Skocz do zawartości

Loszki niszczą mężczyzn jedzeniem!


Voqlsky

Rekomendowane odpowiedzi

Loszki niszczą mężczyzn jedzeniem!

„Świnie przy korycie”

 

        Witam obserwuję od dawna to zjawisko na przykładzie mojej rodziny i znajomych jest to przejadanie, karmienie na siłę dzieci i facetów.

 

Ciotki,babcie,siostry tuczą dzieci które wyglądają jak „maskotka opon Miszelin” ,kiedy dzieci odmawiają dalszego jedzenia ciotka odpala TV i mówi do dzieciaka długo i jednostajnie jakąś historie „hipnoza”

dzieciak na chwile się „zawiesza” i wyłącza mu się wolna wola, może jeść dalej . Pewna dziewczynka została doprowadzona do takiego stanu że wyglądała jak „klon” babki ;) .

 

Dla osób dorosłych jest „poczucie winy” zjedz żeby Babci nie zrobić przykrości , lub Ciocia się tak napracowała przy tych potrawach .

Miśki i biali rycerze ,próbują cię namówić „ Co tak mało? Na takiego chłopa jak ty? … weź więcej ! Halina dołóż mu więcej, jedz nie krepuj się ”

 

Kiedy zwrócisz uwagę siostrze,ciotce że niszczy dzieci to zaczyna się mega ujadanie.

Rozumiem że loszki chcą utuczyć faceta po ślubie ale dlaczego niszczą swoją rodzinę? Dzieci,młodzież?

Czy jest to jakaś szeroko zakrojona akcja niszczenia mężczyzn ? Wiadomo ,że żarcie prowadzi do „otępienia” coś ala narko człowiek nie ma sił żeby czytać, czy rozwijać się. Ukryta Agresja? 

 

Na szczęście Ja i brat cioteczny wyrwaliśmy się z tej patologi .

 

     Macie jakieś doświadczenia?

 

Edytowane przez Voqlsky
  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jest automat chujowych wzorców żywieniowych, najgorsze, że one nie przyswajają nic co się do nich mówi. 

 

Ja od ponad 6-7 lat nie jem śniadań, za każdym razem jak wpadam do mamy (mieszkamy 600 km od siebie) to się pyta co mi kupić na śniadanie. Ogólnie mam wrażenie, że żyje własnym wyimaginowanym wyobrażeniem o mnie, tak jakby płyta CD bez możliwości nagrywania, tylko odtwarzanie :D Czasami w takich momentach + np składanie życzeń mam ochotę powiedzieć: kurwaaa Ty nic o mnie nie wiesz. Za każdym razem jak jestem w domu czuje się jak ziomek z Dnia Świstaka...

 

Ogólnie panuje u nas kult jedzenia i rywalizacji między kobietami, która lepiej i więcej ugotuje. 

Edytowane przez radeq
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taka ciekawa sprawa, bo zauważyłem, że większość kobiet (w przeciwieństwie do facetów) ma lekkiego fioła na punkcie jedzenia. Nie trzeba długo szukać, bo już na profilach na fejsie można spotkać takie ciekawe opisy jak:

"Zainteresowania - jedzenie"

"Jeśli myślisz, że możesz mnie zdobyć jedzeniem, to masz rację"

"Pizzzzaaa <serduszko>"

itd.

 

W rozmowach też przejawiają nadzwyczajne zainteresowanie sprawami żywieniowymi i stawianie ich niemal za cel życia.

Myślę, że to jakieś zaszłości ewolucyjne, żeby utuczyć siebie i wszystkich dookoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zdarzało się tak w dzieciństwie pamiętam.  Namawianie do jedzenia przez babki to tak powszechne zjawisko, że zrobił się z tego mem vide np. komiks poniżej. :)

 

atak-zupc485.jpg

 

Jeszcze drugi motyw, to wmuszanie jedzenia podczas choroby/przeziębienia "żeby organizm miał siłę", co oczywiście nie pomaga, a wręcz przeciwnie hehe.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Pozytywny napisał:

Nie wiem na co wy narzekacie i gdzie znajdujecie takie samice :D Ja to bym chciał, żeby mnie podtuczały same z siebie. I tak wszystko spale więc to żaden problem :)

Do trzydziestu paru lat też tak miałem, a potem w szybkim tempie kilku latek spory brzuszek urósł.

