Skocz do zawartości

Dotyczy: Wasze typy - jaki typ urody preferujecie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

No wiadomo, że na śląsku najlepsze partie :lol:

Wysoki, ciemnooki brunet, zarost konieczny :D musi być ciasteczko :D się rozmarzyłam.  Piękny uśmiech i ten błysk w oku gdy na mnie patrzy :D

I też mam słabość do azjatyckich rysów :o

Tak sięgam pamięcią i chyba nigdy nie umówiłam się z blondynem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam słabość do brodatych facetów ;)  Nie przepadam za typem "metro" czyli  zbyt zniewieściałymi facetami, albo też zbyt szczupłymi. Facet żeby był atrakcyjny dla mnie powinien być przede wszystkim męski z wyglądu i zachowania.

Co do Andrzeja Chyry to może obiektywnie piękny nie jest, ale wg mnie coś w sobie ma pociągającego. No i jest starszy, a to też dla mnie zaleta bo lubię starszych od siebie. 

I bardzo też lubię niebieskie oczy u facetów, może dlatego, ze sama takie mam.

 

 

Aragorn_na_Naradzie.jpg

286689_art.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 27.12.2017 o 14:01, Nefertiti napisał:

 

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania zdjęcia aktorów zagranicznych

 

Statham - jakże mogłam o nim zapomnieć - tak on też jest na mojej liście :D Chociaż jakbym miała wybierać między nim a Arnoldem... wybrałabym tego drugiego - przez ogromny sentyment. Nie biłabym się więc z Tobą o niego, no chyba że ostatecznie...  :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Johnsons napisał:

images?q=tbn:ANd9GcQ2WuapWx4fiC1ey3mYexs

 

Drugie panie co sądzicie o nim. Chodzi o pierwsza myśl/odczucie/odruch

Ma wzrok zabójcy ale czuję też z drugiej strony zaciekawienie bo niewiadomo co się za tym spojrzeniem tak naprawdę może kryć. Wygląda na niedostępnego i skrytego a to mnie w jakimś stopniu rajcuje. ;) Lubię jak facet ma takie spojrzenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.