Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Martino

Zbigniew Stonoga - co myślicie?

Recommended Posts

Marek czyzbyś chciał ujawnic po przez forum jakiegos krypto geja?5-)

no i przemysl sprawe zwiazana z kotem nazista%-)

Edited by Pikaczu

Marek zastanawiałem się co ten jpeg ma wspólnego z tematem  :wacko: traktując to jako rebus to strzelam odpowiedź "z dupy do ust - ludzka Stonoga" wygrałem coś?  :D

289232.1.jpg?l=1325531934000

Ale prostak, wstawka WSI do robienia sztucznego dymu dopasowanego do poziomu intelektualnego społeczenstwa...

Tych wszystkich bandytów- polityków trzeba wyslac w kosmos...

Nie oszukujmy się, nikomu nie można zaufać, stonoga, korwin, kukiz, jak dla mnie to ludzie którzy pojawiają się kiedy "trzeba". Jeśli by się pojawił jakikolwiek człowiek, jakakolwiek partia która faktycznie chce zrobić coś dobrego, bardzo szybko by została zniszczona. Tak wygląda władza, najważniejsze w pozycji od tyłu to żeby być z tyłu.

• Like 3

Kiedy mówił o imbecylach głosujących na PIS, ja cały czas się zastanawiałem, skąd takie duże poparcie po, jak na miliard afer i butę, arogancję. Wyskoczył niedawno z pomysłem komitetu, pomysł nie zaskoczył, to się burzy. Zgadzam się co do jednego-Polacy lubią być ruchani, a ich znakiem statusu jest zapierdol dla obcych korporacji i karta kredytowa.

Ja osobiście sam nie wiem co sądzić o tym Stonodze. Z jednej strony pomaga biednym ludziom, ale wydaje się być jakąś "wydmuszką" służb. Tylko jakich? 

Wczoraj Zbigniew Stonoga trafił do aresztu i ma odsiedzieć rok w więzieniu. Dodatkowo powiedział też, że obawia się o swoje życie i sądzi, iż może zostać zamordowany.

Źródła: http://natemat.pl/207659,zbigniew-stonoga-za-kratami-mam-wielkie-obawy-czy-nie-zostane-zamordowany-w-wiezieniu 

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1762639,Zbigniew-Stonoga-w-areszcie-sledczym-na-Bialolece-Adwokat-ma-do-odsiedzenia-prawie-rok-wiezienia

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zbigniew-stonoga-w-areszcie-ma-do-odsiedzenia-prawie-rok-wiezienia/hyeqrv9

Jak słusznie zauważył wczoraj płk. Wroński, Stonoga powinien od razu załadować te filmiki. Albo bowiem zależy mu na odsunięciu złych ludzi od stołków, albo jest jednym z nich i tylko gra materiałami kompromitującymi. Jak dla mnie to po prostu walka buldogów pod dywanem, a że Stonoga jest sfrustrowany to go wykorzystują. Smutne tylko to, że pokazuje to stan naszej państwa.

• Confused 1

Media donoszą:

W sumie w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Okręgową w Kielcach Zbigniewowi Stonodze zostały lub zostaną postawione zarzuty popełnienia 188 przestępstw. W

Czytaj więcej na https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-zbigniew-stonoga-zatrzymany-za-grozby-pod-adresem-zbigniewa-,nId,4248348#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

"W sumie w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Okręgową w Kielcach Zbigniewowi Stonodze zostały lub zostaną postawione zarzuty popełnienia 188 przestępstw."

Wychodzi, że prawie dwa zarzuty na jedną nogę. 😃

Smutne to wszystko, ale z drugiej strony tak się niszczy w Polsce ludzi. Nie pierwszy Stonoga i nie ostatni. Tylko nie rozumiem czemu faktycznie on nie może z Polski wyjechać, bo tego podczas wywiadu nie wyjaśniono.

Edited by Kleofas

Oto co Zbysio udostępnił przedwczoraj u siebie:

Jeśli to prawda to mamy piękny unaoczniony przykład komuny.

Edited by dyletant