

Za duże wahania nastroju, czasami ludzi lubię a czasami chcę ich zatłuc.

https://www.idrlabs.com/test/intp-or-infp.php Sorry, że po angielsku, ale jakbyś miała problem, to spokojnie można przetłumaczyć stronę za pomocą google. A jeżeli koniecznie chcesz po polsku to poczytaj opisy na https://www.16personalities.com/pl/typy-osobowosci.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Bruxa napisał:

Egipskie masaże bdsm. :D

 

Lol, u Tutenchamona na sarkofagu :D 

24 minuty temu, Bruxa napisał:

@SzatanKrieger to budzenie się siły INFP dotyczy chyba jakiegoś promila ludzi.

 

Im bardziej kopiesz w sobie i szukasz we wewnętrznych jaskiniach prawdziwej siebie, to jest to właśnie ta moc - ta prawdziwa Ty ale uprzedzam nie jest lekko, bo trzeba iluzje od prawdy rozgraniczyć i naprawdę szczerze siebie odszukać.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, sol said:

@Hippie i jak tam sprawy z INFJ? Te dziady totalnie potrafią ukryć emocje i zamiary na początku, więc nie wiadomo wtedy z nimi o co kaman ;) 

Jedyne co ruszyło, to to, że mamy więcej okazji do spokojnych rozmów podczas spaceru z pracy, idziemy dłuższy kawałek razem. Na razie się zdystansowałam. Nie chcę by było niezręcznie. Czekam na odpowiedni moment by go zaprosić znowu na spacer ale tym razem mam zamiar być bezpośrednia. 

Do pubu próbowaliśmy go wyciągnąć, mój shiftleader i kolega z którym on ma najlepszy kontakt w pracy, zaraz obok mnie...jednak odmówił. 

Ciężki z niego zawodnik, ale się nie poddaję. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu np widać co staram się przekazać "jako bestię infp". 

W 3:17 doskonale jest to ujęte, po prostu idziesz jak przeciąg, moim zdaniem nie jest to wesoły i optymistyczny widok. Trochę strach się bać spotkać taką "ciemność" przechodzącą obok Ciebie @Bruxa

https://www.personality-database.com/profile/35922/arthur-fleck-joker-joker-2019-mbti-personality-type

 

Swoją drogą mega zagrane, przy okazji - niektórzy z was czytali mój wątek o 11:11 itd?

 

Jeślibyście oglądali ponownie ten film, to zwrocie uwagę, że Jokera w swoich momentach największych zmian widać na zegarach właśnie "11:11" tą godzinkę ;)  

 

 

A tu 11:11

'

 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, RENGERS napisał:

Broń boże nie piszę tego żeby Ci dowalić.

 

Ty również nie dowalaj mi.

 

Rozejdźmy się w pokoju Chrystusa.

 

Amen.

 

 

Bez agresji z mojej strony, jakoś luźno mi się końcówka posta skojarzyła z tym filmikiem heh.

?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mega zabawne jest to, że na męskim forum które teoretycznie leczy z białorycerskości, niektórzy zgromadzeni tu użytkownicy podlizują się płci pięknej w sposób iście białorycerski, traktując kobietę jako istotę wyższą, lepszą  od siebie.

 

 Faktycznie, prawdziwie wolni są tylko aseksualni mężczyźni.

 

Zew cipy jest jednak kurwa niesamowity.

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RENGERS napisał:

traktując kobietę jako istotę wyższą, lepszą  od siebie.

To już polubić kogoś nie można? Zaraz trzeba wszystko sprowadzać so #cipy? 

W większości przypadków jesteście tu panowie zupełną odwrotnością tego xo tu napisałeś, dla nas. Fajnie, gdy czasem nie ma kłótni ?

 

Edytowane przez MalVina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Bruxa said:

@Hippie musisz sprawdzić moją teorię. Wyczaić jego profile w social mediach, obejrzeć zdjęcia które wrzuca, najlepiej jakby wrzucał jakieś z rodziną i sprawdzić czy jesteś w typie urody jego matki. :P Jeśli tak to możesz podchodzić go dalej.

Tak się składa, że udało mi się go znaleźć na fb i dodałam go do znajomych.  Z pracy jestem jedyną osobą, która go ma w znajomych. Tylko teraz pytanie... zaakceptował bo nie chciał by wyszedł na niemiłego czy dlatego, że w sumie chciał...?? On jako introwertyk raczej z fb nie korzysta często a znajomych ma ponad 50. 

