Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Zaloguj się, aby obserwować  
Marek Kotoński

Grafika na strim Radio Samiec jutub live!

Polecane posty

Poprosiłem @Voqlsky o zrobienie  planszy na strima na youtube. I tu pytanie, jak to zrobić? @MoszeKortuxy Ty jesteś obeznany w tych dramach itd., jak taką planszę zrobić? Żeby ktoś do mnie wbija na skype online, ale żeby było widać jakąś reklamę czy coś.

• Like 1

@Stulejman Wspaniały normalnie w jakimś programie do tworzenia grafik. Ważne jest aby były na niej wyraźne napisy np. na górze tej grafiki napis "Wbijajcie na moje strony i forum !" a poniżej dać napisy do tych stron i Forum. Taka grafika na wzór tej poniżej byłaby dobra (Chodzi mi o rozmieszczenie napisów do social mediów oraz twojego sklepu internetowego).

A co do tego co zrobić aby grafika była widoczna w czasie twoich rozmów na Skypie to z tego co sam wiem Skypa zwyczajnie włączasz i rozmawiasz oraz w trakcie musisz włączyć youtube i następnie nadawać transmisję na żywo i ekran monitora powinien był skierowany na karcie w której masz włączoną transmisję na Youtube a nie Skype żeby było widać tą plansze.

Pamiętaj też aby pod każdym streamem dawać linki do np. do Paypala czy coś aby ludzie mogli Ci pieniądze przelewać.

comment_pjkvayLJnD5NBC0vXGvyZ3RVQbk1cavt

• Like 2

Takie coś ? Ramki? że osoba jest widoczna w małym ekranie a 80% powierchni to plansza z reklamami ? 

@Voqlsky tak, na początku nie pokażę mordy, ale jak schudnę to może pokażę, więc niech będą dwie, najpierw cała plansza z reklamami zabawnymi i jakąś moją fotą w Twoim stylu na wesoło, a później miejsce na mojego ryja.

• Like 1

Ok coś tam zacznę robić 

P.S pokaże wczesny 17.08.2016  tajny skasowany projekt NASA ...  Miałem program do animacji twarzy tylko potrzebne są  3 foty lewa z uchem,prawa i od frontu ... ciężko się posługiwać tym programem ,dużo czasu ;P..skasowałem ten program...   

Edytowano przez Voqlsky
  • Like 5

@Voqlsky podrzucam parę grafików aby przedstawić Guru jako El Presidente Stulejowej Samczej Wyspy :P

Po lewej stoi @Mosze Red a po prawej Agent 47 @Rnext dla niepoznaki w peruce, bo działa ZAWSZE pod przykrywką :D

presidente.jpg

Edytowano przez HORACIOU5
  • Like 1

@Rnext dodatkowo w tym obrazie ważna jest symbolika! Red kontaktuje się z informatorami w sprawie nowych materiałów do Chujni na Sobotę, Ty czekasz na zadania specjalne, a Guru w dłoniach trzyma wyzwolonych z Matrixa Braci. A to, co tam płonie na dole, to rezerwat w stanie do jakiego doprowadziły go samice :P

Edytowano przez HORACIOU5

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.