Skocz do zawartości

[P]Jak pozbyć się krokodyla ?


MichaelLevitt

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Jak w ezoterycznym rozumowaniu można pozbyć się "krokodyla" z ciała astralne(emocje) ?

 

Znam osobę która w ostatnim czasie zaczęła się zachowywać zupełnie inaczej niż zwykle, i tak jak zawsze potrafiła kontrolować swoje emocje tak teraz ma duży problem z tłumieniem ich, szczególnie wtedy kiedy się denerwuje .

Jeszcze miesiąc temu było wszystko w porządku. Na pewno nic tragicznego nie spotkało tę osobę w ostatnim czasie, wcześniej była raczej stabilna emocjonalnie, nie wykazywała żadnych objawów psychosomatycznych .

 

W jaki sposób pomóc tej osobie, i samemu się uchronić przed tego typu atakiem (wejście) na tym ciele subtelnym ?

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MichaelLevitt napisał:

@MoszeKortuxy Ja chcę jej pomóc, nie chcę uciekać z tonącego okrętu .

 

 

Tak, jak sam napisaleś, ten okręt tonie, więc po prostu nie jesteś już dla niej atrakcyjny i nie ma sensu ubierać to w jakieś wydumane teorie... :) Daj se spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Szpilka wariat, chciał koledze dać krokodyla :D:D . Albo pozbyć się swojego .

 

@ReipeR

No dobra, nie będę gołosłowny. Mam kontakt z tymi mocami, jeśli chcesz to mogę w twoim imieniu się skontaktować z nimi.

Jednak bez negocjacji się nie obejdzie, dlatego na pw wyślę Ci adres mojego konta bankowe na które przelejesz mi 10000 PLN, dam Ciemnej mocy w łapę i będzie git.

W tytule przelewu podaj na jakim ciele atmanicznym chcesz tego krokodyla mieć.  - żart :) 

 

Wejdź na światducha, tam znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

modlitwa, jesli nie pomoże to ten który się modli nie wierzy, lub osoba nie chce się uwolnić

 

jedynym co możesz i powinienes zrobić to poinformować, uswiadomić. to tyle. nie możesz za nikogo żyć. a opis pasuje bardziej do wejscia, w takiej sytuacji należy poinformować, że dobra jest tylko intencja, a słuszny gniew jest zły i krzywdzi innych.

Edytowane przez senseii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

zasada jet prosta ,nie da sie pomóc osobie która tego nie chce,jeśli będzie chciała być ta osoba wolna sama znajdzie ratunek i wyjście z tej sytuacji.Przedewszystkim trzeba sie trzymać od takiej osoby z daleka,która ma podczepienia.Ponieważ ten negatywny byt  zabiera energię z otoczenia w którym się znajduje.Możesz mieć nie tylko fizyczne ale i psychiczne problemy ,jesli sie godzisz na życie z taką osobą

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.