 

Jego matka wygląda młodo i jest drobna. Jak on nie jest za wysoki, to jego Mama jest jeszcze niższa niż on. 

A ja mam swoje "gabaryty" :P  Jestem podobnego wzrostu do niego albo z 1 cm wyższa . Jednak m/w wiem jaki preferuje on typ urody u kobiet, i w jakimś sensie mogę wpasowywać się w jego gust. Przynajmniej z twarzy... no i ceni naturalny wygląd - tu ja też raczej wychodzę na + ;) 

Mam jednak wrażenie że preferuje skromniejsze i drobniejsze. Ja do takich nie należę. :P

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, RENGERS said:

 Mega zabawne jest to, że na męskim forum które teoretycznie leczy z białorycerskości, niektórzy zgromadzeni tu użytkownicy podlizują się płci pięknej w sposób iście białorycerski, traktując kobietę jako istotę wyższą, lepszą  od siebie.

Coś jest na rzeczy. Sam nie jestem tu bez winy bo dyskusje jakie prowadziłem z @Hatmehit raczej nie powinny się odbywać w wątkach forum szczególnie że nie były związane z tematem, dlatego biję się w pierś i przyznaję koledze rację choć białorycerstwem bym tego nie nazwał. Polubiłem koleżankę, i tyle w temacie. Nie białorycerze, nie podrywam po prostu dobrze się rozumiemy. Rzadko mam okazję pogadać z kimś o podobnym do mojego charakterze bo z natury rzeczy takie rozmowy są dosyć dziwne, i realnie niezręczne.  

 

Faktem jest że Panie się nam trochę na forum rozkokosiły bo aż takiej aktywności dawno nie było, ale jeśli odbywa się to zgodnie z "regulaminem" czyli w rezerwacie to nie widzę problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Trevor napisał:
4 godziny temu, RENGERS napisał:

 Mega zabawne jest to, że na męskim forum które teoretycznie leczy z białorycerskości, niektórzy zgromadzeni tu użytkownicy podlizują się płci pięknej w sposób iście białorycerski, traktując kobietę jako istotę wyższą, lepszą  od siebie.

Coś jest na rzeczy. Sam nie jestem tu bez winy bo dyskusje jakie prowadziłem z @Hatmehit raczej nie powinny się odbywać w wątkach forum szczególnie że nie były związane z tematem, dlatego biję się w pierś i przyznaję koledze rację choć białorycerstwem bym tego nie nazwał. Polubiłem koleżankę, i tyle w temacie. Nie białorycerze, nie podrywam po prostu dobrze się rozumiemy. Rzadko mam okazję pogadać z kimś o podobnym do mojego charakterze bo z natury rzeczy takie rozmowy są dosyć dziwne, i realnie niezręczne.  

Ale czemu ktokolwiek ma być wyżej/niżej? Jesteśmy ludźmi i każdy jest równy. Bez względu na płeć. Nigdy się nie wywyższałam, i nie będę wywyższać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Lalkaa said:

Ale czemu ktokolwiek ma być wyżej/niżej? Jesteśmy ludźmi i każdy jest równy. Bez względu na płeć. Nigdy się nie wywyższałam, i nie będę wywyższać. 

Anglicy mają na to określenie - Whishful thinking. Nie tak wygląda świat. To nie bajka Disneya w której wszyscy kończą dobrze. Mrzonki o równości też są nieadekwatne do sytuacji. Hierarchie są wszędzie i na nich opiera się nasza cywilizacja. To podstawa szansy na dobre, dostatnie życie. Na tym też opierał się kapitalizm (nie to co mamy teraz - teraz mamy korpo-neokomunę)

 

Popatrz. Dyskutowaliśmy o tej sytuacji w pracy. Jak myślisz gdzie wtedy byłaś w hierarchii, a gdzie wylądowałaś jak się postawiłaś? O to chodzi - nie o wywyższanie się. Chodzi o walkę o własny charakter, i wolność.

 

Nie ma, i nie będzie nigdy na tym świecie równości. Mężczyźni i kobiety są różni, ale nie są równi (powinni być wobec prawa ale nawet z tym jest problem) bo nie są tacy sami. 

