Skocz do zawartości

Dotyczy: Wasze typy - jaki typ urody preferujecie


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, 1 i 4. Nr 1 to Peter Manuel, powieszony za zabójstwo 7 osób. Nr 4 to Ted Bundy, gwałciciel, zabójca 30 osób.

 

2 i 3 to aktorzy, 2 grał w filmie Doom, 3 zagrał dentystę sadystę. :D 5 to mistrz różnych sztuk walki i kaskader współpracujący z Jakie Chanem.

 

"Dentysta" ma zaszklone oczy, jest zbyt emocjonalny na psychopatę. Kaskader ma chłodną mimikę, ale dobre spojrzenie. 2 ma najbardziej podejrzany wygląd, ale czy widać w nim determinację zabójcy? Trzeba by porównać z wyglądem innych seryjnych morderców.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe zgadłam , ostatnio byłam pod wrażeniem thrillera  Las - na alekino + gdzie psychoptycznym mordercą okazał sie ułozony i bardzo uporządkowany człowiek....ktoś może oglądał ?
A zagadki fajne , może faktycznie jak mówi @Nefertiti  pozgadujemy teraz które babki są  i zabójczynie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dawno temu oglądałem program telewizyjny, gdzie były zrobione badania. Mężczyznom pokazano twarze kobiet, wybierali najładniejsze. Okazało się, że twarze, które miały najwięcej wymienionych cech, były najatrakcyjniejsze, ale było ich najmniej, powiedzmy 10 procent. Wydaje się to oczywiście, ale udowodniono jakie elementy sprawiają, że twarz staje się dzięki temu lepsza. 

Pewnie jest podobnie w przypadku odwrotnie dokonanego badania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.