Skocz do zawartości

Odstęp wiekowy między partnerami 0-5 lat


Rekomendowane odpowiedzi

Siema, nie wiem czy było, jeżeli tak to pewnie szybko domkniecie, jeżeli nie to może wyniknie z tego coś ciekawego. 

 

Więc właśnie słuchałem n-tej audycji Marka (Pozdrawiam) ;) i na myśl nasunęło mi sie pytanie odnośnie tego przeświadczenia panującego w naszym społeczeństwie o odstępie wiekowym między partnerami wahającym się od 0 do 5 lat. Dla jasności mam jasne jest to, że facet swoje zdolności reprodukcji traci wolniej od kobiety. Czy to również zostało jakoś subtelnie wykreowane przez socjalizm bądź indoktrynacje? Jeżeli tak to które konkretne sznurki zostały pociągnięte, aby matki zaczęły twierdzić iż 10-20 letnia luka wiekowa jest czymś diabelnie złym dla córki bądź też syna? Fanatyczna walka propagandowo-medialna przeciwko pedofilii doprowadziła do znieczulicy która w efekcie wyparła nawyki ewolucyjne na rzecz programowania kulturowego? 

 

Co wy o tym sądzicie?

 

 

Pozdrawiam

 

X-ter

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w firmie był przypadek że panna 20 poznała gościa 47 to cała jej rodzina tępiła jak mogła tego gościa. Dziś kolo ma 75 ,panna podbiega pod 50 i w razie gdyby facet zmarł (czego mu nie życzę) to ona zostanie już kompletnie sama bo teraz to pewnie będzie miała wzięcie jak szalik w lipcu i chyba o to tej rodzinie chodziło. Żeby jej nie mieć na głowie na stare lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.