 

Dlatego zgadzam się z @RENGERS. Nie do końca, ale widzę jego słuszność w tym co napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Hippie napisał:

Jego matka wygląda młodo i jest drobna. Jak on nie jest za wysoki, to jego Mama jest jeszcze niższa niż on.

Oof. W zasadzie czemu nie brałam wzrostu pod uwagę?

 

@Ksanti Twoja mama ma wzrostu ok. 170-175cm?

 

@Androgeniczna Twój tata jest wysokim mężczyzną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2020 o 01:05, SzatanKrieger napisał:

W nocy słabiusieńki INFP a w dzień staje się coraz silniejszym INFP + duma czy też wchodzi w odwrotność infp czyli ESTJ (A ESTJ czyli np @ViolentDesires wchodzi w infp jako swój cień)

 

Nie wiem co dzieje się u Ciebie, ale ja na pewno nie wchodzę w INFP. Nie znam się na teoriach o "cieniu" i nie wiem czy to jest wchodzenie w cień, ale mam co do tego wątpliwości. To nie jest żadne "odwrócenie" mojej osobowości, ani integracja z czymś wypieranym i trudnym. Z tego co wiem od moich bliskich znajomych (którym opisałam to dokładnie), inni ludzie nie mają czegoś takiego. 

 

W dniu 10.08.2020 o 02:25, RENGERS napisał:

Znam Cię.

 

Klasyka gatunku czyli narcyzm + psychopatia, socjopatia wymieszana z borderline.

 

Absolutnie nie mam borderline. Jestem wręcz tego odwrotnością, bo mam bardzo stabilną psychikę, bez zmiennych nastrojów i jazd emocjonalnych. Jestem "psycho", ale w stabilny sposób. 

 

Moim zdaniem nie mam narcyzmu, pomimo pozornych podobieństw. Podobno u źródeł narcyzmu leży niska samoocena i psychika narcyza jest tak naprawdę przewrażliwiona, a ja czegoś takiego nie mam. Moim zdaniem ludzie czasami błędnie uznają moją socjopatię i (uzasadnione) wysokie poczucie własnej wartości za "narcyzm". 

 

W dniu 10.08.2020 o 02:25, RENGERS napisał:

Ogólnie spierdalać trzeba  jak najdalej, chodź często ładne bywają takie dziewczęta nie wiedzieć czemu.

 

Nie wiedzieć czemu? :)

 

Jeżeli dziewczyna jest ładna, to jest lepiej traktowana i może sobie na więcej pozwolić. To świetne warunki do rozwijania tendencji socjopatycznych. Za to niejedna brzydka socjopatka siedzi cicho i udaje grzeczną, bo wie, że nie może sobie na zbyt dużo pozwolić. 

 

W dniu 10.08.2020 o 02:25, RENGERS napisał:

Zabawne połączenie, jednak pamiętaj że na każdego takiego "gagatka" przypada większy.

 

Są mężczyźni którzy w takich sytuacjach działają na "automacie" i może stać się wiele złego.

 

Niektórzy próbowali mnie "ukarać", ale sprawy nigdy nie potoczyły się po ich myśli. :) Nie chcę robić off-topu, ale ćwiczę kilkanaście lat sporty walki, mam też duże doświadczenie w bójkach, jestem wysoka (180 i pół cm), a do tego bardzo, bardzo silna jak na swoje rozmiary. Ja biję się dużo lepiej od przeciętnego faceta. W dodatku nie widać tego po mnie, wyglądam jak lekko umięśniona i bardzo ładna trenerka fitness. 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ViolentDesires

 

W przypadku skrajnego stresu, zmęczenia lub choroby może pojawić się cień ESTJ - negatywna forma INFP. Przykładowe cechy to wycofywanie się i chęć samotności, intensywne emocje (które mogą być wyrażane lub nie), bycie bardzo wrażliwym na krytykę oraz przypisywanie nierealistycznego negatywnego znaczenia działaniom lub wypowiedziom innych osób. Cień jest częścią nieświadomości, która jest często widoczna dla innych, na których rzutowany jest cień. ESTJ może zatem łatwo dostrzec te wady u innych, nie rozpoznając ich w sobie.

 

Moim zdaniem @ViolentDesires nie przejawia bordera. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.