Skocz do zawartości

Dotyczy: Wasze typy - jaki typ urody preferujecie


Rekomendowane odpowiedzi

Zadziwiające... Stawiam, że żadna z was nie znała tego mężczyzny.

 

http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/jeremy-meeks-zostal-modelem-przystojny-gangter-wyszedl-z-wiezienia-i-trafil-na-wybieg/km2tg80

 

Ten człowiek trafił za kratki za napad i posiadanie broni na 27 msc., a gdy policja opublikowała jego zdjęcie, poszczęściło mu się, ktoś go zauważył i kontrakt na modela podpisał jeszcze w więzieniu.

 

Szczerze, to spodziewałem się odpowiedzi typu 'ciacho' albo 'sweet', ale że da się wyczuć gangstera po zdjęciu?

 

Jak dla mnie ten facet jest spoko, jak bym był kobietą to bym powiedział czemu nie.

 

Nie wygląda mi na złego człowieka ani trochę, nie wiem co jest ze mną.

 

Czemu tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znałam i pierwszy raz widzę ten filmik z linku. 

Pierwsze co mnie uderzyło? 

To te przeszywające oczy i to automatycznie mnie odrzuciło.

Potem te wielkie usta.

I tatuaż - choć nie byłam pewna czy dobrze zobaczyłam (troszkę na szyi) i jakoś mnie przeszło, że pewnie prawie cały jest wytatuowany. I nie myliłam się. 

Nie wiem czy da się wyczuć po zdjęciu. Myślę, że to czysty zbieg okoliczności, a mógł w ogóle nie mieć styczności z półświatkiem. 

Padły pierwsze wrażenia, o które prosiłeś. Nikt nie jest zły. Jedynie - złe wybory, zły czas czy jak tam to zwał.

Ja jestem kobietą i to kompletnie nie mój typ - ni ciacho.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Johnsons napisał:

Zadziwiające... Stawiam, że żadna z was nie znała tego mężczyzny.

Chwila, ja wiedziałam, że to przestępca. Czy kojarzyłby mi się tak samo, gdybym nie wiedziała? :)

 

Dobra, zabawa! Pozwólcie na mały off-top, eee, w ramach tematu. Poniżej jest pięciu facetów. Dwóch z nich to mordercy.

Wskażcie mi ich:

 

manuel-749200.jpglatest?cb=20140428194310CorbinBernsenFeatured.jpg635439_v2.jpg420795.1.jpg

Jeśli ktoś wie z góry - nie bierze udziału. Mężczyźni też mogą typować. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dla kobiety wygląd do sprawa drugorzedna - liczy się dojrzałość.

(Finansowa przedweszystkim)

Media wmawiają że metroseksualizm jest ok i że większości kobiet takie typy się podobają.

Większość mediów jest "lewackich" w rękach ludzi powiązanych z pewnym starożytnym plemieniem ponoć wybranym przez Boga, a które u siebie dba o czystość .... Dziwne... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety lecą na stabilna sytuację finansową i bytową ...dla siebie i swojego potomstwa do tego są stworzone ...całą resztę możesz wsadzić między bajki i baśnie.

Oczywiście fajnie jak poza kasa, pozycja i władza ....facet jest miły dla oka....

Kasa, pozycja, władza .... wot wsjo...może spłycam, upraszczam, ale w końcu wszystko się do tego sprowadza.

Zadaj sobie pytanie: jakie związki są najtrwalsze ???? 

- wpadki, 

- z miłość ....

- czy z rozsądku ( tzn.wspólnych interesów ma się rozumieć ???)

Edytowane przez wojkr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.