Skocz do zawartości

Wybielanie zębów


maxis300

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie , szukałem na forum i nie było a jeśli przeoczyłem proszę o usunięcie tego tematu . 

   Panowie pytanie do was , jakie znacie domowe sposoby na wybielanie zębów ? Paski , pasty itp też są brane pod uwagę , wszystko to od czego nie wypadną oczywiście :P

Edytowane przez maxis300
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasta do zębów

EMAIL DIAMANT Rouge

 

używam od 20 lat, po 2 minutach szczotkowania daje odgłos jak jeżdżenia styropianem po szybie, czystość najwyższego lotu, żadna mi tak nie dała ... poczucia czystości zębów. Mnie wybiela idealnie.

Droga, ale wystarczy odrobina na szczoteczkę żeby przyniosła efekt. Moim dniem nie należy szczotkować dłużej jak 2 minuty, możne ścierać szkliwo, więc im krócej tym lepiej. Jest czerwona, więc może brudzić ubrania, nie pieni się.

 

Jak chadzałem do dentysty, to musiał szukać koloru plomby A1 (najjaśniejsza biel), zdziwiony był na maksa, bo prawie nigdy takich nie używał. Sprawdzał kilka razy, żeby się upewnić.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maxis300 A słyszałeś o czymś takim jak Google.pl ? :D 

To takie płytki na zęby, czyli zęby udają że są białe, a tak na prawdę są żółty lub złote jak to niektórzy mówią :D 

Edytowane przez MichaelLevitt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MichaelLevitt napisał:

@maxis300 A słyszałeś o czymś takim jak Google.pl ? :D 

To takie płytki na zęby, czyli zęby udają że są białe, a tak na prawdę są żółty lub złote jak to niektórzy mówią :D 

Czyli proteza doraźna ;p na przyszłość będę pamiętał :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze myślałem, że wybielanie niszczy zęby na dłuższą metę. Zapytałem kiedyś o to znajomą dentystkę. Z tego co pamiętam powiedziała, że samo wybielanie na szkliwo aż tak bardzo nie szkodzi bo to się jakoś regeneruje. Jednak środki których się do tego używa są rakotwórcze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.