 

Gdybym się zaczął kontrolować zaraz po przekroczeniu 30-stki obyłoby się bez sadełka :D

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona się natrudziła z obiadem myśli przyjdzie mąż będzie zadowolony Przychodzi mąż żona mówi obiad podany a mąż niee nie jestem głodny A wiadomo co żona se wtedy pomyślała ? Zrobiła obiad w dobrej (wierze) yy intencji a tu mąż odpycha nie chce nie smakuje mu i już zakiełkowało jej w głowie , a wiadomo co kto myśli (kobieta)

Sam mam nieraz takie przypadki Zrobiem tam jakąś prace budowlaną Kobita zadowolona narobiła jedzenia weź kurwa odmów to tak jakbyś jej dał w pysk to się wyczuwa Mało zjem pomyśli nie smakuje a widać że lubi pichcić są nieraz i takie przypadki Nieda się odmówić no nieda

 

Edytowane przez MG-42
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MG-42 Miałem gorzej, 1 obiad u mamy do której często zajeżdżałem, drugi z żoną.

Przy próbie odmowy jedna lub druga miałyby za złe.

Aż przyszedł czas, że powiedziałem im stop, robię się za gruby, a za tym idzie cukrzyca itp.

Załapały i już mam to co my mężczyźni lubimy najbardziej święty spokój:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babcie dają jeść i wmuszają, bo kiedyś nie było jedzenia i chodziły głodne(Nie wiem jak u Was, u mnie z jedną babcią tak było). Wojna, te sprawy, później żywność na kartki, bracia, zadziwia mnie odrobina braku myślenia w Waszych wypowiedziach.

 

Co do obecnych kobiet - Istnieje powszechne zjawisko zgarszania mężczyzny(Nie wiem jak to nazwać fachowo, więc przytoczę na zasadzie krótkiej historii)

 

Kiedyś testowałem sobie chodzenie ala Alvaro wszędzie gdzie się pojawiłem(Zamiast rozpiętego jednego guzika w koszuli, rozpinałem dwa). Taki eksperymencik, zresztą z ciekawymi wynikami. Moja dziewczyna wtedy zawsze mnie upominała, żebym zapiął jeden guzik(Nie mówiła dlaczego, ale ja wiem dlaczego i wy też się pewnie domyślacie).

 

Otóż, rozmawiając ze znajomymi, doszliśmy do podobnych wniosków(Nie odnośnie samego eksperymentu, ale pewnego kobiecego zachowania).

 

Kobieta chce najlepszego faceta, by potem stopniowo go zgorszyć i jeśli on się temu podda, ona go zostawi dla lepszego. Jeśli chodzi o zgorszenie to jest to zarówno czynnik jedzenia jakichś śmieci(Ja już nie mogę tych lodów, ale masz miśku dojedz), jak i kwestia sportu czy zdrowych nawyków. Uważajmy na generalizację. Nie mówię, że wszystkie kobiety tak mają, ale zdecydowana większość zachowuje się(Zapewne podświadomie) w taki sposób, aby ich facet nie był atrakcyjny dla innych kobiet, przez co ona sama z czasem traci do niego jakikolwiek pociąg.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Brat Jan napisał:

Do trzydziestu paru lat też tak miałem, a potem w szybkim tempie kilku latek spory brzuszek urósł.

 

Gdybym się zaczął kontrolować zaraz po przekroczeniu 30-stki obyłoby się bez sadełka :D

 

No ja się właśnie kontroluję, jak czuję że brzuszek większy się zrobił i 6pak mniej widoczny :D to koryto wyżej, zero śmieciowego żarcia, więcej ruchu. Nigdy nie rozumiałem żadnych diet.

Żeby samiczka mnie tak chciała podtuczać, :D i tak by się jej nie udało ale spróbować by mogła.

 

3 minuty temu, Leonard napisał:

Babcie dają jeść i wmuszają, bo kiedyś nie było jedzenia i chodziły głodne(Nie wiem jak u Was, u mnie z jedną babcią tak było). Wojna, te sprawy, później żywność na kartki,

 

Coś w tym jest. Ktoś kto cierpiał kiedykolwiek niedostatek jedzenia ma do tego inne podejście.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan o ile to nie jest przemyślana strategia typu : będzie panna wieprzem,nikt jej nie zechce więc zostanie w domu i opieka będzie jak się patrzy.  Mnie matka też futrowała całe dzieciństwo wciąż powtarzając brednie że gdyby mi nie dać jeść to sam bym się nie upomniał. Taaa akurat , dziecko to automat jak pies, koń i samo siebie nie nie zagłodzi . Trzeba tylko nakierować żeby np nie wpieprzało cukierków zamiast jarzyn. Dzisiaj widzę że bardziej chodziło o to żebym nie był chudszy od kolegów , kuzynów bo co matrix powie. Ale .... nikt ich też nie uczył jak być rodzicami ,dali najwięcej ile potrafili i wielka chwała im za to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Leonard napisał:

Kobieta chce najlepszego faceta, by potem stopniowo go zgorszyć i jeśli on się temu podda, ona go zostawi dla lepszego. Jeśli chodzi o zgorszenie to jest to zarówno czynnik jedzenia jakichś śmieci(Ja już nie mogę tych lodów, ale masz miśku dojedz), jak i kwestia sportu czy zdrowych nawyków. Uważajmy na generalizację. Nie mówię, że wszystkie kobiety tak mają, ale zdecydowana większość zachowuje się(Zapewne podświadomie) w taki sposób, aby ich facet nie był atrakcyjny dla innych kobiet, przez co ona sama z czasem traci do niego jakikolwiek pociąg.

W sumie wszystkie moje diety i treningi szły w pizdu przez ex(rodzinkę jakoś dałem radę przekonać, chociaż ciągle się wtrącają). Nigdy nie miałem takiego brzucha jak teraz... I jeszcze pod koniec wypominanie że się zapuściłem xd

Edytowane przez seven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Leonard napisał:

Kobieta chce najlepszego faceta, by potem stopniowo go zgorszyć i jeśli on się temu podda, ona go zostawi dla lepszego. Jeśli chodzi o zgorszenie to jest to zarówno czynnik jedzenia jakichś śmieci(Ja już nie mogę tych lodów, ale masz miśku dojedz), jak i kwestia sportu czy zdrowych nawyków. Uważajmy na generalizację. Nie mówię, że wszystkie kobiety tak mają, ale zdecydowana większość zachowuje się(Zapewne podświadomie) w taki sposób, aby ich facet nie był atrakcyjny dla innych kobiet, przez co ona sama z czasem traci do niego jakikolwiek pociąg.

 

Dużo w tym prawdy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Leonard napisał:

Kobieta chce najlepszego faceta, by potem stopniowo go zgorszyć i jeśli on się temu podda, ona go zostawi dla lepszego. Jeśli chodzi o zgorszenie to jest to zarówno czynnik jedzenia jakichś śmieci(Ja już nie mogę tych lodów, ale masz miśku dojedz), jak i kwestia sportu czy zdrowych nawyków. Uważajmy na generalizację. Nie mówię, że wszystkie kobiety tak mają, ale zdecydowana większość zachowuje się(Zapewne podświadomie) w taki sposób, aby ich facet nie był atrakcyjny dla innych kobiet, przez co ona sama z czasem traci do niego jakikolwiek pociąg.

 

Moja teoria jest inna - kobieta chce najlepszego faceta - ale takim właśnie "zjedz jeszcze troszkę" TESTUJE go, czy jest asertywny w tym co robi. Misiaczek jeden raz obleje, drugi raz obleje, tysięczny i nagle jest nadwaga +20kg. Misiaczek przegrał ten codzienny mały konflikt tysiąc razy bo nie zadbał o siebie, nie pozostaje nic innego jak wzgardzić takim samcem, bo co z niego za samiec jak sam nie potrafi siebie kontrolować?

 

Kobieta zawsze chce mieć kierownicę w związku, ale gdy już ją ma to jest nieszczęśliwa - ot loszko-paradox

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.